dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 31
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 603
  1. #581

    Domyślnie

    No cóż,fundacji nie będzie,stowarzyszenia także pewnie wobec tego nie i chyba łatwiej by było znieść tą wiadomość,gdyby nie ten okres podniecenia w trakcie oczekiwania,gdyby od razu było nie.

  2. #582
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Żelciu ja uważam że Tobie się aukcja należy bo jesteś jedną z najwspanialszych mam jaką znam.
    I uwierz łatwo być mamą jak dzieci są zdrowe, przy chorych nie każdy daje radę
    A Ty dajesz, nie skarżysz się tylko walczysz o każdy lepszy dzień dla Stefcia

  3. #583
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Żelka,to jest bardzo w porządku, że planujemy aukcję dla Ciebie, ale nie traktuj tego jak prezentu od nas, lecz od Stefka, ok.
    Taki prezent na Dzień Matki od syna dla najcudowniejszej mamy na świecie.
    Sam nie zrobi Ci laurki, nie kupi kwiatka, więc my będziemy Jego rękami

    Żelka,kiedyś powiedziałaś ,że pomagając innym stajemy się lepszymi ludźmi.Ty pomagasz każdemu, wiem,że gdybyś mogła to naprawiłabyś całe zło i niesprawiedliwość tego świata.
    Pozwól nam stać się trochę lepszymi ludźmi.
    Po prostu przyjmij taki prezent, który płynie z głębi naszych serc.
    Zrób nam tą przyjemność

  4. #584
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Słuchajcie, ja nie mam możliwości zrobić tego dla siebie. Poważnie mówię. Musiałabym mieć pozwolenie na prowadzenie zbiórki publicznej, bo ja nie jestem w Fundacji tak jak Stefcio. Nie mogę podać do takiego czegoś naszego konta prywatnego bez zgody na prowadzenie zbiórki publicznej.
    Prezent prezentem, ale taka aukcja jest zbiórką publiczną. Obawiam się, że więcej bym sobie kłopotów narobiła niż radości z aukcji.
    A nie możecie po prostu najzwyczajniej na świecie robić to co dotychczas, życzyć mi, nam dobrze? Mieć nas w serdecznych myślach i modlitwach? Chociaż na razie. Bo kto wie, jak okaże się, że Stefek będzie jednak musiał mieć operację kręgosłupa (jesoo nawet nie lubię tego w myślach wymawiać) to wtedy będę prosić Was o aukcję dla Niego. Naprawdę, i Wy też dobrze o tym wiecie, wszystko co robicie dla mojego Stefcia, robicie także dla mnie. Każda pomoc dla niego jest pomocą dla mnie też. Nie dawno przecież była aukcja dla Stefcia. Za jakiś czas, jeśli będzie trzeba, na aukcję dla Stefcia się zgodzę, ale na aukcję dla mnie nie mogę. Proszę mnie też zrozumieć. Nie myślcie sobie, że mi łatwo jest Wam odmawiać, jak tyle serca chcecie w to włożyć, bo ja czuję, wiem, znam to Wasze serce i nie chcę Was urazić odmową, ale mimo wszystko, muszę także brać pod uwagę inne rzeczy, nie tylko te emocjonalne. Znacie mnie już troszkę, wiecie co mam na myśli. Możecie kochać mnie i bez prezentów. A ja obiecuję, że zrobię sobie nie długo u naszego pana Romka od masaży kręgosłupa, serię zabiegów i zamelduję Wam, że coś dla siebie zrobiłam. Wtedy będziecie mogli być spokojniejsi. A siły już mi dodaliście swoimi słowami które tutaj do mnie kierujecie. Tylko proszę mnie już więcej nie namawiać, bo ja dalej będę musiała odmawiać, a serce mnie boli, za każdym razem kiedy muszę Wam odmawiać, a muszę bo tak czuję, że nie byłoby w porządku robić aukcji dla mnie ( jakbyśmy dla każdej wspaniałej (zdrowej) mamy robili tutaj aukcję, to czasu by nam nie starczyło. ) i to się nie zmieni. Mam nadzieję, że Was nie uraziłam. Nie mogę inaczej, mnie by taka aukcja bolała, na prawdę. Mnie na samą myśl ściska w piersiach i w gardle. Proszę mnie już więcej nie namawiać.

  5. #585
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    ....A ja obiecuję, że zrobię sobie nie długo u naszego pana Romka od masaży kręgosłupa, serię zabiegów i zamelduję Wam, że coś dla siebie zrobiłam. Wtedy będziecie mogli być spokojniejsi .....
    to jeszcze podaj nr konta pana Romka, my może będziemy licytować kolejne zabiegi

  6. #586
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    to jeszcze podaj nr konta pana Romka, my może będziemy licytować kolejne zabiegi

  7. #587
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    ... Może stowarzyszenie....
    chyba prędzej garaż wybuduję

  8. #588
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    chyba prędzej garaż wybuduję
    nawet ja szybciej chałupę skończę


    nie oszukujmy się,ten pomysł nie ma szans na realizację.

  9. #589
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ano, korporacje to są firmy, które zaczynają pracować dopiero po zwolnieniu pięciu "rzędów" managerów (manager niższego rzędu, fajnie brzmi ).
    Ta korporacja na razie obrasta w managerów, więc na sensowne decyzje szans w najbliższej przyszłości nie ma

  10. #590
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Stowarzyszenie - nie widzę szans, a trochę się na tym znam.
    A miało być tak pięknie...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  11. #591
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    A wyszło jak zwykle.

  12. #592
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No cóż - R.I.P.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #593
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Temat ma już ponad 2 lata..i nic...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #594
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nefcia.. chyba rzeczywiście umarł ..

  15. #595
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Czy forumowicze zakładając wątek o kolejnej aukcji będą musieli płacić za reklamę?
    Czy Ognisko Marymont płaci za reklamę ? Jest zewnętrzną fundacją. Myślę, że wszystko można zorganizować. Forumowicze potrzebują jedynie udzielenie im konta fundacyjnego. Ale ok - ja nie jestem spec od przepisów.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #596
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Ojej, nie wiedziałam nawet że żeby zorganizować jakąś aukcję trzeba za nią zapłacić...

  17. #597
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Też nie było mówione-pisane ,że za zorganizowanie aukcji należy płacić ?

    A jeszcze jedna sprawa - to to, że od trzech dni mam trudności w zalogowaniu się
    na forum ! - nie mozna nawet czytać, nie mówiąc o pisaniu !

    Jakie wysokości są te koszty ? Szanowna Redakcja napisze - i wówczas
    należy sprawę opłaty rozważyć !

  18. #598
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Przecie posiadanie fundacji przez Murator to akcja CSR-owa (CSR – Corporate Social Responsibility Inwestycja w reklamę Bo chyba to logiczne, że firma ponosi wtedy koszty, bo KUPUJE reklamę. Mają DARMO moderatorów aukcji, osoby dające fanty, osoby reklamujące aukcje, uczestnikówi ciągle mało. No nie da sie za darmo Droga Redakcjo. Musicie coś dać od siebie.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #599
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Nefer ma rację, że dobrze gdyby była Fundacja. Może jeszcze wrócimy do tematu.
    Za aukcję nikt nie płaci, to inicjatywa forum. A przed nami właśnie aukcja na rzecz Julki i Karoliny, forumowych dzieci. Planujemy zacząć z końcem lutego. Pozdrawiamy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-02-2015 o 22:34
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  20. #600
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Nefer ma rację, że dobrze gdyby była Fundacja. Może jeszcze wrócimy do tematu.
    Za aukcję nikt ni płaci, to inicjatywa forum. A przed nami właśnie aukcja na rzecz Julki i Karoliny, forumowych dzieci. Planujemy zacząć z końcem lutego. Pozdrawiamy
    jakos pomoc?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 30 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony