dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1

    Domyślnie Okna w kolorze szarym

    Witam, ma ktoś z Was zdjęcia budynków gdzie zamontowane są okna w kolorze ral 7001, bazalt( 7012) lub w podobnych odcieniach?
    to są kolory nie typowe i cieżko nawet w salonie znaleźć chociaż kawałek okna w tym kolorze, a wacham się czy je montować bo jeszcze w swoich okolicach nie widziałem takich okien. Może na forum ktoś pomoże, może jakiś montażysta posiada fotki
    Pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    okna w kolorze silbergrau 7001Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3040.jpg
Wyświetleń:	1682
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	137558Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3041.jpg
Wyświetleń:	957
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	137559

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    w tym kolorze mam jeszcze dwie budowy jak by co

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki wielkie za zdjęcia. Nawet nie wiesz jak mi pomogłeś
    Szkoda tylko, że z bramę garażową firmy Normstahl jest około 2 tyś dopłaty na tym kolorze;(
    Pozdrawiam

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    przy oknach u nas będzie to typ brama już nie ;/ ale wyróżniać się z tłumu za 2tys Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05148.jpg
Wyświetleń:	971
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	137600

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    ale wyróżniać się z tłumu za 2tys Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05148.jpg
Wyświetleń:	971
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	137600
    ...bezcenne
    Ale może nie jest tak, źle. Firma Normstahl ma chyba nie aktualne standardowe kolory na stronie albo jakaś promocja jest bo kolor Ral 7004 jest jako standardowy. Ciężko mi stwierdzić jak bardzo się różni od Ral 7001 bo akurat korzystam z laptopa ale chyba podobny jest
    a swoją drogą to jakiej firmy ta brama?
    Ostatnio edytowane przez mrmeX ; 20-09-2012 o 16:24

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    brama krispola przetłoczenia sirroco (chyba inaczej się pisze ale nie chce mi się sprawdzać

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za pomoc.
    A może jest tutaj jakiś forumowicz co ma takie okna zamontowane z okolic Krakowa? Mogą być też podobne kolory

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    Witek, a nie korzystniej byłoby tam wstawic brame Breva? Nie powiekszajac zdjęc byłem przekonany ze to wlasnie to

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Witek, a nie korzystniej byłoby tam wstawic brame Breva? Nie powiekszajac zdjęc byłem przekonany ze to wlasnie to

    nie mi decydować
    muszę kiedyś będąc w poznaniu podjechać i zobaczyć jak ten domek teraz wygląda bo jak przyjechaliśmy pierwszy raz to powiedziałem
    "sąsiedzi się chyba złożą na buldożery i zrównają domek bo kure...ko nie pasuję do całego łosiedla "

    brevia jak najbardziej do prostych nowoczesnych brył

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Witek, a nie korzystniej byłoby tam wstawic brame Breva? Nie powiekszajac zdjęc byłem przekonany ze to wlasnie to

    nie mi decydować
    muszę kiedyś będąc w poznaniu podjechać i zobaczyć jak ten domek teraz wygląda bo jak przyjechaliśmy pierwszy raz to powiedziałem
    "sąsiedzi się chyba złożą na buldożery i zrównają domek bo kure...ko nie pasuję do całego łosiedla "

    brevia jak najbardziej do prostych nowoczesnych brył

  12. #12

    Domyślnie

    A swoją drogą tak się złożyło, że mam 3 wyceny na okna firmy oknoplus. 19 okien, 90 metrów bieżących. I na tych wycenach montaż (najzwyklejszy) wacha się od 1800 do 2800 netto. Ciekawa sprawa czy ta ekipa za 1800 zł zamontuje zgodnie z przepisami technicznymi. Na dobrej klasy materiał pewnie powinni wydać z 200 zł?? Wszystkie wyceny oczywiście robione w salonach Oknoplusa.

  13. #13

    Domyślnie

    nie wiem czy pomogę (zdjęć nie mam) ale ja mam okna w kolorze bazalt (profile schuco) i jestem bardzo zadowolona że wziełam ten kolor (wahałam sie miedzy nim a antracytem) myślę ze to dobrze ze mało ludzi go ma-nie jest oklepany a ta szarosc jest fajna, taka ciepla i jest szara a nie wpadająca w zielen albo niebieski. zaluzje fasadowe będą już antracytowe tak samo jak drzwi zewnetrzne i brama garażowa.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał mrmeX Zobacz post
    A swoją drogą tak się złożyło, że mam 3 wyceny na okna firmy oknoplus. 19 okien, 90 metrów bieżących. I na tych wycenach montaż (najzwyklejszy) wacha się od 1800 do 2800 netto. Ciekawa sprawa czy ta ekipa za 1800 zł zamontuje zgodnie z przepisami technicznymi. Na dobrej klasy materiał pewnie powinni wydać z 200 zł?? Wszystkie wyceny oczywiście robione w salonach Oknoplusa.
    no to nie ma tragedii, ciesz się, są i tacy co potrafią 1200 zł zaproponować za montaż tych 90 mb
    a tak poważnie, wypytaj o szczegóły tych różnych montaży, chociaż niestety i to może być za mało, niedawno widziałem montaż skopany dokumentnie choć Inwestor idealnie przygotował otwory sam zażyczył sobie zastosowania odpowiednich materiałów, montaż warstwowy i pomimo zapewnień sprzedawców, że oczywiście wszystko to robią "od lat" to efekt był ... żałosny.

    Pozdrawiam

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrmeX Zobacz post
    A swoją drogą tak się złożyło, że mam 3 wyceny na okna firmy oknoplus. 19 okien, 90 metrów bieżących. I na tych wycenach montaż (najzwyklejszy) wacha się od 1800 do 2800 netto. Ciekawa sprawa czy ta ekipa za 1800 zł zamontuje zgodnie z przepisami technicznymi. Na dobrej klasy materiał pewnie powinni wydać z 200 zł?? Wszystkie wyceny oczywiście robione w salonach Oknoplusa.
    a jak to się ma do całości oferty czyli montaż +okna ?czy we wszystkich salonach cena okien taka sama a różnica jest tylko na montażu?

  16. #16

    Domyślnie

    Generalnie polityka Oknoplusa jest taka wszystkie salony dają te same rabaty. Co mi się do końca nie zgodziło ponieważ jeden salon co miał najdroższy montaż miał też najdroższe okna. Pozostali dali identyczne rabaty na stolarkę. Jak w oknoplusie mówiłem, że jeden salon miał inne rabaty (mniejsze. czyli na moją niekorzyść), to się trochę zdziwili i stwierdzili,że ten salon w tej miejscowości od nie dawna działa i pewnie niedouczeni

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    może dla nich to mało

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    m.biruta

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-388
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrmeX Zobacz post
    Generalnie polityka Oknoplusa jest taka wszystkie salony dają te same rabaty. Co mi się do końca nie zgodziło ponieważ jeden salon co miał najdroższy montaż miał też najdroższe okna. Pozostali dali identyczne rabaty na stolarkę. Jak w oknoplusie mówiłem, że jeden salon miał inne rabaty (mniejsze. czyli na moją niekorzyść), to się trochę zdziwili i stwierdzili,że ten salon w tej miejscowości od nie dawna działa i pewnie niedouczeni
    A jakie są rabaty oknoplusa? Chciałbym sprawdzić czy dobry ze mnie negocjator Zamawiam 24 szt, 168 mb i 73m2 szkla. Dostalem 40% rabatu.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał m.biruta Zobacz post
    A jakie są rabaty oknoplusa? Chciałbym sprawdzić czy dobry ze mnie negocjator Zamawiam 24 szt, 168 mb i 73m2 szkla. Dostalem 40% rabatu.
    a ja już myślałem, że liczy się jednak trochę inaczej:
    rabat 40% ze 100 zł - 40 zł SUPER - do zapłacenia 60zł
    rabat 20% z 70 zł - 14 zł KIEPSKO - do zapłacenia 56 zł

    i kto zrobił lepszy interes ?

    Pozdrawiam

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    m.biruta

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-388
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    Witam



    a ja już myślałem, że liczy się jednak trochę inaczej:
    rabat 40% ze 100 zł - 40 zł SUPER - do zapłacenia 60zł
    rabat 20% z 70 zł - 14 zł KIEPSKO - do zapłacenia 56 zł

    i kto zrobił lepszy interes ?

    Pozdrawiam
    Jeśli tak, to przy dobroplaście na profilach encore wynegocjowałem 54% i całość wyszła za 11 tys - tanio jak barszcz. Ale co z tego skoro wszyscy psy na nich wieszają...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony