dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 80 z 80
Pokaż wyniki od 1.581 do 1.600 z 1600

Temat: Hakuna matata

  1. #1581

  2. #1582
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Kochani ja już uciekam. Piszę sobie powoli posta na bloga, takiego wspomnieniowego

    Bo wiecie..... dziś mija 4 lata od pożaru
    Tak sobie z Pawłem wspominaliśmy i wymyślaliśmy jak by ten nasz domek teraz wyglądał, kto, gdzie miałby pokój, że pewnie Zojka przejęłaby zabawki po Julce i może mebelki, a Julka już jako nastolatka na pewno zmieniłaby kolor ścian itd
    W tym saloniku na górze pewnie stałaby ta moja ulubiona kanapa lub narożnik. Wszystkie wystające ze ścian kable zamieniłyby się w loftowe kinkiety a w salonie na dole, na drewnianej podłodze ze skrzypiących sosnowych dech leżałby piękny pleciony dywan

    Minęły cztery lata, dalej jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Mam rodzinę i dużo miłości i nowy domek na nas czeka.
    Śmieję się i płaczę, ale nie ma to nic wspólnego z bólem.
    Jest tylko maleńki smutek, smuteczek.....
    Ale taki całkiem pyci.....

    Dziękuję Wam forumowicze!

    Ostatnio edytowane przez Nelli Sza ; 31-10-2016 o 22:47

  3. #1583

  4. #1584

  5. #1585
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    To już cztery lata???
    Wszystkiego dobrego dla Was

  6. #1586
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    aisa, Moose, wiwik, dzięki

    Tak mnie jakoś wzięło na ten mój dziennik i chociaż nic się na razie u nas nie dzieje to chciałabym jeszcze odszukać na dysku zdjęcia, jakie zrobiłam na samym początku wakacji, przed zmianami. Są na blogu w jednym z wpisów, ale postaram się zamieścić je tutaj bo brakuje mi aktualizacji postępów prac. Napisałam, że nie chcę zamknąć galerii przed wprowadzką, więc muszę bardziej o nią dbać.

    Początek wakacji

































































    I to już chyba wszystko
    Przepraszam za ten chaos. Najpierw koniec wakacji, potem jakieś niedobitki z wakacji i na koniec początek wakacji. No tak
    Ale wszystko rozumiecie, prawda?

    Ja te zdjęcia to oglądam z takim namaszczeniem bo tylko tak mogę teraz w tej naszej biednej budowie uczestniczyć. Ale za dwa tygodnie jedziemy do domu na kilka dni bo mój tatuś ma urodziny z pompą to pocykam coś. Z tym, że niewiele będzie nowego, jedynie pomalowana góra, no i może zrzucę już jakieś kartony z podłogi, żeby było widać panele.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6983.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	86,9 KB
ID:	371921   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6984.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	371922   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6985.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	77,8 KB
ID:	371923   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6986.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	371924   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6987.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	371925  

    Ostatnio edytowane przez Nelli Sza ; 03-11-2016 o 14:20

  7. #1587
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Zauważyłam, że zdjęcia, które zamieszczałam jakieś dwa tygodnie temu, te z panelami też zniknęły (jak te ostatnio). Edytowałam i wkleiłam na nowo. Kurczę, jak jeszcze raz to trzeba będzie wybrać jakiś inny album internetowy bo Google, zdaje się, jest do bani
    Kiedyś była kochana Pisaca i nie miałam z nią żadnych problemów ale już jej nie ma

  8. #1588
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    spore zmiany w domku i te meble po Babciowe
    tez lubilam picase, przeniosłam sie ha photobucketa, calkiem fajny i intuicyjny. latwo laduje sie fotki tak jak w picasie

    czytam na blogu o twoich dylematach i wiesz co my musimy sie spotkac niebawem koniecznie.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 07-11-2016 o 13:22

  9. #1589

    Domyślnie

    a ja część fotek widzę ale większą część niestety nie.... nie wiem od czego to zależy... buuuu

  10. #1590
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    TAR, z wielką radością
    aisa, nie mam pojęcia, sprawdzałam na telefonach u znajomych i widzą, choć wcześniej nie widzieli tych zdjęć, może jak jeszcze raz wejdziesz to już będą

  11. #1591

    Domyślnie

    Nelli ja też nie widzę wszystkich zdjęć ale to co zobaczyłam zaparło mi dech w piersiach - piękne meble, cudowna cegła och i ach i co ja mogę powiedzieć jeszcze

  12. #1592
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    waniliana dziękuję, ale to jeszcze budowa. Cieszę się jednak, że Ci się podoba
    A z tymi zdjęciami to ja już mam dość

  13. #1593
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    aisa, waniliana to może na razie tak

    klik ZDJĘCIA Z WAKACJI NA BUDOWIE

  14. #1594

  15. #1595
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Nelli, a ja tak z uściskami zaleciałam
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  16. #1596
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Neli, Kochanie. Mogę Ci dać miejsce u mnie na serwerze. Będziesz sobie mogła wrzucać przez ftp. Chcesz?

  17. #1597
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    paisa, dziękuję
    tolu, low ju
    andariel, Oooo, bardzo dziękuję, spróbuję jeszcze podciągnąć się w Google, ale tak się cieszę, że chcesz mi pomóc


    Kochani, ja dziś przychodzę po prośbie, ale takiej szczególnej
    Proszę, zajrzyjcie na Aukcje prac Dzieci z Ogniska Marymont. Można wylicytować prace zrobione przez dzieci oraz inne gadżety dorzucone przez Forumowiczów. Wszystko jest wielką zabawą (tam naprawdę jest bardzo wesoło ) a cel bardzo szczytny, bo pomagamy Dzieciom.

    Na jednej stronie są przedstawione wszystkie fanty, na innej odbywa się licytacja.
    Już podam linki, ale jak wejdziemy na stronę forum muratora, to te informacje są na samej górze, łatwo znaleźć.

    Tutaj PRACE DZIECI
    a Tutaj LICYTACJA DO 18 GRUDNIA



  18. #1598

  19. #1599
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05985.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	41,4 KB
ID:	376512

  20. #1600
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    To odezwij się do mnie na fejsie, jak już się ogarniesz

Strona 80 z 80

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony