dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 70
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1400
  1. #241
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Altariela

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    Cytat Napisał malinka135
    Kogo możecie polecić do budowy domku w stanie surowym zamkniętym .
    Interesują mnie dobrzy fachowcy na których można polegać i cenowo rozsądni.
    I jeszcze jedno pytanie : czy materiały budowlane warto kupować samemu czy zlecić ekipie budowlanej ,która będzie budowała ?
    Bardzo polecam - wybudowali mój dom - są super i każdemu życzę takiej ekipy
    Jarek Jessa 602 682 177

    Gość naprawdę godny polecenia - robi mi całą murarkę i muszę powiedzieć że budowanie z tą ekipą to przyjemność - opisałem to z resztą parę postów wyżej.
    Oprócz wspomnianych zalet ma też dość istotną wadę: po umówieniu się na roboty nie odbieranie telefonów i nie dawanie żadnego znaku życia

  2. #242
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    No.... nie wiem, ode mnie również czasem nie odbiera, i raz nie pojawił się na budowie - potem okazało się .... już nie pamiętam co, ale jednocześnie nigdy nie zawalił terminów które były dla mnie ważne. A to czy zaczął prace w czwartek czy w piątek...
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  3. #243

    Domyślnie

    Mój dach na wykończeniu już, więc z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Waleriana Przybyła (ciesielstwo-dekarstwo) tel. na priv.bTani nie jest! ale wart płaconych pieniędzy. Fachowca tego poleciła mi Iga9, która uratowała mój tyłek czyt. moją budowę - poprzedni dekarz 1. umarł, 2. spadł z dachu. Dzięki koleżance z Forum, której nie widziałam na oczy, a której winna jestem minimum kawę z ciachem - zdążyłam się w terminie zadaszyć.
    Po remoncie starego domu i trzykrotnych poprawkach na dachu dobrze wiem jak ciężko o dobrego dekarza. Robił wszystko - więźbę, folię, opierzenia, rynny, z dachówką poradził sobie świetnie, a mam dośc nietypową - Szmaragd Ruppceramika.

  4. #244

    Domyślnie

    Zapomniałabym - szukam kamieniarza oraz płytkarza z polotem. Dobrze gdyby nidę gips też robił. Robota w Poznaniu.

  5. #245
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Altariela

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ja nie mówię o dniu czy dwóch poślizgu. Mówię o sytuacji, gdy facet na 2 tygodnie przed planowanym rozpoczęciem prac przestał odbierać telefony i przez okrągły tydzień codziennego dzwonienia ich nie odbierał. Nigdy też już więcej nie oddzwonił z jakimikolwiek wyjaśnieniami. Być może to sporadyczny przypadek, ale fakt pozostaje faktem.
    Pozdr

  6. #246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martuszek
    Zapomniałabym - szukam kamieniarza oraz płytkarza z polotem. Dobrze gdyby nidę gips też robił. Robota w Poznaniu.
    Witam Martuszek.
    Wysyłam Ci namiary na priva. Z tego co wiem to oni są wszechstronni. Na pewno kładą płytki i płyty GK. Co do kamienia to musisz się sama spytać.
    Ciepło pozdrawiam.
    JOAZ

  7. #247
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Potrzebuję solidnego stolarza do zrobienia tradycyjnej kuchni - bez wydziwasów

  8. #248

    Domyślnie

    Witam szanownych budowlanców.
    Zwracam sie z ogromną prosbą o namiary na sprawdzonych architektów, którzy dokonywali Wam adaptacji (lub projektów indyw.)
    Mój Pan architekt własnie poinformował mnie że wyjeżdza na kontrakt (min 3 mc) i nie jest w stanie dokończyć pracy która rozpoczął.
    Dlatego zwracam się do Was z pomocą o namiary na Waszych ludzi

  9. #249
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Wg mnie to powinieneś udać się do swojej gminy - znajdz kieronika odpowiedzialnego za ten obszar i poproś o pomoc - napewno ci kogoś poleci
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  10. #250

  11. #251

    Domyślnie

    cd swietnych budowlancow

    elektryk HUBERT - tel 511 317 307- bardzo młody ale bardzo solidny i dokladny. podpowiedzial nam wiele rozwiazan, ktore sprawily ze dom jest wygodniejszy w obsludze. do tego REWELACYJNA cena za punkt

    szpachlarz ARTUR tel 790 263 920- pracowal jak blyskawica, do tego pieknie i dokladnie. jestesmy BARDZO zadowoleni. cena za robote świetna. a posprzatal tak ze az mi szczena opadla

    do tego BARDZO polecam

    HDMB MASZEWSKI- musze napisac ze w goracym okresie, kiedy nic nie bylo w hurtowniach wyprosilam u nich z dnia na dzien BK na sciany szczytowe. ceny na wszystkie materialy byly zawsze zadowalajace. nidgy nie bylo problemow z transportem ani terminami. wiekszosc materialow kupilismy u nich

    Beton z Lafarge na gdynskiej- to samo- zawsze na czas, nigdy nie bylo problemow z kupieniem betonu z dnia na dzien. cena ok. jakosc betonu- kierbud mowil, ze ok

    Delta na ul. Dziadoszanskiej- jakosc i cena materialow swietna- BARDZO polecam

    stal- CENTROSTAL Szczecinek na ul. Jasielskiej w Poznaniu - nie bylo zadnych problemow. ceny ok.

    musze poszukac jeszcze faceta od okien bo nie moge znalezc nr

  12. #252
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Egon
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Państwo Polan
    Posty
    572

    Domyślnie

    Ponieważ przymierzam się w przyszłości do budowy, skrupulatnie notuję sobie wszystkich dobrze zaopiniowanych fachowców. Wielkie dzięki wszystkim, którzy mimo trudu i stresów związanych z budową własnego domu chcieli się podzielić z innymi informacją o dobrych wykonawcach.
    Mała uwaga do drogich pyrlandzkich forumowiczów . Jeśli wystawiacie pozytywne referencje fachowcom (za co jeszcze raz dzięki Wam), podawajcie namiary i pełne nazwiska. Osobom poszukującym wykonawców nic po opinii np.: "parkiet kładł mi pan Jan Kowalski z Murowanej Gośliny. jestem b. zadowolony". Szukaj wiatru w polu! Z drugiej strony padają namiary typu: "budowali u mnie pan Arek, tel. xxxx i pan Zdzichu, tel. xxxx". Sorry, ale trochę głupio dzwonić do kogoś, kogo się nie zna i po odebraniu przez niego telefonu zapytać: "czy rozmawiam z panem Zdzichem?" Wypadałoby znać też nazwisko faceta

    Pozdrawiam serdecznie

  13. #253
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AREX

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    witam wszystkich

    dopiero zaczynam przygode na forum aczkolwiek pewne doswiadczenia budowlane mam juz soba

    Obecnie poszukuje jakiegos rozsadnego cenowo architekta do projektu indywidalnego - a gdyby do tego mial jeszcze jakies ciekawe pomysly to juz w ogole bede wniebowziety bede wdzieczny za kazdy namiar.

    Pozdrawiam wszystkich.

  14. #254

    Domyślnie

    Egon

    no moze i masz racje. chociaz np ja nie znam nazwisk wszystkich naszych pracownikow. dostawalam nr , dzwonilam do nich, przedstawialam s, mowilam w jakiej sprawie dzwonie i skad mam namiar .jak chcieli to przyjezdzali i poznawalismy s na budowie . i tak z ekipami jestes po imieniu. na niektorych tez mialam imienno- tel namiary i jakos s spotkalismy i dogadalismy. i mimo tych wszystkich niedoskonalosci w podawaniu kontaktow chalupe mam wybudowana. jestem przekonana ze wiekszosc naszych ekip tez znala tylko moje imie. nie sadze tez zeby s budowlancy obrazili jak dzwoniac powiesz np Panie Wojtku. wazne jest to zebys traktowal ich normalnie i uczciwie placil. zobaczymy jak dokladnie podasz wszystkie kontakty jak juz s wybudujesz

  15. #255
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie Badania gruntu

    Witam

    Mogę polecić firmę wykonującą badania geologiczne dla ustalenia warunków gruntowo-wodnych działki pod budowę domu.

    ECER Technika z Lubonia
    http://www.ecer.pl/
    kierownik ds. hydrologii i geologii Magdalena Stróżyk
    tel (61) 813-98-97/98

    Badania kosztowały mnie 1040,00 netto +22% VAT
    4 odwierty po 4m p.p.t. dla domku niepodpiwniczonego 160m2 pow. użyt.
    przy 3 by mnie kosztowało 780,00 netto
    Inżynier ocenia przy odwiertach ilość niezbędnych wierceń.
    Wszystko pilotowała Pani kierownik i na bieżąco byłem o wszystkim poinformowany.
    Badania i dokumentacja w ciągu 2 tygodni od złożenia zlecenia, bez zaliczki.
    Dokumentacja (3 egzemplarze) - brak zastrzeżeń, wręcz bardzo szczegółowa.
    Dokumentacje przywieźli pod wskazany adres

  16. #256

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem mogę polecić:
    Pana Mirka Kowalskiego firma murarska tel 605 402 008. Wykonał wszystkie roboty murarskie bez zarzutów solidny i dokładny, zna się na swojej pracy Jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dotrzymuje terminów nie bierze zaliczek.
    Oraz Pana Krzysztofa firma Ciesielska tel. 603 44 44 34 dach wykonany bez zarzutów solidnie i fachowo. BARDZO SŁOWNY I DOTRZYMUJE TERMINÓW NIE BIERZE ZALICZEK

  17. #257

    Domyślnie

    szukam kierownika budowy. proszę o namiary na pw . Dodam że nie szukam kierownika stemplownika
    Wielu by stchórzyło, gdyby mieli dostatecznie dużo odwagi

  18. #258
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    mogę polecić swojego - wpis parę postów wyżej
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  19. #259
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    No to kolejny godny polecenia dostawca do kolekcji... z cyklu okna.

    Przedstawiciel Oknoplast - Okna z Krakowa
    Dostarczyli:
    * bramę Krispola
    * okna oknoplastu
    * drzwi KMT

    całość zamontowana zgodnie z wytycznymi (zgrali się z uruchomieniem alarmu)
    Fachowo, dobre ceny - lepsze niż konkurencja, profesjonalizm w działaniu - tym bardziej że moja największa przesuwka ma 3,3 m x 2,8

    Michalina Walaszczyk (Gniezno - ale działają na terenie Poznania) 606-736-733

    PS
    Oczywiście można powołać się na mnie - buduję w Dębogórze k. Poznania
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  20. #260

    Domyślnie Pozwolenie na budowe?

    Witam!

    W zwiazku z tym, ze moja sytuacja mieszkaniowa zmienila sie bardzo dynamicznie w ciagu ostatnich kilku dni, mam maly problem. Okazalo sie, ze z przyczyn niezaleznych ode mnie musze rozpoczac budowe swojego nowego domu wiosna 2008 roku, zamiast jesienia 2008. Co gorsza wtedy kiedy powinienem byc w Poznaniu i zalatwiac wszelkie papiery musze pilnie wyjechac na delegacje na 2 miesiace. I stad moje pytanie: Czy mozecie polecic kogos, kto wezmie na siebie zalatweinie pozwolenia na budowe? Dom ma powstac w gminie Tarnowo Podgorne. Mam dzialke i... to wszystko. Chetnie zlece to osobie, ktora moze zostac pozniej kierownikiem budowy itp. Dziekuje z gory za pomoc. Wesolych Swiat - Michal

Strona 13 z 70

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony