dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 216

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Małgoś wybieram między białymi ze szprosami i szarymi roletami zewnętrznymi a antracytowymi i wtedy z roletami w kolorze ram No ciągle myślę, dachówka wybrana - na pewno antracytowa, a faworyt to Roben Monza Plus, podoba mi się też Creaton Domino
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jazzy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikazhr Zobacz post
    Małgoś wybieram między białymi ze szprosami i szarymi roletami zewnętrznymi a antracytowymi i wtedy z roletami w kolorze ram No ciągle myślę, dachówka wybrana - na pewno antracytowa, a faworyt to Roben Monza Plus, podoba mi się też Creaton Domino
    To może skoro dachówka antracytowa, to i okna antracytowe, żeby jakaś spójność zapanowała Rolety możesz zrobić "srebrne", fajnie wyglądają, a elewacja będzie biała?
    pozdro

    ps. szprosy
    komentarze

    dziennik budowy

    My home is my castle.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał jazzy Zobacz post
    To może skoro dachówka antracytowa, to i okna antracytowe, żeby jakaś spójność zapanowała Rolety możesz zrobić "srebrne", fajnie wyglądają, a elewacja będzie biała?
    pozdro

    ps. szprosy

    Zgadzam się z Tobą jazzy Moniczko pomyśl o myciu białych ram- to od razu Ci się odwidzi szprosy tak samo jeśli nie antracyt to może ciemny orzech?? gorąco polecam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony