dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 56
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1112
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    No już miałam trzasnac drzwiami...
    Tutli ja mam pytanie, czy zaczelaś już czarną łazienkę? Co masz tam już wybrane?
    Ponieważ wszystko co łazienkowe na głowie i w rękach Pana Męża to obie łazienki w proszku. Do czarnej małż pokończył w ścianach podejścia do prysznica i umywalki. Robi się w między czasie zabudowa ścianki kg do stelażu.
    Dzisiaj przyjechała na podłogę mozaika Tower hill 1 Zienia.


    Czekam na umywalkę z Kerasanu.


    Miska Ego już chwilowo wisi bo potrzebna (trzeba będzie zdjąć żeby dokończyć kg)

    Kolumnę prysznicową zakupiłam z Hansghroeseria Talis Puro

    a baterię do umywalki z Gessi.


    i to by było na razie na tyle

  2. #42

    Domyślnie

    Wow, niezłe "tyle" bardzo na nią czekam

  3. #43

    Domyślnie

    Witam się po raz pierwszy w Twoim wątku

    Lubię wrzucać inspiracje, więc jeśli nie masz nic przeciwko, to się trochę u Ciebie rozgoszczę

    Akurat turkus to nie jest mój ulubiony kolor, więc tak naprawdę mam tylko jedną dobrą inspirację i jest to zestaw turkus+szarość (ale szarość jest już taka opatrzona):


    http://www.desiretoinspire.net/blog/?currentPage=2

    gdzieś widziałam też bardzo ładne zestawienie turkusu z granatem ale niestety nie zapisałam go sobie, tylko jakieś inne:


    http://www.designspongeonline.com/20...ebellgray.html

    turkus z brązem to też dobre zestawienie, ale wydaje mi się że trudno będzie dobrać taki brąz, żeby ta drewniana rama nie robiła babciowego wrażenia.

    tak sobie myślę, że czerń (albo np.: granat wpadający w czerń) to może być strzał w 10-tkę; popatrz, jak świetnie podkreśla kolor drewna


    http://www.thedecorista.com/2011/03/...with-juju.html

    a tu jedna ściana w czerni, druga niebieska


    http://www.desiretoinspire.net/blog/...ria-llado.html
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Morella niby taka malusia ta łazieneczka 3m2 z hakiem a pochłania materiały i kasę jak smok
    Brakuje jeszcze oświetlenia, kabiny, listew podłogowych i sufitowych i najważniejszych - tych co mają tworzyć złudzenie boazerii, trzeba też kawałek elektryki przerobić, zakupić pstryki elektryki i farby Para do ścian, przykleić obie mozaiki. o datkach typu uchwyt na ręcznik czy papier nie wspomnę
    Nihiru WOW! witam serdecznie i ja Cię bardzo proszę wklejaj sobie do woli bo pięknymi inspiracjami i linkiem do super strony mi tu smaka zrobiłaś

    Odnośnie szarości mimo że wszędzie jej ostatnio pełno mnie się jeszcze nie opatrzyła i też zamierzam trochę jej wcisnąć tu i ówdzie.

    Poniżej wizki mojej malutkiej, czarnej łazienki - projekt jest autorstwem forumowej magdy34
    W oryginale będzie zmiana umiejscowienia kolumny prysznica - będzie zamontowany na lewo od patrzącego a nie jak jest w projekcie na wprost. Nie miałam już sumienia prosić Pana Męża o kolejną mega przeróbkę instalacji wod/kan i zostało tak jak zrobił, zanim pojawił się ten projekt









  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie



    o Chryste!! rewelacja, nie mogę się doczekać realizacji tej łazienki
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Witam się u Ciebie

    Bosze jak się cieszę że trafiłam dziś do Ciebie
    zapowiada się tak

    Boska podłoga

    Będę zaglądać

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Agawi - ogromnie się cieszę, że tu zajrzałaś - bo ja jestem fanką Twojego wątku, (podczytującą z ukrycia) już od bardzo dawna
    No jakże mi miło tutli tylko dlaczego z ukrycia?
    Zapraszam serdecznie

    A mężowi pogratuluj koniecznie, bo mu się należy Projekt czarnej łazienki śliczny- już nie mogę się doczekać realizacji

  8. #48
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    slojkowa

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Mierzyn
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam, i ja, "stara podglądaczka" większości dzien. bud.postanowiłam się przywitać - nie moge powstrzymać swoich ochów i achów...pięknie - i fajne inspiracje nam tu zapodajesz - gust mamy podobny....
    Ja właśnie czekam na pnb, projekt indywidualny i właściwie nie mam swojego stylu,ale jak sobie tu pooglądałam Wasze domki, drogie forumowiczki - to już oczami wybraźni widzę nasze gniazdko...

  9. #49

    Domyślnie

    Cześć Gosiunia

    Faajna się ta czarna łazienka zapowiada
    Ja też mam miec jedną czarną jaskiniową

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Przyszedł nowy tydzień i skończył się urlop, więc czasu starcza na niewiele, nawet na FMPrzepraszam, że na bieżąco nie odpisywałam.



    Venus_m szczerze mówiąc też się nie mogę doczekać finalnego efektu, bardzo jestem ciekawa jak się będzie prezentować na żywo.

    Szukam jeszcze fajnych srebrnych najlepiej prostokątnych lub kwadratowych, wieszaków na ręczniki i stojaka na papier, + pojemnik na mydło. Gdyby się komuś coś takiego napatoczyło proszę pisać

    adamte - Witaj serdecznie. I …nie wiem co napisać bo mnie tak zawsze robi się jak przeglądam Twoją galerię.


    agawi74
    … a bo mnie często słów po prostu brakuje w niemym zachwycie jak zaglądam do dzienników czy galerii wielu dziewczyn z FM. Jakbym luksusowe czasopisma wnętrzarskie czytała



    slojkowa
    – witaj ciepło, i nie wierzę, że nie masz swojego stylu? Masz tylko o tym jeszcze nie wiesz. Poukłada Ci się wszystko pięknie jak już ściany domku staną :



    *milek*
    - Jak ja nie mogę przeboleć, że Ty nie masz tutaj chociaż mini, mini galerii swojego domku.
    Zakupy łazienkowe, zrobione? Na dodatek też uknułaś czarną łazienkę.
    I zdjęcia byś jakieś podesłała na meila - u Ciebie to chyba już stan do zamieszkania, z tego co gdzie nigdzie przeczytałam?

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Montaż drzwi prawie skończony – pisze prawie ponieważ w małej łazience brakuje jeszcze opaski – poszła do poprawy. Może w weekend uda się zrobić więcej fotek. Oczywiście jak na złość ciągle coś niespodziewanego nam wyskakuje i wykańczalnia leży często odłogiem. Wczoraj postanowiliśmy jednak nie robić nic na wariata i planowana przeprowadzka w okolicach Wielkanocy została odwołana
    Kolory do pokoju Młodej ciągle nie wybrane

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Gosiu ,widzę ,że przeniosłaś się do Galerianekmoże faktycznie łatwiej będzie z przeglądaniem ...ja też swego czasu nosiłam się z tym zamiarem ale teraz to już się nie opłaci,,,jestem na finiszu i pewnie niedługo zniknę z fm ,ale Wasze wnętrza z przyjemnością popodglądam i oczy nacieszę ...
    Wykonanie drzwi i wzór --po prostu obłędne i jeszcze za tak dobrą cenę
    Łazienka zapowiada isę cudnie...szcególnie z tą mozaika Zienia ,strasznie mi się ona podoba...

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post

    agawi74
    … a bo mnie często słów po prostu brakuje w niemym zachwycie jak zaglądam do dzienników czy galerii wielu dziewczyn z FM. Jakbym luksusowe czasopisma wnętrzarskie czytała [/FONT]
    To chyba nie o moich wnętrzach jednak mówisz tutli U mnie jest swojsko
    Czekam z niecierpliwością na więcej fotek po weekendzie Pochwalam decyzję przeprowadzki na spokojnie, jeżeli jest taka możliwość
    My tez mieliśmy przeprowadzać się na Wielkanoc dwa lata temu, ale zeszło nam się do lipca

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    tutli_putli może w pokoju córki nei maluj jednej całej ściany na ten czarny czy też prawie czarny kolor, lecz zrób na 3 ścianach opaski wokół tej brązowo-turkusowej tapety, tak jak na załączonym obrazku.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia-w-stylu-klasycznym-1.jpg
Wyświetleń:	250
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	173139
    Ścianę naprzeciw łóżka pomaluj na turkusowo (odcień jak na tapecie). Można tam powiesić obrazy, lustra czy też plakaty w czarnych (czy też w kolorze "opasek" tapety) ozdobnych ramkach.
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Gosiu ,widzę ,że przeniosłaś się do Galerianekmoże faktycznie łatwiej będzie z przeglądaniem ...ja też swego czasu nosiłam się z tym zamiarem ale teraz to już się nie opłaci,,,jestem na finiszu i pewnie niedługo zniknę z fm ,ale Wasze wnętrza z przyjemnością popodglądam i oczy nacieszę ...
    Wykonanie drzwi i wzór --po prostu obłędne i jeszcze za tak dobrą cenę
    Łazienka zapowiada isę cudnie...szcególnie z tą mozaika Zienia ,strasznie mi się ona podoba...
    Beauty Nie strasz że znikasz - podglądam Twój dziennik systematycznie i z niecierpliwością czekam teraz na ogród. A drzwi to nawet mnie zaskoczyły, że takie ładne wyszły. Teraz próbuję namówić pana stolarza na listwy podłogowe i może coś podziała z kuchnią... Tylko on taki zawalony robota, że nie bardzo chce się zgodzić ...no i terminy ma dłuuugie

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    To chyba nie o moich wnętrzach jednak mówisz tutli U mnie jest swojsko
    Czekam z niecierpliwością na więcej fotek po weekendzie Pochwalam decyzję przeprowadzki na spokojnie, jeżeli jest taka możliwość
    My tez mieliśmy przeprowadzać się na Wielkanoc dwa lata temu, ale zeszło nam się do lipca
    Ładne mi swojsko Masz przepiękne, eleganckie i ciepłe wnętrza Ja odkąd odkryłam na forum galerie i dzienniki osób, które kochają klasykę i jej podobne klimaty za każdym razem jak je odwiedzam czuję się jak Alibaba, który wchodzi do skarbca pełnego niezliczonych bogactw

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    tutli_putli może w pokoju córki nei maluj jednej całej ściany na ten czarny czy też prawie czarny kolor, lecz zrób na 3 ścianach opaski wokół tej brązowo-turkusowej tapety, tak jak na załączonym obrazku.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia-w-stylu-klasycznym-1.jpg
Wyświetleń:	250
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	173139
    Ścianę naprzeciw łóżka pomaluj na turkusowo (odcień jak na tapecie). Można tam powiesić obrazy, lustra czy też plakaty w czarnych (czy też w kolorze "opasek" tapety) ozdobnych ramkach.
    Moniss muszę sobie to na spokojnie przemyśleć bo tak do końca to nie mam przekonania do tej tapety boje się ten niebieski kolor kwiatów, który widzę na monitorze może się w rzeczywistości okazać zupełnie nie pasujący do koloru tapicerki łóżka.

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    najlepiej byłoby zdobyć próbkę tej tapety i przyrównać do tapicerki - innej drogi raczej nie ma. A ta tapeta jest naprawdę piękna.
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    U siebie w mieście takiej z pewnością nie dostanę. Jedyna droga przez internet ale nie spotkałam się jeszcze ze sklepem internetowym, który by wysyłał próbki tapet. Osiołkowi w żłoby dano ... na stronach:
    http://www.eadeswallpaper.com/shoppi...categoryID=588

    http://www.americanblinds.com/wallpa...id=murals.html

    Ta tapeta występuje jako wzór Shand Kydd Metallic Floral Trail Wallpaper JW105763



    oraz jako Design by Color Aqua BC1581462



    Shand Kydd ma jeszcze taki wzór SK153284, który ewentualnie mogłabym brać pod uwagę:


    i taki SK153292 :

    SK153291

    Po uwagę biorę jeszcze takie tapety:

    Nina Campbell Birdcage Walk
    w tym przypadku kolory ścian raczej w szarości lub graficie


    Patina AFF10399 - tutaj zastanawiam sie jaki mógłby byc kolor koordynujący resztę ścian? Ta bardzo podoba się córce







    i coś takiego? AT32102 i AT32109




  20. #60

    Domyślnie

    Dla mnie te romby są po prostu ekstra!!

Strona 3 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony