dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Okna tarasowe tradycyjne czy przesuwne?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tradycyjne, skrzyd

    1 50,00%
  • 1 50,00%
Strona 10 z 15
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 290
  1. #181

    Domyślnie

    Sprawdź tutaj :

    http://www.budrex.pl/index.php?g_id=1

    Ja mam od nich drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Jestem zadowolona.

    Za drzwi zewn. z meranti o nietypowych wymiarach zapłaciłam ok. 3300. Z klamką i 2 zamkami.
    Jak chcesz tel. do przedstawiciela ( sprzeda ci taniej, niż w zakładzie) - napisz.
    Już w domku!!!

  2. #182
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Ja chcę na pewno kupić drzwi wewnętrzne Swedoor i nad zewnętrznymi też się zastanawiam. Nie wiem skąd klikasz, więc gdzie je obejrzeć w Wawie tylko Ci mogę powiedzieć: w Blue City jest salon przedstawiciela (na Bartyckiej też, ale tam są tylko wew. do obejrzenia), strona www.lares.pl
    Wewnętrzne wyglądają BARDZO porządnie jak na moje oko, więc po zewnętrznych spodziewam się też dobrej jakości

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Ja chcę na pewno kupić drzwi wewnętrzne Swedoor i nad zewnętrznymi też się zastanawiam. Nie wiem skąd klikasz, więc gdzie je obejrzeć w Wawie tylko Ci mogę powiedzieć: w Blue City jest salon przedstawiciela (na Bartyckiej też, ale tam są tylko wew. do obejrzenia), strona www.lares.pl
    Wewnętrzne wyglądają BARDZO porządnie jak na moje oko, więc po zewnętrznych spodziewam się też dobrej jakości
    Juz raz gdzies pisalam na ten temat, tzn. o wygladzie drzwi Swedoor. Bylam na Bartyckiej, a wrecz pobieglam, bo chcialam zobaczyc te drzwi. Na obrazku piekne, biale, no idealne, a co najwazniejsze nie takie drogie jak K&K. Niestety to co zobaczylam na miejscu bardzo, ale to bardzo mnie zawiodlo, tym bardziej, ze bylam nastawiona bardzo na te drzwi. Listwy na styku (przy plycinie) mialy widoczne na odleglosc szczeliny (przy bialych drzwiach widac to szczegolnie), wiec spytalam pana obslugujacego czy tylko te na pokaz sa w takim stanie, bo moze stoja juz wieki, a pan mi na to, ze takie sa, a szczeliny mozna sobie zamalowac i nie bedzie widac. Rece mi opadly, bo jednak kupujac drzwi nie kupuje po to, zeby je domalowywac, jesli chce malowac sama, to kupuje o wiele tansze, surowe w Castoramie. Jakosc niestety Swedoor nie zachwycila mnie, inne drzwi na Bartyckiej wygladaly na o wiele solidniejsze. Szkoda , bo wzory bardzo mi sie podobaly.

  4. #184
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Jejciu Fennel - zawstydzasz mnie: to ja taka niewymagająca?
    Gdzie konkretnie te szczeliny, bo nie kumam? Aż pojadę i obejrzę jeszcze raz, bo wydawało mi się że są spoko, widziałam dokładnie ten model który chcę mieć no i cena ok. 700 za skrzydło z hdf wydawała się fajna...

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Jejciu Fennel - zawstydzasz mnie: to ja taka niewymagająca?
    Gdzie konkretnie te szczeliny, bo nie kumam? Aż pojadę i obejrzę jeszcze raz, bo wydawało mi się że są spoko, widziałam dokładnie ten model który chcę mieć no i cena ok. 700 za skrzydło z hdf wydawała się fajna...
    Hm.....jak to wytlumaczyc.... . Zaznaczam od razu, ze bylam w poszukiwaniu tylko bialych drzwi, takie ktore mialyby plycine jedna (ale bez szyby). Jak jest plycina, w tym wypadku plycine tworzyly wypukle listewki, nie wiem jak to fachowo nazwac, wyglada jak ramka prostokatna na drzwiach , te listewki sa przyciete i w narozach stykaja sie, przy tych stykach wlasnie byly szczeliny, ktore "swiecily" wrecz na bialych drzwiach. No zawiodlam sie tym, bo jak dla mnie to to nie powinno miec miejsca wcale, a jesli im to tak wychodzi, to powinni to jakos fachowo "zalepic"/zamalowac, ale po tym co sprzedawca mi powiedzial, to na to wyglada, ze trzeba samemu sobie to zrobic .
    Bylam wczesniej na rozmowie w K&K i pani nas obslugujaca tlumaczyla o roznych "mankamentach", ktore ogolnie sa w drzwiach/moga wystapic podczas uzytkowania i tutaj wlasnie wspomniala o tych listewkach tworzacych plycine. Te listewki "pracuja" i moze sie wytworzyc szczelina, wszystko zalezy od uzycia materialow i samego wykonania. Po zobaczeniu drzwi Swedoora wlasnie skojarzylam to co mowila i na to wyglada, ze tak sie moze dziac, a wlasciwie to sie u nich dzieje i to powiazane jest z nieciekawym wygladem. Byc moze maja gorsze materialy lub wykonanie nie jest tak dokladne, tego nie wiem.... .
    Cieszylam sie juz, ze znalazlam piekne, biale drzwi i nie za kosmiczna sume, a jednak to co zobaczylam od razu skreslilo je z listy. Bylam bardzo zawiedziona . Jest tak niewiele na temat drzwi Swedoor w internecie, bardzo malo na roznych forach, wiec ciezko jest sie opierac na opiniach, dlatego tez pojechalam zobaczyc je na zywo. Byc moze inne drzwi Swedoor sa dobre (nie wiem, bo nie bylam zainteresowana, wiec i sie nie przygladalam), ale biale z plycina niestety nie wygladaja dobrze.

  6. #186
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    No ja też na białe choruję
    To ja nie widziałam z taką płyciną w takim razie. Na Bartyckiej są tylko płaskie albo z płyciną z hdf (które mi się podobają) i one po prostu nie mają ramki, są gładkie, o takie:

    Pojadę może jeszcze do Blue City...

    To co w końcu wybrałaś, fennel?

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    No ja też na białe choruję
    To ja nie widziałam z taką płyciną w takim razie. Na Bartyckiej są tylko płaskie albo z płyciną z hdf (które mi się podobają) i one po prostu nie mają ramki, są gładkie, o takie:
    Te na zdjeciach nie maja tych listewek i nie wiem jak wygladaja na zywo, ale takie jedne z listewka mieli jak bylam i byly nie tego....... , choc mi sie podobaja te jak na zdjeciach, ale z 1 plycina. Bylam wtedy na Bartyckiej poczatkiem lata, moze ich juz nie ma? Po obejrzeniu tych akurat drzwi po prostu zrezygnowalam ze Swedoora w ogole, maz nawet nie chcial slyszec.

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Pojadę może jeszcze do Blue City...
    Ja w Blue City nic nie wypatrzylam u nich dla siebie .


    Cytat Napisał DorciaIQ
    To co w końcu wybrałaś, fennel?
    K&K

  8. #188
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał fennel
    Cytat Napisał DorciaIQ
    To co w końcu wybrałaś, fennel?
    K&K
    OK No comments Ja jednak za te prawie 20 par nie chcę bulić po 3tysie.... Ale jakbym tylko mogła, to kupiłabym K&K z miejsca! To jest po prostu mistrzostwo... No ale cóż
    Wydaje mi się że te co mi się podobają są też dzielone na dwa, na trzy i na... jeden I właśnie mi się podobają dlatego że nie mają listewek

  9. #189

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Cytat Napisał fennel
    Cytat Napisał DorciaIQ
    To co w końcu wybrałaś, fennel?
    K&K
    OK No comments Ja jednak za te prawie 20 par nie chcę bulić po 3tysie.... Ale jakbym tylko mogła, to kupiłabym K&K z miejsca! To jest po prostu mistrzostwo... No ale cóż
    Oj, wierz mi, gdybym miala wiele drzwi do zamowienia, to pewnie bym nawet na K&K nie poszla popatrzec i pomacac, bo wiem, ze kwota wyszlaby zawrotna, a ze mam tylko kilka drzwi, wiec "zacisnawszy zeby" zdecydowalam sie na nie. Decyzja moja tez podjeta byla pod paroma innymi wzgledami:
    - mialam juz dosc chodzenia za drzwiami, cale miesiace sie nad nimi meczylam, ciezko jest znalezc dobrej jakosci biale drzwi, tak "lekkie", eleganckie w swoim wygladzie, schodzilam mnostwo sklepow i zadne mnie tak nie zachwycily
    - kolejna sprawa to naczytalam sie sporo wpisow po forach gdzie ludzie mieli problemy z roznymi firmami i samymi drzwiami, nie mam na to czasu i szkoda mi zdrowia, zeby sie pozniej "szarpac" z takim producentem
    - czas jaki oczekuje sie na drzwi K&K, jest w sumie krotki porownujac innych producentow, no chyba, ze ide po drzwi do Castoramy .

    Na razie mam z K&K doswiadczenie tylko w spotkaniu ze sprzedawca, podpisywanie umowy, a takze pomiar (bylam zachwycona). Jak bedzie z montazem i samymi drzwiami, dowiem sie w przyszlosci.


    Cytat Napisał DorciaIQ
    Wydaje mi się że te co mi się podobają są też dzielone na dwa, na trzy i na... jeden I właśnie mi się podobają dlatego że nie mają listewek
    Nie widzialam wtedy takich na jedna plycine, oprocz tych z tymi listewkami, ale jesli nie moglam zobaczyc na zywo, to i nie chcialabym zamawiac na podstawie samego widoku z katalogu, tym bardziej, ze te z listewkami bardzo mnie rozczarowaly.

  10. #190
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    W takim razie życzę Ci żebyś była zadowolona z wydanych pieniędzy i żebyś po montażu stwierdziła że było warto (bo na pewno warto) a sobie żebym się nie rozczarowała Swedoorem

  11. #191

    Domyślnie

    Jako, że widzę białe drzwi w treściach postów to pokażę swoje:




    Kosztowały 1200zł + montaż, trochę drożej niż planowałem bo wymiar niestandardowy i robione na zamówienie. W drzwiach szyby ze szkła bezpiecznego co również minimalnie podniosło cenę.

    Drzwi w całości drewniane, malowane na biało, nie jakaś tam przyżółkła płyta a'la plaster miodu jaką oferuje Swedoor.

    Przy większym zamówieniu i standardowych wymiarach skrzydeł (8-10) sztuk myślę, że można spokojnie zejść poniżej 1000zł za skrzydło.

    Z pozdrowieniami

  12. #192
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał abwgdzl
    Jako, że widzę białe drzwi w treściach postów to pokażę swoje:




    Kosztowały 1200zł + montaż, trochę drożej niż planowałem bo wymiar niestandardowy i robione na zamówienie. W drzwiach szyby ze szkła bezpiecznego co również minimalnie podniosło cenę.

    Drzwi w całości drewniane, malowane na biało, nie jakaś tam przyżółkła płyta a'la plaster miodu jaką oferuje Swedoor.

    Przy większym zamówieniu i standardowych wymiarach skrzydeł (8-10) sztuk myślę, że można spokojnie zejść poniżej 1000zł za skrzydło.

    Z pozdrowieniami
    Bardzo ładne. Można wiedzieć skąd?
    PS Sweedor ma nie tylko plaster miodu ale też drewno malowane i hdf - nie dołujcie mnie już więcej, dobra?

  13. #193

    Domyślnie

    Można. Prosbud.

    Bardzo jestem z nich zadowolony, tylko tuleje wymieniłem w łazienkowych na białe (standardowo dawali chromowane).

  14. #194

    Domyślnie drzwi przesuwne zewnętrzne - proszę o radę

    Chcielibyśmy w pokoju dziennym, w wyjściu na taras zamontować okna z drzwiami przesuwnymi zamiast tradycyjnych okien balkonowych.
    Jakoś mam wątpliwości, czy takie drzwi są szczelne i tak trwałe, jak zwykłe okna. Czy ktoś może mi doradzić?

    Będę wdzięczna tym bardziej, że to kupa dodatkowych pieniędzy...
    Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam.

  15. #195

    Domyślnie

    Trchę o drzwiach tarasowych przesuwnych typu HS jest do poczytania tutaj...

    http://forum.muratordom.pl/wieje-nie...je,t124075.htm

  16. #196

    Domyślnie

    Tak, właśnie połaziłam po forum i znalazłam kupę wątków. Przepraszam za zaśmiecanie - to taka niecierpliwość początkującego...

  17. #197
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sterek3

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    2

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne drewniane z firmy Stanisław Węgrzyn

    witam,

    czy ktoś może posiada drzwi z tej firmy i zechciałby podzielić sie opinią o nich. Firma Węgrzyn nie posiada przedstawiciela w mojej okolicy, prez co nie mam możliwości ich obejrzenia pod względem jakości wykonania. Sama stylistyka bardzo mi się podoba. Bardzo proszę o Wasze opinie.

    pozdrawiam

  18. #198

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne - jakiego producenta wybraliście?

    Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Ja się zastanawiam nad GERDA, PORTA, Urzędowski... kogo chwalicie? kogo ganicie? nowe sugestie również mile widziane!

  19. #199

    Domyślnie

    ja mam gerdę ale po tym wątku nie wiem czy dobrze zrobiłam.Czas pokaże
    http://forum.muratordom.pl/gerda-nig...ighlight=gerda
    Czytałam pochlebne opinie o Urzędowski,ale cenowo nie wiem jak wygląda
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  20. #200

    Domyślnie

    Dzieki!
    po przeczytaniu tego watku stwierdzam, ze rzeczywiscie Gerda do domku raczej odpada, choć niektórzy mają szczęście. W bloku OK zgodnie z zaleceniami producenta
    A ktos ma doswiadczenia z Dierre, AFB, Zbigmet?

Strona 10 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony