dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 1545
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 30897
  1. #1021
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Matuniu...Aniu....wspolczuje ci tej niepewnosci!!! A czy rodzice przepisza wam dom ? A jaki ten dom maja?
    LAZUR

    Beata

  2. #1022

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Wszystko jasne !

    L. nie przepisze działki bo nie zgadza sie na budowę. Powiedziała, że mój ojciec umrze, dostanie zawału a ona do tego nie przyłoży ręki.
    Ok, choć troszeńkę się łudziłam...ok.
    Pozostaje bliźniak w Katach ale.....ojcu przestał sie podobać. Wpadł na kolejnego pomysła. Zamiana tzn. My wyprowadzamy się do rodziców a oni do naszego mieszkania.
    Wyć mi się chce.
    \
    O matko......

    a odpowiadając na Twoje wcześniejsze pytanie, muszę się wyprowadzić, bo są nowi lokatorzy. I jakoś wcale nie wygląda na to, żebym miała dokąd się wyprowadzać. Na plac budowy chyba...

  3. #1023

    Domyślnie

    No to ładny meksyk
    Ania ,a twoi rodzice to w domu czy w bloku mieszkają ,bo jakoś mi ta informacja uciekła-ot demencja
    Ale może jak mają większy metraż to bedziesz mogła je sprzedać i mieć więcej kasy na dom Nie wiem, tak sobie gdybam,a może bredzę
    No u was to naprawdę nie znasz dnia ani godziny.
    Morał jest jeden-o LZ ,możesz zapomnieć.
    Tylko tak się zastanawiam ,to po co ona kupowała tą działkę jak nie chce budowy-namiot chce tam postawić?????

  4. #1024
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Ja juz bylam pewna ze wiesci beda dobre, a tutaj kolejny pomysl
    Ania a ta zamiana z Rodzicami Wam pasuje?
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  5. #1025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Hej dziewczyny

    Tak ! Znowu kibel. Znowu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

    Bliźniak w Kątach przestał sie podobać bo to zadupie . Nagle się zrobiło zadupiem ale jeszcze z 3 tygodnie temu nim nie było...Mało tego, działka na której tata chciał nam stawiac dom też jest w Kątach. Rozumie ktoś ? Ja nie !

    Dom rodziców jest wielki - 450 m, ale ma zbyt dużo ale....Rozmawiałam o tym właśnie z Mej. Dzięki kochana, że zadzwoniłaś
    Powiem wam tylko tyle...To bliźniak z atrakcjami ( ten dom rodziców) za ścianą LZ !

    Podejrzewam, że przepisywania na nas by nie było no bo to takie bezbolesne zmienienie adresu.
    Kupno to co innego. Są papirki, notariusz, umowy i trzeba to na czyjeś nazwisko zapisać ...Tu nie !

  6. #1026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    A teraz specjalnie dla Ateny, która prosiła o fotki.
    Smacznego

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-18 20.04.44.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	171412

  7. #1027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    i z pudrem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0457.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	171413

  8. #1028

    Domyślnie

    Hej Anula i dziefczynki dawno się nie odzywałam ale miałam odwyk od forum

    No to się cosik wyjaśniło i chyba dobrze, co? jeśli rodzice mają dom to tam też możesz poszaleć z remontem i zrobić w środku jak ci pasuje.
    Ja myślę że pomysł twojego ojca jest bardzo dobry, chyba że wyjaśnisz i sprostujesz moje myślenie .
    Gosia

  9. #1029
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Ciachem sie czestuje bo wyglada zajebiaszczo
    Jak nie chca na Was przepisac domu to bez sensu... w dodatku miec za sciana LZ
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  10. #1030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Jeszcze zimowa dekoracja

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-18 20.07.18.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	171414Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-18 20.07.29.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	171415Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-18 20.11.09.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	171416

  11. #1031

    Domyślnie

    o matko ile tego ciacha! i wy to wszystko zjecie . U nas taka porcja to na miesiąc i jeszcze by zostało.
    Jak ja bym chciała żeby mi się też tak chciało jak Tobie!

    Ups doczytałam że LZ za ścianą ---- no nie!!!!
    Gosia

  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Bastki !!! Wreszcie z tej czarnej dziury wylazłaś ...i dobrze

    Juz prostuję. Na jakiekolwiek zmiany u starych nie będzie kaski : " Przecież mamy taki piekny dom" - cytowałam
    Gdybysmy na to poszli to nie trzeba by było sprzedawać innej nieruchomości. Wszystko by sie odbyło bezgotówkowo.
    Rzeczywiście jest to najprostsze wyjście ale mi nie leży. Mój mąż już dla świętego spokoju, zgodził by się i na to...
    Ja walczę do końca.

  13. #1033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Bastuś, ale to tylko 2 foremeczki bo nie nazwę ich blachami. To naczynia do tart....
    Jedna okrągła i jedna prostokątna...Dałam kilka ujęć
    To się wciąga nosem kochana. Cieniutki , kruchy spód plus jabłka uprazone z cukrem i cynamonem i otartą skórką z cytryny. Mało ciasta, dużo jabłek.
    Mój mąż jest strasznym łasuchem i wiem, że da radę Daję mu maks 2 wieczory, a że chory i tylko takie delikatesy może jeść to robie jak ten głupi....
    Niech chłopak ma troche radości z życia.
    Ale ta kryzysowa czekoladka co to na balkonie tężeje to już dla mnie i dzieciaków. Od ostatniej M nie mogę sobie wyrównac poziomu czekolady we krwi....
    Co zjem kawałeczek kupnej to brzuch mnie boli. Dzis zrobiłam testy na tej mojej i brzuch w porządku więc...uszczkne sobie ciuteczek

  14. #1034
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    To walcz
    Nie masz wiele do stracenia.

    Pomysł tatusia, delikatnie mówiąc, do dooopy.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  15. #1035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    O i Anula przyszła..cześć kofana
    Częstuj się ! Ciachem rzucili

  16. #1036

    Domyślnie

    oj to ja "se" wezmę duuuuuuży kawał tarty bo uwielbiam i tą czekoladę własnej produkcji, mniam
    Gosia

  17. #1037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Jezu, tyle bym chciała wam powiedzieć ale face to face lub na jakiejś tele konferencji bo tu na forum...nie chcę.

  18. #1038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Bastuś ...To NIE TARTA tylko forma do tarty
    To jabłecznik na kruchym spodzie z nutą skórki cytrynowej...zabrzmiało jak poezja

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    zaraz do was wrócę tylko dzieciakom antybiotyki wydam ..........

  20. #1040

    Domyślnie

    może być jabłecznik też się poczęstuje

    Ania opisz sytuację na priva, jeśli chcesz

    A dzieciaki chore? które i na co?
    Gosia

Strona 52 z 1545

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony