dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ozyrys

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    2

    Domyślnie kanalizacja sanitarna

    Witam wszystkich forumowiczów,
    Chciałbym poruszyć temat kanalizacji sanitarnej, o tóż jest taki problem że moi sąsiedzi mieszkający dom wyżej od lat robią mi na złość i nie chcą sobie zrobić kanalizacji sanitarnej.
    Na kanalizaje płaciłem do gminy przeszło 20 lat w końcu udało się ją zrobić po wielkich trudnościach bo sąsiedzi mieszkający wyżej nie chcieli się zgodzić na przekop ich działki ale się udało 2 lata temu, teraz jest taki problem że to oni nie chcą podłączyć się do kanalizacji i wszystkie ścieki które generują są odprowadzane do tak zwanej foski która leci w pobliżu mojego domu a za tym się wiąże ogromny smród czasami nie do wytrzymania.
    Pisałem nie jedno pismo do gminy w tej sprawie ale gmina milczy bo Wójt jest ich znajomym no i h...a mogę zrobić.
    Myślałem że mógłbym pozwać gmine za bierność, nic nie robienie do sądu ale procesować się z gmina ?? czy ktoś kiedyś wygrał w naszym pierdolonym państwie ??
    Nie wiem co robić, sąsiedzi są strasznie żle nastawieni do nas i nie chcą zrobić przyłącza na złość mojej rodzinie.
    Proszę o pomoc co mógłbym jeszcze zrobić.
    Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za re-posty.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozyrys Zobacz post
    Witam wszystkich forumowiczów,
    Chciałbym poruszyć temat kanalizacji sanitarnej, o tóż jest taki problem że moi sąsiedzi mieszkający dom wyżej od lat robią mi na złość i nie chcą sobie zrobić kanalizacji sanitarnej.
    Na kanalizaje płaciłem do gminy przeszło 20 lat w końcu udało się ją zrobić po wielkich trudnościach bo sąsiedzi mieszkający wyżej nie chcieli się zgodzić na przekop ich działki ale się udało 2 lata temu, teraz jest taki problem że to oni nie chcą podłączyć się do kanalizacji i wszystkie ścieki które generują są odprowadzane do tak zwanej foski która leci w pobliżu mojego domu a za tym się wiąże ogromny smród czasami nie do wytrzymania.
    Pisałem nie jedno pismo do gminy w tej sprawie ale gmina milczy bo Wójt jest ich znajomym no i h...a mogę zrobić.
    Myślałem że mógłbym pozwać gmine za bierność, nic nie robienie do sądu ale procesować się z gmina ?? czy ktoś kiedyś wygrał w naszym pierdolonym państwie ??
    Nie wiem co robić, sąsiedzi są strasznie żle nastawieni do nas i nie chcą zrobić przyłącza na złość mojej rodzinie.
    Proszę o pomoc co mógłbym jeszcze zrobić.
    Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za re-posty.
    Na gminie administracja sie nie konczy w tym kraju. Piszesz na papierze zgloszenie do gminy ze taki a taki wylewa nieoczyszczone scieki.
    Skladasz to w gminie, masz podbita pieczatke ze wplynelo.
    Czekasz, czas jakis nic sie nie dzieje.
    Zawaidamiasz sanepid. Zawiadamiasz organy administracyjne ochorny srodowiska ale na poziomie wojewodztwa przesylajac im kopie swojego zgloszenia do gminy. Zglaszasz do wojewody wyzej skarge na wojta ze nie reaguje na zgloszenia o lamaniu prawa. Nie musisz sie z gmina sadzic.
    Niestety musisz sie liczyc z odwetem ze strony gminy. Zawsze cos u ciebie znajda jak zechca.

    marcin

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ozyrys

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    dziękuję za super szybką odpowiedz,
    no to jak mam iść na wojne z gminą to może mógłby Pan podać jakieś przykłady tego do czego mogą się przyczepić a ja sprubuję je w między czasie rozwiązać

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kalumet
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    jeszcze Bieruń
    Posty
    369

    Domyślnie

    jeżeli ścieki puszczają rurą wkopana
    to najlepszym wyjściem jest wrzucić kilka kamieni
    a następnie wstrzyknąć ze dwie pianki
    przez dłuższe rurki
    raczej ciężko będzie przepchać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony