dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rysieklbn

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-576
    Dzielnica
    Czuby
    Posty
    13

    Domyślnie Grzejniki a okna dachowe?

    Czesc Wam

    Nie wiedziałem gdzie wrzucic temat wiec jesli jest w złym dziale to bardzo proszę admina o przeniesienie.

    Ponizej dołączam zdjęcia pomieszczen w których mam okna dachowe i grzejniki wolnostojące. Pytanie do Was czy nie bedzie problemem jesli te grzejniki dam centralnie na ściany po bokach, czy one muszą byc pod oknami dachowymi?

    Słyszalem opinie ze dobrze jak grzejniki są pod oknami poniewaz tam jest duza roznica temp. i w pelni sie z tym zgadzam. Jednak chcialbym poznac Wasze opinie bo nie ukrywam, ze chyba zdecydowanie wolalbym je na scianach.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	c.JPG
Wyświetleń:	254
Rozmiar:	76,8 KB
ID:	155109Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a.JPG
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	75,4 KB
ID:	155110Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b.JPG
Wyświetleń:	298
Rozmiar:	73,8 KB
ID:	155111

  2. #2

    Question

    W twoim wypadku to chyba nie ma wyjścia, inaczej zajmiesz sporo miejsca a to za grzejnikami trudno będzie ekonomicznie wykorzystać,
    U siebie grzejniki mam pod wszystkimi oknami dachowymi, i bym tego nie zmienił.
    pozdrawiam
    Jeśli nie teraz to kiedy !!!

  3. #3

    Domyślnie

    jak je zostawisz tak ja sa ustwione na zdjeciach ,bedziesz mial brudne sciany pom iedzy kaloryferem ,a oknem .Na Twoicm miejscu przesunolbym grzejnki pod okna ,a przestrzen za nimi wykorzystalbym do zrobienia szafek z plyt k-g z dzrwidrzkami otwieranymi ,tzn drzwiczki umiescilym obok kaloryferow i wtedy moglbys cos schowac za kaloryferem.Pzdr
    Regulamin forum

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony