dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 125
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 2499
  1. #881

    Domyślnie

    Schody strome jak to wyłazowe mają do siebie, używane od czasu do czasu będą . Te na poddasze będą gdzie indziej, ale nie robimy na razie . Nie potrzebujemy póki co.
    Dziewczyny te płytki są w drugiej łazience!
    Nie pokaże więcej , bo jeszcze nie ukończone , a na razie nie wyglądają tak " wow" . W sobotę chyba będzie już fugowane to pokażę z wanną . Pgoda cuudowna!! 14-16 'C ! Teściowa się zmartwiła, że powoli rzeczy wywożę Ale stwierdziłam ,że lepiej powoli niż potem w szale wściekać się z tymi pudłami na raz .

    Łazienka jest zrobiona w kolekcji Paradyża- Amiche -
    marmur + drewnopodobne+ dekor + mozaika . Cena za metr płytek bazowych - 68 zł , wiem dokładnie bo niestety okazało się ,że znowu brakło mi 5 płytek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale na szczęście dziś będą do odbioru
    Ten dekor tylko nad wanną jest i na gebericie , jedna płytka.

  2. #882

    Domyślnie

    coś masz Ty szczęście do tego braku płytek
    kurna ja to się boję u siebie bo mam co do sztuki! nawet jednej sztuki nie mam na zapasie!!! a jak wycinając otwór na baterię coś strzeli to kaplica
    mam nadzieję że nie będzie takiej sytuacji


    kurna a u nas fugowanie odpada, bo fuga nie schnie nic a nic bo za zimno było...
    a na górze nie masz wilgoci, że wynosisz już tam rzeczy??????
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  3. #883
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Dziewczyny, a sprzedawca nie przyjmuje zwrotów? W Casto to nawet 1 sztukę płytki przyjmują

    Obstawiam Karolina, że będziesz domawiała Płytek się oblicza przecież z ileś tam procentowym zapasem... 10%?

  4. #884

    Domyślnie

    Karolina nie chcę Cb straszyć ,ale ja też miałam zapas policzony!! i tak brakło.. . Dwie były uszczerbane.
    Nie mam wilgoci , bo wylewki miałam robione w czerwcu rok temu . Poza tym ciepełko w domku już jest wczoraj było 12 'C ok 19 godz. A te rzeczy i tak miałabym za m-c lub 2 wywieżć. To dopiero początek , jest ich duuużo
    Wczoraj przywieźli nam też część styropianu na elewację
    Austrotherm 15 cm.
    Muszę też powoli dopytywać o tuje, bo w tym roku już MUSIMY posadzić część drzewek W zeszłym roku okazało się , że akurat w linii krzewów idzie prąd i musieli kopać, więc nic nie sadziliśmy. Potrzebuję ok 100 szt na jedną "ścianę" ogrodzenia . Niech sobie juz rosną, bo z tej jednej strony zawiewa .
    Na przełomie marca i kwietnia się sadzi najlepiej . Ten temat już rok temu opisywałam tu u siebie , więc nie powielam kolejny raz.

  5. #885

    Domyślnie

    Fotki dam jak będzie skończona ;P A póki co to jestem na etapie wybierania sprzętu AGD.
    Na razie wybrałam płytę Bosch POP616B10E

    Zmywarka Bosch SMV53L50EU

    Piekarnik Bosch HBA23B263

    Okap Amica OKC6726I
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 17-03-2014 o 08:49

  6. #886
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Podobne gusta mamy też mi się widzą całe czarne AGD A nad zmywarką to się zastanawiam- czy warto dla 2+1?
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

  7. #887
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar krawczykowie
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Jaworze
    Kod pocztowy
    43-384
    Posty
    433

    Domyślnie

    zmywarkę zawsze warto (my także mamy 2+1) podobno oszczędność wody itp. ale poza tym nie ma bałaganu, jeśli nie myjesz od razu każdej szklaneczki czy talerza (a to już nie jest oszczędność). Nie rezygnuj za zmywarki!!!!! Kto ją ma już nie odda.
    Przedstawiamy nasz Zachwytek

  8. #888

    Domyślnie

    Jasne że warto !!!! nie musisz jej używać codziennie a do nowego domu znajdzie się pewno nie jedna okazja żeby jej użyć

  9. #889

    Domyślnie

    witajcie Ja też sugerowałam się tym , że mam otwartą kuchnię na salon i jadalnię. Zawsze można szybko uprzątnąć naczynia , żeby nie były tak widoczne Teraz mamy też i to jest naprawdę wygoda a także oszczędność wody, bo ile wody przelejemy na płukanie naczyń np. Wiem ,że jak teraz nie kupimy to będzie mi bardzo ciężko potem to zrobić.
    Ta którą wybrałam podbiera chyba ok 11 l wody na całe mycie z płukaniem itp. Chcę też garnki myć. Więc miała być 45 , ale ostatecznie przekonali mnie wszyscy , że jednak 60tka . Bo jest 2+1 , ale zawsze rodzinka może się powiększyc
    A czarne są piękne , tylko pewnie więcej latania ze ścierką będzie No ale i tak ciągle w kuchni coś trzeba przetrzeć.

  10. #890

    Domyślnie





    Zapisuję ku pamięci.
    Pan od mebelków kluchennych podbrał miary , wstępnie zaprojektowaliśmy kuchnię i czekamy 1 m-c. Jeszcze możemy zmienić układ szafek , i już ostatecznie wybrać fronty.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 19-03-2014 o 10:45

  11. #891
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Wiesz co...myślałam że już macie kuchnie zrobiona jak mi się zdjęcie pierwsze otworzyło
    Piękna kuchnia...aż zazdroszczę...i szkoda że ja takiej mieć nie będę nie moje klimaty...u kogoś to zawsze się nam podoba...
    Powiedz mi ile macie metrów mebli?

    Kiedy nam pokażesz w całej okazałości swe łazienki??

  12. #892

    Domyślnie

    Chciałabym , żeby już ktos za mnie wybrał wszystko hehe
    JEszcze nie wybraliśmy frontów, bo mają być białe lub ewentualne beżowe bądź też kość słoniowa .
    Blaty to nie wiem ostatecznie też . Pierwszy wybór to już pokazywałam wcześniej. Mężowi najbardziej się podobają białe z beżowym blatem . Muszę też płytki dokupić w końcu do kuchni , bo na podłodze częściowo są już
    Wiesz co metrów bieżących , po ścianach mamy ok 7 mb. Lodówka całkowicie w zabudowie , "wychodzi" na hall i obok niej słupek z piekarnikiem .
    A Tobie jakie się podobają?
    Jeśli chodzi o łazienki to chciałam dodać fotki jak już wanna będzie zrobiona mozaiką i lustro wklejone.
    Nic super nowoczesnego, marmur i drewnopodobne płytki.

  13. #893
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Twoje wybory są bardzo ładne i mi sie podobają ale dla mnie za bardzo nowoczesne. Meble kuchenne będą w kolorze brązowym ciemne lub jasne. U Izoldy jest zdjęcie tych mebli więc możesz zobaczyć.
    7 mb po ścianie góra i dół? Tylko dół chyba...a góry ile bedziesz mieć?

  14. #894

    Domyślnie

    No tak , tylko dól. A góra to 4 mb Jedna szafka będzie narożna u góry , obok okna.w tym szerszym kącie..
    Pod płytą gazową będą 3 szuflady i obok płyty pod blatem po jednej cargo wąskiej z każdej strony .
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 19-03-2014 o 12:12

  15. #895
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Izolda69
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    nad jeziorem
    Dzielnica
    lubelskie
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Ania a jak rozmieściłaś sprzęt w kuchni, masz już jakieś fotki

    zdjęcia z przykładowych kuchni to również moje klimaty , są cudowne

  16. #896

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post


    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post


    Kolory jeszcze nie wybrane i takie to trochę pomieszane , ale ogólnie ma tak mniej więcej być.
    Jeszcze chciałabym jakieś niskie szafki po bokach okapu. Z jednej strony na talerze i szklanki, a z drugiej na jakieś herbaty, kawy itp.
    Dla przypomnienia




    (sorki za bałagan



    Niedokończona jeszcze łazienka.
    Zdj. trochę słabe. Zakłamują kolor.



    Jutro będzie się robić wanna i zacznie siępodłoga w pralni .
    Musze kupić szybko płytki do kuchni na ścianę. Tylko nie wiem jakie bo ostatecznie nie wybrałam koloru frontów.

    no i jeszcze zaczyna mnie nachodzić ochota na cegłę !.........białą !!!!


    miała być cały czas naturalna!

    Boshe, no ja już zwariuję !!!
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 20-03-2014 o 18:36

  17. #897
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar krawczykowie
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Jaworze
    Kod pocztowy
    43-384
    Posty
    433

    Domyślnie

    Aniu Twoja łazienka prezentuje się przepięknie. A kolory kuchni - to przecież moje na jaki blat w końcu się zdecydujecie???
    Przedstawiamy nasz Zachwytek

  18. #898

    Domyślnie



    ale mi się podoba też czarny lub grafit .Sama nie wiem
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 20-03-2014 o 20:15

  19. #899
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Pięknie
    A powiedz mi do kąd masz zrobiony decor? Do końca wanny czy na całej długości ściany?
    Wanne będziesz w decorze robić?
    Ostatnio edytowane przez mari180790 ; 21-03-2014 o 07:07

  20. #900

    Domyślnie

    Mari widziałam już dzisiaj część wannywyjdzie świetnie Jest z mozaiki drewnopodobnej, jak płytki na gebericie.

    Wanna kontrastuje fajnie z jasną podłogą. Po południu dodam fotkę .
    Acha dekor wychodzi za wannę w stronę prysznica tak ok 30cm. Nie chcieliśmy dzielić tego.

    Tu może widać lepiej.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 21-03-2014 o 09:02

Strona 45 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony