dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 26
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 505
  1. #301
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ajaks

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-115
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pokal Zobacz post
    Ale czy oni nie płaca za każdy taki pozew po 1000zł?
    No niestety... gdyby tak było to by Expol tak hurtowo nie wystepował do sądu o nakazy zapłaty.
    Do 2 tys. zł roszczenia koszt pozwu to 30 zł, wiec przy swoich obrotach mogą sobie pozwolić ;>

  2. #302
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Czy ktoś wyspępował o oddalenie powództwa z powodu braku powoda na rozprawie (czyli braku zainteresowania postępowaniem)?

  3. #303
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    merekkocz

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-017
    Posty
    47

    Domyślnie

    Czekam cały czas na pozew do sadu , i tak myślę że już nie doczekam się sprawiedliwości przed sadem.

  4. #304
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lato2014

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Brusy-Jaglie
    Kod pocztowy
    66-902
    Posty
    2

    Domyślnie

    WITAM
    JESTEM NOWA , BO JA WŁASNIE RÓWNIEZ ZOSTAŁAM OSZUKANA przez www.polecanenoclegi.com zaakceptował warunki i wczoraj przyszła faktura proforma imienna nie na firmę , no i co dalej...zapłacić ?/ nie mam gotówki

  5. #305
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lato2014

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Brusy-Jaglie
    Kod pocztowy
    66-902
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja też dostałam fakturkę od tej firmy za niby "reklamę " , straszą wpisem KTR i sądem , nalezy sie ich bać??

  6. #306

    Domyślnie

    Witam! Tez należę do grona oszukanych. Bardzo prosze o informacje, najlepiej poza forum (pisza tu jak widac nie tylko osoby oszukane) co robic?

  7. #307

    Domyślnie A

    Cytat Napisał pecia1 Zobacz post
    Nikt na tym forum raczej nie został oszukany! Piszą tu Ci, którzy dali się nabrać jak małe dzieci i teraz nie potrafią się przyznać do błedu jaki popełnili.

    Oczywiście wszyscy są winni tylko nie Wy!
    pecia1 pleciesz trzy po trzy, jeśli nikt nie został oszukany, a Expol jest taki kryształowy, to dlaczego musiał ponieść koszta komornicze w kwocie 570,02 zł za niecelowe wszczęcie egzekucji? A taki fakt miał miejsce i niniejszym o tym informuję wszystkich czytelników forum i jest to wiadomość 100% pewna więc : Kochani cieszmy się i wypijmy po lampce wina za ten kolejny malutki sukces w walce z Expolem

  8. #308
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ajaks

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-115
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnes1333 Zobacz post
    Proponuję sprawdzić profil działalności f-my Expol. Kilka miesięcy temu nie miała prawa wystawić faktury za usługi nie związane z profilem swojej działalności (PKD) tj. świadczenia usług reklamowych ( Informacja uzyskana w Państwowej Izbie Handlowej).
    Jeśli kilka miesięcy temu nie miała prawa, to rok temu tym bardziej. Jednak wierzyć mi sie nie chce, zeby Expol masowo wystawiał faktury za "usługi reklamowe" nie posiadając nr PKD na tę działalność - oznaczałoby to z automatu nieważność wszystkich faktur. Urząd Skarbowy na pewno by się do tego doczepił.

  9. #309

    Domyślnie

    A my tu wszyscy uwierzymy, ze ktos tu trrafia przypadkiem??? !!! No coz, profili mozna pozakladac do wol(jak sie nie ma z kim dyskutowac)i, a potem niby-gadac z kims a tak naprawde dla kogos. Moze to nowy przekret Expola, to "autodofinansowanie"?Nie wiem , nie bylam, bo sie boje, klikne a potem kaza placic 490 zl!!!
    Głupota ludzka nie zna granic, to juz znamy, pazernosc tez, i tez jestescie przykladem!

  10. #310

    Domyślnie

    Cuda i dziwy tutaj się dzieją ...Wchodzi na nasze forum niejaki saab12345 zarejestrowany w lipcu tego roku, liczba postów:3...Pytanie dlaczego na to forum? Czyżby Expol z Płońska był tak znany i niejaki saab12345 szuka o nim forum? Nie sądzę, tak postępują raczej ci, których Expol oszukał, a dla większości ludzi ta firma nie istnieje. Skąd zatem zainteresowanie tym wątkiem tematycznym niejakiego saaba czy też peci1(również niedawno zarejestrowanej, bo w kwietniu bieżącego roku)? Myślę, że są to osoby z tej quasi firmy, a ich zadaniem jest zignorowanie i zbagatelizowanie problemu oraz wyszydzenie wszystkiego i wszystkich... ale, może to będzie tak, jak mówił Mohandas Karamchand Gandhi: " Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". I tym cytatem zakończę...

  11. #311

    Domyślnie

    Masz racje nutka 66. Gdyby nie wezwanie do zaplaty od expola,nigdy bym nie zawitala na to forum.Choc musze powiedziec, ze wiekszosc z uczestnikow forum to przyjazne, zyczliwe i bardzo pomocne osoby. Sa duzo ciekawsze strony i dyskusje w necie, na ktore brakuje czasu. Szczytem glupoty pleciu1 lub saabie jest sadzic, ze ktos z nas sugeruje sie tym co wypisujesz!

  12. #312

    Domyślnie

    Cytat Napisał nutka66 Zobacz post
    Cuda i dziwy tutaj się dzieją ...Wchodzi na nasze forum niejaki saab12345 zarejestrowany w lipcu tego roku, liczba postów:3...Pytanie dlaczego na to forum? Czyżby Expol z Płońska był tak znany i niejaki saab12345 szuka o nim forum? Nie sądzę, tak postępują raczej ci, których Expol oszukał, a dla większości ludzi ta firma nie istnieje. Skąd zatem zainteresowanie tym wątkiem tematycznym niejakiego saaba czy też peci1(również niedawno zarejestrowanej, bo w kwietniu bieżącego roku)? Myślę, że są to osoby z tej quasi firmy, a ich zadaniem jest zignorowanie i zbagatelizowanie problemu oraz wyszydzenie wszystkiego i wszystkich... ale, może to będzie tak, jak mówił Mohandas Karamchand Gandhi: " Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". I tym cytatem zakończę...
    Moim zdaniem saab chce skorzystać z darmowej oferty i trafił na te forum Bo przeciez forum mialo ostrzegac innych, a póki co trafiają na nie tylko osoby WIELCE pokrzywdzone i poszkodowane przez firmę.

    Nikt nie bagatelizuje Waszego problemu, wręcz przeciwnie... chcemy pomóc, wesprzeć dobrym słowem

    Nutka bardzo ładne słowa Gandhi.. Dają sporo do myślenia

    P.s gdzie w googlach można je znaleźć?

  13. #313
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ajaks

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-115
    Posty
    64

    Domyślnie

    Nikt nie bagatelizuje Waszego problemu, wręcz przeciwnie... chcemy pomóc, wesprzeć dobrym słowem.

    Peciu, to nas wesprzyj skoro deklarujesz. Nie musisz nawet dobrym, wesprzyj nas MĄDRYM słowem.

    Saab - masz prawo mieć inne zdanie i postrzegać sytuację w inny sposób. Wcale nie zamierzam cię atakować, po prostu nie znasz wielu szczegółów. Zresztą każdy przypadek jest inny. Dla wyjaśnienia - ja w nic nie klikałam, podpisałam umowę w sposób swiadomy i w równie świadomy przed terminem ją wypowiedziałam, ale Expol nie uznał tego wypowiedzenia i wystawiał mi faktury jednocześnie nie świadcząc usługi będącej przedmiotem umowy - to czy miał prawo tak postąpić rozstrzygnie sąd. I tyle.
    Wierz mi, nie jestem pieniaczem, wiedzą to ludzie, mieli ze mną kontakt poza forum

  14. #314
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    martazal78

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-124
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie,
    Także należę do grona osób, które padło ofiarą portalu ale-gratka.pl...W piątek 8 sierpnia dostałam na maila od Expol fakturę na kwotę 399 zł netto...
    Po pierwsze nie jest napisane za jaki okres jest ta faktura.
    Po drugie: nie pamiętam/znam dnia, w którym zarejestrowałam się na tym portalu, dodałam swoje ogłoszenie i kliknęłam, że zgadzam się na postanowienia regulaminu. Nie otrzymałam żadnego potwierdzenia w dniu rejestracji. Dlatego nie jestem w stanie stwierdzić, czy ten 3 miesięczny okres już minął, czy nie...
    Jak to było u was??
    W jaki sposób mogę zweryfikować, że upłynął już 3 miesięczny darmowych usług?? I w ogóle, czy ja w ogóle mam zawartą umowę z tą firmą? Nie dostałam żadnych informacji na temat numeru tej umowy, daty zawarcia...
    Poszłam ze sprawą do Rzecznika Konsumentów we Wrocławiu i poradzono mi napisać pismo do Expol: Oświadczenie o odstąpięniu od umowy. Tak zrobiłam. Wysłałam to poleconym, za potwierdzeniem odbioru. Napisałam też do UOKiK na [email protected] z prośbą o poradę co mam robić.
    Czy mam napisać gdzieś jeszcze? Może na jakiś inny adres email do UOKiK?

    aron1982: napisałeś: Sąd w Płońsku wydał wyrok niekorzystny dla expolu. Wyrok jeszcze musi się uprawomocnić. Jak będę posiadał scan uzasadnienia (po uprawomocnieniu) to dam znać.
    Czekam z niecierpliwością na to!

    nutka66 - czy mogłabyś mi podać swojego mail-a? Napiszę na PRV, bo mam kilka konkretnych pytań.

    Z góry dzięki,
    Marta, Wrocław

  15. #315
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    merekkocz

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-017
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cisza na forum czyżby sprawiedliwość dopadła oszustów z expolu.

  16. #316
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    joannapola10

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    41-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    niestety, istnieje dalej , mnie oszukal na swoim nowym portalu ale-gratka.pl chce sie dołączyc do pozwu zbiorowego jak to zrobic??? dostalam wlasnie fv proforma w ktorej straszy sądem

  17. #317
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    merekkocz

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-017
    Posty
    47

    Domyślnie

    Nie płacić , przeczytać poprzednie posty tam podany jest email gdzie pisać,

  18. #318

    Domyślnie

    Witam,
    Przez ponad 2 tygodnie nie miałem dostępu do neta. W związku z tym nie zajmowałem się sprawami expolu, nie sledziłem forum, nie odpisywałem na maile. W ten weekend raczej nie nadrobie zaległości, ale od poniedziałku powolutku będę je ogarniał.
    Pozdrawiam

  19. #319

    Domyślnie

    Witam wszystkich oszukanych przez Expol jestem nową osobą na razie z jedną fakturą do zapłaty (przyszła początkiem sierpnia) co potwierdza że firma nadal prowadzi swój proceder miła pani przez telefon obiecywała darmową reklamę przez 3 miesiące a potem miałem zdecydować czy chcę dłużej ,wypełniłem kwestionariusz internetowo odhaczyłem regulamin nie czytając go (do głowy by mi nie przyszło ze tacy oszuści tak bezkarnie naginają prawo) i po jakimś czasie nawet sprawdziłem czy moje ogłoszenia są na portalach na których firma expol obiecywała ze będą, moje ogłoszenie zaalazłem tylko na jednym portalu immobi.pl do Expolu nie dzwoniłem z reklamacją sam dalej odpłatnie reklamowałem swoją nieruchomość w kilku portalach i o firmie Expol zapomniałem. Ale firma nie dała mi zapomnieć o sobie przysyłając email z fakturą pro-forma (04 sierpień 2014) na kwotę 490.77zł brutto a po 7 dniach kolejny email straszący odsetkami.Wtedy dopiero przekopałem internet ,trafiłem na wasze forum muratora i zorientowałem się z jak sprytnym oszustem mam do czynienia.Początkiem września mam spotkanie z naczelnikiem UOK w Rzeszowie będę prosił go o pomoc .Jako nowinkę dodam że Expol zaakceptował moje wypowiedzenie drogą meilową ale oczywiście za trzy miesięcznym okresem wypowiedzenia czyli 4 razy 490 zł .Ogłoszenia publikują na stronach immobi.pl ,adresowo.pl ,taakidom.pl (a ten portal rozsyła je dalej do dziwnych portali współpracujacych Yakaz,Donkiz,Trovit,Adsdeck, Czy są to główne portale o tematyce nieruchomości w Polsce oczywiście że nie publikowanie tam ogłoszeń jest przeważnie bezpłatne a od nas ta firma żąda 490zł miesięcznie -a więc walczmy i wspierajmy się na wzajem podaję mojego meila do kontaktu [email protected] pozdrawiam wszystkich forumowiczów

  20. #320
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ajaks

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-115
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał merekkocz Zobacz post
    Faktycznie nikomu jeszcze oszuści emeilem nie wypowiedzieli umowy. Dlatego tylko ze to po czasie a im tylko o to chodzi żeby przez parę miesięcy brać kasę za darmo.
    Niekoniecznie. Mojego wypowiedzania mailowego zlożonego o czasie też nie uznali, a to wyslane listem oczywiście nie dotarło.
    Nie wiem jaki jest status innych spraw sądowych (ja cały czas czekam na wezwanie, nie mogę się dodzwonić do sądu), ale wygląd na to, że formuła z zawieraniam pisemnych umów się nie sprawdzila, dlatego przeszli na oszukiwanie ludzi on-line.

Strona 16 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony