dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 56
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1112
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Witam bo chyba jeszcze sie nie ujawniałam

    Probki mozna zamówić TUTAJ może będzie ta wybrana
    Ostatnio edytowane przez ivy17 ; 27-02-2013 o 20:13

  2. #62

    Domyślnie

    Cześć Tutli

    Fajnie, że się przeniosłaś do galerii

    Bardzo podoba mi się to co zostało wykonane do tej pory, a szczególnie obie podłogi - jodełka i czarno-białe karo.
    Łazieneczka też zapowiada się obłędnie.

    Z tapet, które tu wrzuciłaś bardzo podobają mi się te 2 ostatnie w romby. W wakacje w pewnej knajpce widziałam coś podobnego na ścianach i mimo, że wykorzystane były kolory za którymi nie przepadam, całość tworzyła rewelacyjny klimat

  3. #63
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Morelcia, Drop - po głębszym zastanowieniu, Młodej jednak romby się nie podobają mam normalnie sieczkę w głowię a czas nagli i pora decyzję podejmować.
    ivy17 - Witaj miło i dzięki ale sęk w tym, że na tej stronie co podałaś są tylko tapety jednej firmy, której tapety doskonale znam

    Jeszcze ewentualnie jest jeszcze taka wersja z tapetą JW105765: i wtedy dałabym szare ściany

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Mnie osobiście, tak jak i Twojej Młodej, romby się nie podobają, wolę coś bardziej romantycznego jak kwiaty i zawijasy
    A Twoja córka jest na 100% zdecydowana na tę tapetę a la barok? Jeśli tak, to kup jej taką.
    Ja już w wieku podstawówkowym wybierałam tapetę do swojego pokoju sama. Co prawda rodzice mieli jakieś swoje propozycje i jeśli udało im się dobrze uargumentować dlaczego ta jest OK a tamta nie, to przychylałam się do ich zdania i w ten sposób wybór sie zawężał z kilkunastu do kilku wzorów. No i z tej puli wybierałam wg mnie najładniejszą.
    Zważ na to, że to Młoda będzie zajmowała ten pokój, a tapetę/farbę i tak za kilka lat będzie sie zmieniać
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Ładne mi swojsko Masz przepiękne, eleganckie i ciepłe wnętrza Ja odkąd odkryłam na forum galerie i dzienniki osób, które kochają klasykę i jej podobne klimaty za każdym razem jak je odwiedzam czuję się jak Alibaba, który wchodzi do skarbca pełnego niezliczonych bogactw
    Dzięki tutli Fajnie to ujęłaś z tym Alibabą
    Wszystkie tapety fajne, chociaż romby nie zrobiły na mnie dużego wrażenia... Takie geometryczne wzory bardziej mi się widzą w zimnych barwach, najlepiej biało-czarnych Do dziewczęcego pokoju bardzo pasowałaby ta tapeta



    ale i ta ostatnie wklejona przez Ciebie jest super. Błękity w zestawieniu z szarymi ścianami będą bardzo ładne

  6. #66
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Tapeta dla Młodej zamówiona. Koleżanka przypomniała mi jeden stary wzór, który kiedyś bardzo mi się podobał, a o którym całkiem już zapomniałam. Szukałam daleko tych tapet a znalazłam całkiem blisko. Najważniejsze że córa jak ją zobaczyła to wykrzyknęła z zachwytem. że to jest właśnie to o co jej chodziło i mam już niczego nie szukać. Już myślałam, że taka chwila nie nastąpi nigdy i ponieważ Was tu zamęczałam tymi tapetami to pochwalę się co ostatecznie zostało wybrane jak już będzie naklejone na ścianie.

    Oczywiście jak jeden dylemat rozwiązany to pojawić się musiał zaraz drugi. Muszę zakupić 3 lampy do oświetlenia holu.
    Oczywiście na panujący wszędzie bałagan nie patrzymy hol wygląda mniej więcej tak:



    widok od strony wejścia


    w drzwiach Pan Mąż zamontował dzisiaj takie czarne klamki


    ...i teraz którą wybrać? Będzie powtórzona 3x i trzeba będzie do niej jeszcze dobrać jakieś kinkiety
    Niestety te 3 pierwsze nie są czarne tylko w ciemnych brązach

    rozmiar 48x39cm



    Ta jest w rozmiarze 43x31cm



    Te dwie mają rozmiar ok 30cm x 17cm



  7. #67

    Domyślnie

    Piękny dom się zapowiada! I ja też jestem fanką jasnych kolorów, ale nie bój się ciemnych - młoda wie, co robi i podejrzewam, że końcowy efekt Cię zaskoczy i zachwyci. Masz przede wszystkim świetną bazę pod potacią dobrej podłogi i nawet ciemne ściany w sypialni młodej tego nie przytłoczą. Jej łoże jest piękne, absolutnie zachwycające. Czekam niecierpliwie na resztę domu

  8. #68
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maszenka Zobacz post
    Piękny dom się zapowiada! I ja też jestem fanką jasnych kolorów, ale nie bój się ciemnych - młoda wie, co robi i podejrzewam, że końcowy efekt Cię zaskoczy i zachwyci. Masz przede wszystkim świetną bazę pod potacią dobrej podłogi i nawet ciemne ściany w sypialni młodej tego nie przytłoczą. Jej łoże jest piękne, absolutnie zachwycające. Czekam niecierpliwie na resztę domu
    Witaj Maszenko
    Mam nadzieję, że jakoś ten ciemny pokój przeżyje, najważniejsze żeby moja latorośl się tam dobrze czuła. Masz rację co do podłóg. Cieszy mnie bardzo że się podobają bo sporo czasu straciłam aby znaleźć odpowiednie materiały , które by mnie nie zabiły cenowo a dobrze się prezentowały. To ważny element i raczej już na stałe a tapetę i kolory w końcu zawsze można zmienić.

  9. #69
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Nie jestem dobra w paincie, ale skleciłam taką bardzo poglądową wersję holu z lampami. Oczywiście proporcje wielkości lamp kompletnie się nie zgadzają ale bardziej mi o kształty chodzi. Piszcie, które według Was najlepiej się prezentują bo ja się nie mogę zdecydować. Chociaż jak patrze na te zdjęcia to ta pierwsza jakoś najbardziej mi leży.








  10. #70

  11. #71
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Ja głosuję na wizualizację nr 1
    Czy ta lampa ma szybki?
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  12. #72

    Domyślnie

    Zgadzam się. Jedynka to chyba będzie strzał w dyszkę

  13. #73
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Jedynka ma szybki, dwójka nie ma szybek. Zrobiłam szablon z kartonu tej 1 i trochę się boję, że malusia będzie - to jest prostokąt 30x17cm, dla przypomnienia 2 ma 48x39cm. Rodzina znowu żeby mi utrudnić życie głosuje za 2 . Ja się waham między 1 i 2. Ze względu na niezłe ceny zamierzam je zamówić z USA przez Wayfair http://www.wayfair.com/Forte-Lightin...t-XFL1491.html więc teoretycznie ta bez szybek bezpieczniejsza w wysyłce. Mam możliwość dorobienia do niej ewentualnych szybek. Chyba, że wiecie gdzie kupić w naszych rodzimych sklepach takie lampy nie rujnując budżetu. Ogólnie żeby oświetlić wnętrza mam do zakupienia jakieś 17 żyrandoli i chyba z 16 kinkietów więc cena ma znaczenie. Lamp podłogowych, stołowych i tych na zewnątrz jeszcze nie liczę. W Waszych domach też tego tyle wyszło?

  14. #74

    Domyślnie

    A trójka?
    Druga trochę zbyt fantazyjna mi się widzi jak na 3 sztuki.

  15. #75
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Dropp zobacz ona tak wygląda na stronie sklepu http://www.wayfair.com/Thomas-Lighting-2-Light-Lantern-Foyer-Pendant-SL8479-78-TL2559.html i jest srebrna w rozmiarze 30x18,5cm. Argument o kształtach mnie przekonuje i jakbym miała wybierać między 1 a 3 to wolałabym jednak 1 bo jest ciemna.
    Jest np. jeszcze taka http://www.wayfair.com/Royce-Lighting-Valhalla-4-Light-Foyer-Pendant-RC2247-4-46-RYG1234.html ale też mała, ma jakieś 24x25cm
    i taka 29 x17cm http://www.wayfair.com/Progress-Lighting-2-Light-Foyer-Pendant-P3690-09-PG6985.html
    i ostatnia, która podoba mi się bardzo w srebrnej wersji http://www.wayfair.com/Progress-Lighting-3-Light-Foyer-Pendant-P3645-PG6980.html rozmiar 39 x23cm
    No to sobie teraz ułatwiłam sprawę a miałam tylko między 4 wybierać

  16. #76

  17. #77
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    A ja sobie zupełnie inne lampy tutaj wyobrażałam. Wrzucę..., najwyzej mnie zlinczujecie

    Co myślicie o takich?



    I kinkiet:

    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  18. #78
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Magda mieszaj mi w głowie, mieszaj Podaj linka gdzie takie widziałaś do kupienia. I pamiętaj że 3 takie maja być

  19. #79
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Zanęciła i poszła ....a to bardzo ładne co wkleiłaś czyli LampGustaf seria Siena to nie dokupienia jest - nigdzie nie mają

  20. #80
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Gosiu, sorrki, ale musiałam Tutaj link http://www.kuplampe.pl/product/SIENA-5-086006/?id=2561

    I jeszcze mała próbka w Twoim holu, też w paincie

    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





Strona 4 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony