dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 125
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 2499
  1. #101

    Domyślnie

    Aaaaa no i zapomniałam ,ze dostałam wstępną umowę z PGE Obrót , ruszyła powooolna machina ...
    Na umowie Energetyka określiła się na przyłącz prądu do domu na koniec sierpnia 2013.
    Pożyjemy - zobaczymy ;
    Skrzynkę wybraliśmy na domu i kurde nie wiem teraz czy dobrze zrobiliśmy...

  2. #102

    Domyślnie

    Witam kochani.. Wpadłam zobaczyć co u was... Widzę, że powolutku coś zaczyna się u was kręcić?
    Naokolo slychac tylko jak zima daje sie ludziom we znaki.. Mniejmy nadzieje, ze juz nie długo... Ponoć gdzies za horyzontem widac już te wiosne.. Tak słyszałam ostatnio Oby...

    Piszecie o thujkach.. Ja sama też musze o tym cos pomyslec... Powiadacie, ze Thuje potrzebują 2 lata na zakorzenienie sie? Trochę długo... Sadziłam, że jak kupie takie metrowe to za dwa lata dość ładnie sobie juz podrosna.. Hmmm? W ogóle to musze sobie jakas ksiazke ogrodnicza kupic bo ja do ogrodu to mam dwie lewe rece... wiec zanim co.. trzeba sie dokształcic co by mi nie popadało wszytsko.. tego bym nie chciała...

    Pozdrawiam Was

  3. #103

    Domyślnie

    Witaj Alexandro!Dawno Cie u mnie nie było.
    No tak , podobno wiosna tuż, tuż
    U mnie powoli rusza coś na budowie, mamy nawet tzw. Kubusia, piecyk podłączony w salonie żeby nie było bardzo zimno
    Jesli chodzi o thuje to sama myslałam , że szybciej się ukorzeniają . Chwilowo wstrzymaliśmy poszukiwania, ponieważ uzgadniamy wszystkie gniazdka , wtyczki itp. Troszeczkę zmieniliśmy ukłas i myślę ,że będzie wygodniej .
    A tu jeszcze jedno zdjęcie , które mi się spodobało:

  4. #104

    Domyślnie

    No fajne zdjęcie.. mi sie tez podoba... Chociaz ja jeszcze narazie nie planuje ogrodu a juz sama wiem z wlasnego doswiadczenia, ze to co podoba mis ie teraz niekoniecznie bedzie podobalo mi sie za jakis czas Takze nie napalam sie, tylko etapami wszystko tak raczej studiuje.. Ogród zapewne zaczne studiowac jak dach zrobimy.. Póki co mamy pape ... Ale fotka.... hmmm niezla ..serio

  5. #105
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

  6. #106

    Domyślnie

    Ooo dzięki Dezet , oczywiście przestudiuję od deski do deski
    Troszkę za późno,ale życzę WAM zdrowych i wesołych Świąt!!!

  7. #107

    Domyślnie

    Wstawiam obiecane zdjęcia z przygotowań do rozprowadzenia prądu.
    Narobili sie przy wycinaniu ....

    Widać miejsce na peszle, tu w kuchni

  8. #108

    Domyślnie

    Widok z salonu . Pierwsze drzwi będą do wiatrołapu a drugie do WC alias Spiżarko- schowek.

  9. #109

    Domyślnie

    Niestety tak sie jakoś złozyło ,że dalej nie mamy chudziaka i na razie chodzimy po piaseczku
    Wiosna nie chce przyjść i do niedawna były spore mrozy , więc to musi jeszcze poczekać.

    To nasza rozwalona spiżarka lub w przyszłości WC. Wszysto będzie tak podłączone ,zeby bez przeszkód zrobić tu kiedyś ,,kibelek,, zastanawiam się czy nie dac tu kiedyś pralki własnie ,żeby nie zagracać niewielkiej i tak łazienki.
    pomieszczenie jest nieduże ale wszystko się zmieści
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 01-04-2013 o 15:18

  10. #110

    Domyślnie

    Korytarz w strefie nocnej. szer. ok .1,70 cm.

    Drzwi kolejno : do łazienki , dalej do sypialni córki i na wprost do najmniejszego,wolnego pokoiku.
    jeszcze wcześniej z lewej jest kotłownia , której nie widać i drzwi do naszej sypialni.

  11. #111

    Domyślnie

    Przypomnę układ domu

    Na zdjęciach wszystko wygląda na małe i ciasne,ale w rzeczywistości wcale tak nie jest.
    Nam to wszystko fajnie pasuje
    No a wracając do elektryki to chciałam dodac ,że od razu podciągamy kable na strych ,żeby ewentualnie w przyszłości nie robić bałaganu w pokojach.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 01-04-2013 o 15:16

  12. #112
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    No i tu widzę wyższość BK nad ceramiką na ściany- robienie wszelkich rowków to prawie przyjemność
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

  13. #113

    Domyślnie

    Dezet prawie jak w maselku hehe no ale ja zerwalam tasmy ochronne z okien .
    Podczas wycinania caly ten wstretny pyl jakby '' przykleil '' sie do miejsc po tasmach !!
    no tak to tylko ja mogam hehe na szczescie juz jest ok

  14. #114

    Domyślnie

    Wczoraj zrobiłam obchód działeczki wokol domu)) Poniewaz nagle zrobila sie wiosna ,planujemy sadzenie tuji.
    Bedziemy potrzebowali ok 100 krzewow wiekszych + ok 20 mniejszych , ktore beda sobie rosły powoli z tylu dzialki. Chyba wystarczy.
    Jeszcze maja mi wycenic wszystko.
    W domku rozciagniete sa juz peszle na scianach , osadzone zostaly puszki itp. W tym tyg powinnismy skonczyc elektryke.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-04-13 15.10.10.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	183527

    A TO MOJA NOWA INSPIRACJA KUCHENNA!!!



    Własnie coś takiego chcemy Tylko u nas w wersji lustrzanej.
    W salonie na jednej scianie ,za kanapami chcemy dać jakis kamień lub cegłę i połączyć to wlasnie w taki sposob z kuchnia.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	colorado-aranzacja-3.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	52,0 KB
ID:	183528  
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 15-04-2013 o 09:36

  15. #115

    Domyślnie

    Ach jak pieknie i ciepło ! !
    Wczoraj zaczęłam wiosenne porządki na działce wokół domu
    Na dziś zapowiadają 20 'C !!! Ziemia jeszcze dość mokra , ale wiatr w końcu wysusza powoli.
    Jesienią nawieżliśmy trochę ziemii przed dom i było bardzo miękko, aż kalosze się zapadały.
    Domek się ciągle wietrzy , a w czwartek ma być Elektryk , żeby rozciągnąć już kable ,podłączyć wszystko do skrzynki itp.
    Jak nic nie wypadnie to w sobotę powinien skończyć Już ustalone , że podczas weekendu majowego będziemy robić hydraulikę.
    Na dworze tak pięknie , że aż chce się żyć

  16. #116

    Domyślnie

    " Zakochałam" się w tych płytkach !

    Wyglądają jakby były pikowane

    płytka Bissel
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 19-04-2013 o 14:30

  17. #117

    Domyślnie

    Uwielbiam ciepłe kolory beżu , kawy a także biały i kość słoniową.
    Chciałabym ,żeby nasz dom był właśnie taki ciepły, rodzinny i przytulny
    Jak nam to wyjdzie . . . . zobaczymy
    Bardzo podobaja mi się takie stoliczki przy scianie i te cudne okrągłe lustra.

    lub

  18. #118

    Domyślnie

    Elektryka zakończona !! Wrzucę jutro jakieś zdjęcia
    No i mąż posadził wczoraj drzewko Nasze pierwsze
    Tak więc został mu jeszcze SYN

  19. #119
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Interesujące te pikowane płytki Gratulacje zakończenia etapu elektrycznego! A nowe(syna) nogi przyjdą w nowe progi
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

  20. #120

    Domyślnie

    Póki co to się nie zapowiada ,ale chcielibyśmy oczywiście do pary

Strona 6 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony