dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 70
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1400
  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Napisał krys1
    Cytat Napisał longinus997
    Cytat Napisał TadekL
    Witajcie, to teraz już mogę polecić .

    Niniejeszym chcielibyśmy zareklamować firmę ciesielsko-dekarską, która robiła nam więźbę dachową Pana Jerzego Derwicha (Solidny wykonawca w przystępnej cenie) telefon 0 605 04 33 56. Firma wykonuje także ocieplenia poddaszy, docieplenia budynków, stolarkę i kładzie płyty g-k.
    Pozdrawiam
    TadekL
    No cóż, chciałbym przestrzec szanownych inwestorów przed tym panem.

    Niesolidny krętacz i oszust. Pod koniec marca br. szukałem ekip na wykonanie dachu na początek maja, oferta pana Derwicha wydawała się przystępna no i był przecież polecany na forum.

    Pierwsze zgrzyty pojawiły się w kwietniu, kiedy próbowałem się kontaktować z "przyszłym wykonawcą" i dogrywać szczegóły, masa nieodebranych telefonów, i w końcu jedno umówione spotkanie, na które p. Derwich się nie pofatygował (i nie raczył zadzwonić, że nie przyjedzie).

    To była, żółta kartka, którą jednak "przyszłemu wykonawcy" udało się odkręcić (bo niby miał stłuczkę, bo jego ludzie coś tam sknocili i nie miał głowy do niczego itp.)

    Podobna sytuacja pojawiła się pod koniec maja, kiedy wszystko było gotowe do rozpoczęcia pracy, p. Derwich nie odbierał kilku(nastu) telefonów i kiedy wreszcie zadzwoniłem z telefonu mojej dziewczyny (nie lubię takich ciuciubabek) odebrał za pierwszym razem. Ciśnienie już mi skoczyło, ale zwykłem załatwiać takie sytuacje na spokojnie więc grzecznie mu wytłumaczyłem, że postępuje, delikatnie mówiąc, nieprofesjonalnie.

    P. Derwich zarzekał się, że wszystko jest aktualne, nawet umówił się na spotkanie na budowie i przyjechał! OK, pierwszy tydzień czerwca i wchodzimy - mówi.

    Jak to się skończyło zapewne się Państwo domyślają, stracony czas i nerwy. Nadchodzi 8 czerwca a "wykonawca" telefonów nie odbiera, SMSy ignoruje. Kiedy po raz kolejny zadzwoniłem z innego numeru znowu obiecywał, że aktualne, że oddzwoni itp.

    Naturalnie ze strony "wykonawcy" nie usłyszałem ani przepraszam, ani pocałujcie się w d**ę. P. Derwich chyba ma nóż na gardle bo przestał już jakiekolwiek telefony odbierać.

    Totalnie niepoważny człowiek, pozbawiony szacunku do innych. Odpuściłbym sobie całe to pisanie gdyby chociaż szczerze powiedział (albo nakłamał), że zawalony robotą, że ekipa mu się rozpadła, że pioruny z czystego nieba rozbiły mu samochód itp. Niestety, p. Derwich przyjmuje strategię strusia, chowa głowę w piasek i udaje, że go nie ma i nigdy nie było.

    Jeśli ktoś lubi takie zabawy to proszę bardzo, ale ja ostrzegam innych inwestorów i absolutnie NIE POLECAM.

    Dzięki za obszerne przedstawienie sprawy

    Na czarną listę z takim wykonawcą!!!!!!!!!!

    Już pisałam na czarnej liście (nie z zamiarem bronienia tego pana, bo ja też miałam problemy ze skontaktowaniem się z nim), że przez cały czerwiec siedział u mnie na dachu i był zawalony robotą. Po prostu wziął za dużo robót, firma jest rodzinna, prowadzi ją z braćmi, i nie wydolili czasowo, co nie zmienia faktu, że powinien jak dorosły człowiek się zachowywać, a nie chować głowę w piasek

    Jeśli ktoś chce mieć jednak dobrze położony dach, szczególnie karpiówkę, to z czystym sumieniem mogę go - jako fachowca - polecić.
    Zaczynamy... zaczęliśmy... stan "0" osiągnięty... stoją ściany parteru... leży dach... okna wstawione... instalacje poprowadzone... tynki rzucone... podłogi wylane... poddasze ocieplone... stan developerski osiągnięty... BUDOWA DAWNO ZAKOŃCZONA, MIESZKAMY JUŻ 2 LATA

  2. #202
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Taniutka78

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2

    Domyślnie okolice Szamotuł - szukam do wykończeń

    Witam -moja Przyjaciółka szuka kogoś do zrobienia ścianek itp. prac. Dom stoi w okolicach Szamotuł -znacie kogoś z tamtych okolic kogo możecie polecić ...samodzielnie budującej Kobiecie ?
    pozdrawiam i życzę miłego dzionka

  3. #203
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anula237

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam!!!! Gdyby ktoś był zainteresowany to mam solidną ekipę do budowy domu od A do Z. Poznań i bliskie okolice.

  4. #204
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał anula237
    Witam!!!! Gdyby ktoś był zainteresowany to mam solidną ekipę do budowy domu od A do Z. Poznań i bliskie okolice.
    A oprócz polecania tej firmy coś jeszcze robisz ??
    Bo Twoja historia na forum nic więcej nie ujawnia.

    Może opiszesz dokładniej jakie masz doświadczenia z tą firmą ?

  5. #205
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anula237

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Widzę, że źle zostałam odebrana. Polecam ich bo jak już w innym poście opisałam jestem z nich bardzo zadowolona. Ta firma buduje mój dom od podstaw. We wrześniu jestem z nimi umówiona na wykończenie wnętrza. Raz tylko zdecydowaliśmy się z mężem na inną firmę ,która miała nam wylać posadzki maszynowo. Niestety nie byłam zadowolona. Dlatego chwalę tą pierwszą ekipę bo jest za co. Bardzo istotną rzeczą jest też to , że dobrze doradzają. A oprócz tego, że ich polecam to pracuję zawodowo i zajmuję się rodziną. Pozdrawiam

  6. #206

    Domyślnie Ale co to za firma? nazwa , adres ?

    Pozdrawiam

  7. #207
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anula237

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Mogę podać numery telefonu : Pan Andrzej 888 782 759 lub Pan Arkadiusz 695 442 671. Oni u mnie wykonywali wszystkie prace a nawet polecili mi dobrych dekarzy i hydraulika.

    Pozdrawiam

  8. #208

    Domyślnie BRAMY POSESYJNE

    Poszukuję solidnej firmy montującej bramy posesyjne, przesuwane w Poznaniu i okolicach. Ze względu na nietypową działkę planuję zamontować bramę rozsuwaną na dwie strony.

    Z góry dziękuję za kontakty

    Wojtek

  9. #209

    Domyślnie Re: BRAMY POSESYJNE

    Cytat Napisał Wojciech Malinowski
    Poszukuję solidnej firmy montującej bramy posesyjne, przesuwane w Poznaniu i okolicach. Ze względu na nietypową działkę planuję zamontować bramę rozsuwaną na dwie strony.

    Z góry dziękuję za kontakty

    Wojtek
    Myślę, że lepiej zapytać tu:
    Grupa Wielkopolska

  10. #210

    Domyślnie

    Poszukuję wykonawcy instalacji ogrzewania podłogowego
    Z góry dziękuję

  11. #211

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nail
    Poszukuję wykonawcy instalacji ogrzewania podłogowego
    Z góry dziękuję
    Nam bedzie zakładał p. Rafał Plackowski. Na razie położył instalacje WOD-KAN i GAZ. Nie mamy zastrzeżeń, a wręcz polecamy.
    Tel. 606711987
    Zaczynamy... zaczęliśmy... stan "0" osiągnięty... stoją ściany parteru... leży dach... okna wstawione... instalacje poprowadzone... tynki rzucone... podłogi wylane... poddasze ocieplone... stan developerski osiągnięty... BUDOWA DAWNO ZAKOŃCZONA, MIESZKAMY JUŻ 2 LATA

  12. #212

    Domyślnie prosba

    Witam,
    mam pytanko czy ktoś może polecić fachowca z Poznania do oczyszczenia i pomalowania płotu?
    Z góry dziękuję
    mag

  13. #213
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzygier

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    4

    Domyślnie

    Więc ja sobie pozwolę polecić z ręką na sercu firmę montującą kominki marki LECHMA :

    EKSPERT Spółka Cywilna
    Ryszard Pietrzkiewicz, Jacek Mazur
    tel. kom. 0 513-142-602, 0513-142-603
    tel. (067) 26-25-748, tel/fax (061) 810-57-77
    ul. Zielona 15, 62-100 Wągrowiec


    Wycena kominka po kilku godzinach od rozmowy telefonicznej, cena przystępna, a następnie na dzień przed umówionym dniem montażu dostaję SMSa z przypomnieniem że następnego dnia o 9 rano są u mnie i co następny dzień godzina 8:50 i są u mnie nie ważne że odległość 100km. Robią fachowo,solidnie odpowiadają na każde moje laickie pytanie, nawet nie zwróciłem uwagi kiedy jedli śniadanie a prawie ciągle patrzyłem im na ręce (trochę nie ładnie ale wielu rzeczy się dowiedziałem i podpatrzyłem ). Posprzątali bo sobie, no i najważniejsze cena, materiały i czas realizacji oraz wykonania na wycenie ==== rzeczywistemu zużyciu materiałów oraz czasom. Najmniejszego złego słowa nie mogę powiedzieć same superlatywy naprawdę polecam.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

    Krzyż Wielkopolski niby miasto a czuję się tu jak na wsi

  14. #214

    Domyślnie PŁYTKI

    Prosze o namiary na Pana od plytek

    czy ktos moze polecic fachowca dokladnego, solidnego i z polotem?

    Dzieki
    ...Narzekam wiec JESTEM...

  15. #215
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie Re: PŁYTKI

    Cytat Napisał domhub
    Prosze o namiary na Pana od plytek
    czy ktos moze polecic fachowca dokladnego, solidnego i z polotem?
    Mogę podać numery telefonu : Pan Andrzej 888 782 759 lub Pan Arkadiusz 695 442 671.
    tych można szczerze polecić
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  16. #216

    Domyślnie

    Dziekuje Rezi,


    a jak wygladaja cenowo?
    ...Narzekam wiec JESTEM...

  17. #217
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał domhub
    Dziekuje Rezi,


    a jak wygladaja cenowo?
    robią dobrze .... dla mnie to było ważniejsze
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  18. #218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    ELEKTRYK
    solidny i kulturalny, doradza, jest otwarty na sugestie inwestora.
    Jednym słowem polecam
    Paweł Stępka 501 847 845

  19. #219

    Domyślnie

    Szukam dobrego stolarza z zacięciem artystycznym w Wielkopolsce - mam do zlecenia kuchnię do wykonania w Poznaniu. Czy ktoś może polecic swojego?

  20. #220
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FOROWICZ - to brzmi dumnie i poprawnie! Avatar AXENTY
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    273

    Domyślnie Tynki wewnętrzne gipsowe - maszynowe

    Vadim Popowich
    Robota wykonana wręcz doskonale, szybko i sprawnie. Ściany gładkie jak pupa noworodka, mimo dość kiepskiego materiału, który sam dostarczyłem.
    Maćko

Strona 11 z 70

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony