dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 146
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 2906
  1. #801

    Domyślnie

    jak za iwi to ja idę
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  2. #802
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Karola a widziałas te realizacje ...





  3. #803

    Domyślnie


    no nie widziałam!! to jakieś nowe chyba

    ostatnia! ale czad! nie mam jeszcze szarych płytek kupionych na ścianę z umywalkami - to może takie ciemne dam jak tu farba? fajnie co?
    bo miałam w planie takie jasne jakieś, ale chyba te ciemne to jeszcze bardziej podkreślają wzór płytki
    bo w tej pierwszej jak są jasne ściany to jakoś tak inne wrażenie mam, że ciut wzór ginie...

    mam rację?
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  4. #804
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post

    no nie widziałam!! to jakieś nowe chyba

    ostatnia! ale czad! nie mam jeszcze szarych płytek kupionych na ścianę z umywalkami - to może takie ciemne dam jak tu farba? fajnie co?
    bo miałam w planie takie jasne jakieś, ale chyba te ciemne to jeszcze bardziej podkreślają wzór płytki
    bo w tej pierwszej jak są jasne ściany to jakoś tak inne wrażenie mam, że ciut wzór ginie...

    mam rację?
    właśnie jakies nowe, bo wcześniej nic nie było poza katalogowymi
    ta ostatnia jest super ja na początku myślałam o takim ciemnym kolorze na ścianę ta bez płytek ale mam za małe to pomieszczenie i zrobilabym norę
    Bardzo fajnie to wygląda, będzie takie z charakterem zobacz jakas ciemna płytkę - może nawet te nasze podłogowe czy fajnie wyciągaja kolor i wzór mozaiki..

  5. #805

    Domyślnie

    ale one maziowate to też będzie inny efekt - jakieś gładkie trzeba będzie poszukać

    a taka ciemna podłoga? chyba za ciemna co?
    chociaż na tej pierwszej fotce jest ciemna - jest więcej zdjęć z niej?????
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  6. #806

  7. #807
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    ale one maziowate to też będzie inny efekt - jakieś gładkie trzeba będzie poszukać

    a taka ciemna podłoga? chyba za ciemna co?
    chociaż na tej pierwszej fotce jest ciemna - jest więcej zdjęć z niej?????
    Nie ma wiecej zdjęc tamtej łazienki, niestety nie znalazłam
    Karola kolor podłogi zalezy tez od pomieszcenia, u mnie by przytłoczyło. Tu masz moje testy z kiedys tam :



  8. #808

    Domyślnie

    hmmmmm czyli też rozważałaś ciemną podłogę...
    ja mam 3x3 łazienkę - to może by było okej
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  9. #809
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    hmmmmm czyli też rozważałaś ciemną podłogę...
    ja mam 3x3 łazienkę - to może by było okej
    tak tylko moja łazienka jest maleńka wiec wybrałam jaśniejszą wersję

  10. #810

    Domyślnie

    Karolina - ja też się zakochałam w tej ostatniej łazience - jeśli masz jeszcze możliwość dania takiej szarości, to nie zastanawiaj się - będzie obłędnie!

    Kurcze, te kafle są magiczne jakieś - każda łazienka z ich udziałem jest piękna

  11. #811

    Domyślnie

    no właśnie mam możliwość i dumam
    ale u mnie by była na podłodze - a tu jasna jest - i tu się obawiam (łazienka nie ma okna)
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  12. #812

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    no właśnie mam możliwości dumam
    ale u mnie by była na podłodze - a tu jasna jest - i tu się obawiam (łazienka nie ma okna)
    Oj tam oj tam - do łazienki 1,4 na 2m bez okna daję lappato graphito Twoja łazienka jest spora, nie bój się.

  13. #813
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Karolina - ja też się zakochałam w tej ostatniej łazience - jeśli masz jeszcze możliwość dania takiej szarości, to nie zastanawiaj się - będzie obłędnie!

    Kurcze, te kafle są magiczne jakieś - każda łazienka z ich udziałem jest piękna
    cos ma takiego w sobie
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    no właśnie mam możliwość i dumam
    ale u mnie by była na podłodze - a tu jasna jest - i tu się obawiam (łazienka nie ma okna)
    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Oj tam oj tam - do łazienki 1,4 na 2m bez okna daję lappato graphito Twoja łazienka jest spora, nie bój się.
    Przy większej może być fajnie, przymierz u siebie zobaczysz czy pasuje Nawet jak ni ejest to docelowa płytka to będzie ci łatwiej wybrac w którym kierunku


    -------------------------------

    teraz piekarnik...podoba mi sie taki

    Samsung model
    BQ2D7G144

    ale może jakaś tańsza opcja, ktoś ma coś na oku/ma jakiś fajny hhmmm

  14. #814

    Domyślnie

    Też jestem na etapie poszukiwania piekarnika i też brałam pod uwagę Samsunga ale znajomy ze sklepu AGD poleca mi Amice jako tańszą wersję Samsunga i ponoć lepszą ale sama nie wiem. Każdy mówi co innego.

  15. #815

    Domyślnie

    Też zaczęłam się rozglądać - podoba mi się ten Samsung. Szukasz w jakiejś konkretnej kolorystyce, znaczy biały, srebrny, czy tylko czarny?

  16. #816

    Domyślnie

    Iwonko, nie wiem jak u nich z piekarnikami, ale ja od wielu lat używam różnych urządzeń Samsunga (komórki, TV itp.) i jeszcze NIGDY się nie zawiodłem. Poziom mojego przywiązania do marki Samsung = 100

    Pozdrawiam!
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  17. #817
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mela- Zobacz post
    Też jestem na etapie poszukiwania piekarnika i też brałam pod uwagę Samsunga ale znajomy ze sklepu AGD poleca mi Amice jako tańszą wersję Samsunga i ponoć lepszą ale sama nie wiem. Każdy mówi co innego.
    A może jakiś konkretny model ?? bo Marka nie nie bardzo ważna bo bedzie tylko piekarnik wiec nie musi pasowac do innych sprzetów wizualnie...ma być fajny
    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Też zaczęłam się rozglądać - podoba mi się ten Samsung. Szukasz w jakiejś konkretnej kolorystyce, znaczy biały, srebrny, czy tylko czarny?
    Chyba chciała bym czarny lub z jakaś wstawką srebra hihi..nie wiem na co zwracać uwagę poza teleskopowymi prowadnicami i innymi stanadardami zeby wybrac model z odpowiednimi funkcjami a juz nie tylko z bajerami ten ma ta funkcję twin cook ...tylko nie wiem czy ona musi być i czy bede z niej korzystać chociaż w opisie bardzo fajna a ty masz coś na oku innego ??
    Cytat Napisał cypryski Zobacz post
    Iwonko, nie wiem jak u nich z piekarnikami, ale ja od wielu lat używam różnych urządzeń Samsunga (komórki, TV itp.) i jeszcze NIGDY się nie zawiodłem. Poziom mojego przywiązania do marki Samsung = 100

    Pozdrawiam!
    a piekarnik jaki macie ??
    My tez od kilku lat jesteśmy fanami tej marki tez sprzed RTV, komórki, pralka , odkurzacz...chyba już zaraz wszystko będzie od nich Ne wiem czy dobrze ze sie tak we wszystkim specjalizują ale jestem zadowolona do tej pory

  18. #818
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ja u siebie ide w siemensa... moj brat w amica i siemensa... musze go podpytac pozniej jaki ma ten piekarnik to dam znac. kuchnie robili jakies pare mcy temu.


    edit.

    piekarnik amica
    http://www.ceneo.pl/23427838#tab=spec

    z amica jeszcze ma mikro i pochlaniacz podszafkowy.

    z siemensa ma lodowke, gazowke i zmywarke.
    Ostatnio edytowane przez Mmelisa ; 12-05-2014 o 07:15

  19. #819

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    a piekarnik jaki macie ??
    My tez od kilku lat jesteśmy fanami tej marki tez sprzed RTV, komórki, pralka , odkurzacz...chyba już zaraz wszystko będzie od nich Ne wiem czy dobrze ze sie tak we wszystkim specjalizują ale jestem zadowolona do tej pory
    Piekarnik mamy Amica gdyż to był jedyny model kuchni gazowej z piekarnikiem elektrycznym, w którym pokrętła są z przodu, a nie przy palnikach. Szukałem wśród Samsungów i Siemensów ale nie produkują takich
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  20. #820
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ivy ja w maleńkiej łazience u chłopców mam czarną podłogę i jest bardzo ok.Jeden minus jak myją zęby często są białe kropki na niej.No za praktyczna to nie jest ,ale wygląd ciemny kolor nie psuje

Strona 41 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony