dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 57 z 57
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Maciej 73
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam bardzo serdecznie nowych odwiedzających . Byłem przekonany że ten projekt będzie miał mało zwolenników.
    Oj jeszcze coś nam w oko wpadło.
    Czy powiększaliście otwór wejściowy z holu do salonu?
    Jeśli tak to do jakiego rozmiaru? Wygląda super i też tak chcemy
    Pozdrawiamy
    Otwór został poszerzony na 1,25m i według nas wygląda o wiele lepiej.
    Malwinko jestem przekonany że przeczytałaś dziennik od początku, napisałem wcześniej że mam jedną ekipę i jestem umówiony na konkretną kwotę, mam się wprowadzić do całkowicie skończonego domu, nie jestem w stanie aktualnie podać dokładnych cen materiałów ale postaram się coś podesłać na priv. Powiem tylko że kosztorys z Dom Pasja jest bardzo wygórowany.
    Po tak długiej zimie w końcu przyszła upragniona wiosna i ........... co się będę rozpisywał myślę że zdjęcia najbardziej oddadzą to co się ostatnio działo
    Początki elewacji, pierwszy dzień pracy











    Salon






    A tutaj mam nadzieję że pod koniec tygodnia pojawią się meble kuchenne


    W piątek przyjechały dekory i łazienka zaczęła nabierać kształtów






    Oświetlenie w sypialni takie samo będzie w całym domu


    Pozdrawiam

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anettaka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    świebodzice
    Kod pocztowy
    58-160
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witajcie.
    Nie chcemy Wam wyliczać i ponaglać, ale chyba już najwyższy czas coś nam śledzącym podesłać
    Troszkę pewnie już się pozmieniało, a my umieramy z ciekawości...............więc............
    Pozdrawiamy

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Maciej 73
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam, witam
    Trochę czasu minęło i nie dziwię się że zostaliśmy trochę poganiani trochę się zmieniło ale jeszcze czekamy na podłogę która miała być do czerech tygodni a niestety minął już ponad miesiąc Pan dyrektor z fabryki obiecał że panele dotrą do nas w najbliższy poniedziałek ( czyli jutro ) Zobaczymy. I tak naprawdę to tylko to trzyma całe wykończenie wnętrza
    A teraz mała relacja
    Tutaj mam nadzieję że już niedługo będą stały meble kuchenne




    Miejsce gdzie Król chodzi piechotą



    Łazienka












    Na zewnątrz













    Pozdrawiam

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Maciej 73
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam Witam wszystkich odwiedzających. Chciałem pochwalić się dalszymi postępami w pracach bo w końcu doczekaliśmy się na panele, a oczekiwanie było bardzo długie i nerwowe. W końcu się udało i dzisiaj o 8:00 przyjechało auto i na koniec dnia 80 metrów paneli leży na podłodze i uwierzcie jaka ulga nas ogarnęła. Jutro listwy przypodłogowe i całość skończona, ale to nie wszystko jutro również nasza kuchnia zostanie przywieziona i mam nadzieję że do końca tygodnia będzie środek skończony oczywiście drzwi wewnętrzne również czekają na swoją kolej ale chyba dość tego gadania i czas na parę zdjęć Miłego oglądania

    Takiej firmy mamy panele


    A tak się prezentują












    Takie będą drzwi w całym domu


    Mamy też nową drogę


    I dalszy ciąg elewacji
















  5. #45
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anettaka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    świebodzice
    Kod pocztowy
    58-160
    Posty
    20

    Domyślnie

    cześć.
    Mało nas ostatnio.............ale wiernie bez komentowania podglądamy i podziwiamy. Naprawdę idzie Wam to świetnie. Nie możemy się doczekać skończenia Waszej elewacji i kuchni, więc jak to skończycie to bez zwlekania prosimy o fotorelacje.
    My czekamy na pozwolenie na budowę, wstępnie już materiały zamówione i ustalone podłączenia. Jak tylko urząd nas nie przystopuje to ruszamy po 1-szym tygodniu lipca.
    Pozdrawiamy

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anettaka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    świebodzice
    Kod pocztowy
    58-160
    Posty
    20

    Domyślnie

    acha i jakże mogłoby się nie obyć bez fotoprośby Czy możecie przy następnej okazji kliknąć fotkę na zbliżeniu jak jest wykończony dach w miejscu 1-sza dachówka i rynna (ładnie to macie wykończone - czyli też tak chcemy ) dziękujemy
    ps. jaka to dachówka? czy wszystkie wykończenia dachu (metale, rynny) są od jednego producenta?
    Ostatnio edytowane przez anettaka ; 12-05-2013 o 20:05

  7. #47
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Maciej 73
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam
    Cieszę się niezmiernie że licznik odwiedzin systematycznie rośnie . Pozwolicie że na wstępie wkleję kilka zdjęć o które prosiła anettaka ale wcześniej małe sprostowanie, na dachu mam blachodachówkę Ruukki Adamante





    Mam nadzieję że zdjęcia zadowalające a teraz kolejna część fotorelacji

    Elewacja skończona












    Łazienka również skończona





    Sypialnia



    Drzwi wewnętrzne


    Meble kuchenne w trakcie montażu









    Kuchnia prawie skończona brakuje tylko szyby między meblami i na tylnej ściance wyspy











    Widok na salon



    Ostatnio edytowane przez Maciej 73 ; 19-05-2013 o 20:56

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bąbelkowo
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    37

    Domyślnie

    Kłaniam się ponownie podglądam i wzdycham ... tylko pozazdrościć tak prężnej budowy Prosiłam kiedyś o przybliżone koszty, miałam dostać coś na prv, ale czy mogła bym dowiedzieć się chociaż jaki był koszt stolarki okiennej i jakie są to okna.
    Pozdrawiam

  9. #49

    Domyślnie

    Witam


    Pierwszy raz natrafiłam na Wasz dziennik i jestem pod wielllllllllllllllllllllllllllllllllllllkim wrażeniem
    Teraz najlepszy czas nadszedł- wykończeniówka uważajcie żebyście i Wy przy okazji się nie wykończyli tempo błyskawiczne, wszystko tak super dobrane
    Będę jeszcze tu zaglądać i trzymam za Was kciuki

  10. #50

    Domyślnie

    I ja się przyłączam do ochów!!! i achów!!!

    Dom cu-do-wny i ślicznie urządzany Kuchnia skradła moje serce

    Będę kibicować, to już co prawda bliżej końca jak początku, ale wiernych kibiców i kibicek nigdy nie za wiele

    pozdrawiam, e.
    Sprzedam pilnie 2 działki budowlano-rekreacyjne w Mostówce gm.Zabrodzie


    naszych marzeń spełnianie

  11. #51
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Maciej 73
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam Witam i ciesze się bardzo że projekt zdobywa nowych widzów
    Ostatnio trochę się działo ale tylko na zewnątrz i mam prośbę, trzymajcie kciuki za pogodę a dlaczego, to w krótkiej fotorelacji

    Małe pobojowisko










    Taka mała zapowiedź jeżeli pogoda dopisze to pod koniec przyszłego tygodnia będzie obszerniejsza relacja i mam nadzieję że większość kostki będzie już położone Nie możemy już się doczekać

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar aylinka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam serdecznie gratuluję pięknego i funkcjonalnego domu. Rozważamy budowę domu z tego projektu, chyba głównie ze względu na genialny, duży taras Mam jednak pytanie trochę o inną rzecz, mianowicie o Waszą drogę dojazdową - wygląda użytecznie i solidnie, a nas czeka wykonanie długiego dojazdu. Możesz przybliżyć z czego ona jest i jaka jest cena, no nie wiem, metra? Generalnie jakieś przybliżone koszty były by super

  13. #53
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Maciej 73
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam wszystkich wytrwałych i mam nadzieję że zostanie mi wybaczona tak długa nieobecność Trochę się działo i postaram się wszystko dzisiaj nadrobić nie tylko w postaci zdjęć a również odpowiedzi na wszystkie pytania
    Co się działo od ostatniej relacji mamy skończoną kostkę, skończona została również kuchnia, szafy wnękowe, przywieziona ziemia na wyrównanie działki ale pogoda nas nie rozpieszcza i nie ma możliwości aby się chwilowo za to zabrać Ok. zaczynamy od ...........

    Kostki



























    Podbitka



    ]








    Szafa w przedpokoju



    Szafa u młodego




    Szafa w sypialni




    Na koniec kuchnia i jadalnia




  14. #54

    Domyślnie

    Jak bosko!!!!! Muszę szczękę pozbierać z podlogi )

    Kuchnia z ozdobnymi szybami wygląda ekstra wszystko jest ekstra

    Duzy macie salon?

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anettaka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    świebodzice
    Kod pocztowy
    58-160
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witajcie.
    My jak najbardziej chcielibyśmy się zaliczać do tych najbardziej wytrwałych chłonących wszystko co u Was się dzieje na budowie ( a raczej to już nie budowa, a skończony dom ) - niestety czas nie zawsze pozwala na to, tym bardziej teraz gdy pomału już zaczęliśmy działać na naszej działce.
    Gratulujemy Wam nowego gniazdka, wszystko wygląda super. Mamy nadzieję, że podzielicie się również w przyszłości wrażeniami z samego mieszkania w tym domu.
    Fajnie by było nie zamykać dziennika budowy, a opisać co byście zmienili jeszcze raz budując ten dom- czy może coś utrudnia życie itp Wiedza o kosztach utrzymania takiego domu dla innych(chcących budować Laredo) też byłaby pewnie bardzo przydatna....pomyślcie o tym
    U nas wygląda to tak, że jak wiecie budujemy dom we własnym zakresie-więc pogodzić pracę i budowę będzie niezmiernie trudno, ale musimy dać radę.
    Na tą chwilę na działce zerwaliśmy 0,5m metra ziemi, troszkę ją podrównaliśmy i nawieźli nam 100ton (na początek) tłucznia, który będzie pod płytą fundamentową. Od końca sierpnia bierzemy się za fundamenty i murki oporowe na działce. Następnie dłuższy postój i czekanie aż będziemy mogli wziąć sobie w pracy 3 miesiąc wolnego i ruszamy z konstrukcją domu aż po wykończenie- prawdopodobnie będzie to późną zimą Niby długo, ale liczymy się z tym, że równie dobrze może to być następna zima.
    Tyle co u nas
    Wam jeszcze raz gratulujemy i czekamy na fotorelacje z płotu itp....
    ps tym razem bez foto prośby - wszystko jak na dłoni
    ps2 czy podbitka to panele plastikowe? w arkuszach czy każdy element osobno?

  16. #56
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomode

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    21-060
    Posty
    1

    Domyślnie Laredo

    Witam czy mogę prosić o nr tel mam kilka pytań o projekcie jest super chcę wybudować taki sam pozdrawiam tomode

  17. #57

    Domyślnie

    Witam czy jest jeszcze mozliwy kontakt z panstwem

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony