Przyszedł nowy tydzień i skończył się urlop, więc czasu starcza na niewiele, nawet na FMPrzepraszam, że na bieżąco nie odpisywałam.



Venus_m szczerze mówiąc też się nie mogę doczekać finalnego efektu, bardzo jestem ciekawa jak się będzie prezentować na żywo.

Szukam jeszcze fajnych srebrnych najlepiej prostokątnych lub kwadratowych, wieszaków na ręczniki i stojaka na papier, + pojemnik na mydło. Gdyby się komuś coś takiego napatoczyło proszę pisać

adamte - Witaj serdecznie. I …nie wiem co napisać bo mnie tak zawsze robi się jak przeglądam Twoją galerię.


agawi74
… a bo mnie często słów po prostu brakuje w niemym zachwycie jak zaglądam do dzienników czy galerii wielu dziewczyn z FM. Jakbym luksusowe czasopisma wnętrzarskie czytała



slojkowa
– witaj ciepło, i nie wierzę, że nie masz swojego stylu? Masz tylko o tym jeszcze nie wiesz. Poukłada Ci się wszystko pięknie jak już ściany domku staną :



*milek*
- Jak ja nie mogę przeboleć, że Ty nie masz tutaj chociaż mini, mini galerii swojego domku.
Zakupy łazienkowe, zrobione? Na dodatek też uknułaś czarną łazienkę.
I zdjęcia byś jakieś podesłała na meila - u Ciebie to chyba już stan do zamieszkania, z tego co gdzie nigdzie przeczytałam?