dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 106 z 248
Pokaż wyniki od 2.101 do 2.120 z 4947
  1. #2101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Zuch Dziewczyna na placu budowy

  2. #2102

    Domyślnie

    Dzięki Asiu Taki sobie zuch, bo czasami mam ochotę trzasnąć tymi drzwiami tymczasowymi i sobie iść

    Mam dzień obdzwaniania- chyba na zasadzie siły rozpędu - omówiłam sobie kilka rzeczy z ekipą od wykończeniówki - jeśli warunki na budowie pozwolą, czyli wszystko będzie ładnie schło, powinni wejść ok 20 maja. Czyli znowu trzeba przyspieszyć - jeśli się uda, podjadę kupić tanie kafle do kotłowni. Kolega, który zgodził się mnie poratować, może mi je położyć w kilka dni - dajmy na to wejdzie ok 7-8 maja. Wcześniej podjedzie zagruntować ściany i sobie wszystko pozaznaczać.
    Skoro trzeba się spieszyć, mam do załatwienia sprawę dwóch wanien, kibelka i bidetu oraz jednej umywalki. Reszta może być później.

    Została mi sprawa stolarza - jutro postaram się do niego zadzwonić i dopytać, jak się ma moja wizja kuchni.

    Edit.
    I parapety - nic nie wiem, nie ma wizji ani podstawowych wiadomości

  3. #2103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ojtam, ojtam. Dla mnie jesteś kowbojka (i nie chodzi mi o związek z krowami, hehe ). Idzie Ci Ci ta budowa jak na taśmie produkcyjnej

  4. #2104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    oj i po cichu zazdraszczam i nie zazdraszczam tego zalatwiania

    my mielismy rozgladac sie za kafelkami, zeby wiedziec co juz zamowic..ale niestety, zabraklo czasu

    macham wieczornie

  5. #2105

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Ojtam, ojtam. Dla mnie jesteś kowbojka (i nie chodzi mi o związek z krowami, hehe ). Idzie Ci Ci ta budowa jak na taśmie produkcyjnej
    Oby z tej taśmy nie zeszło jakieś skwaśniałe mleko
    Dziwne uczucie - i dłuży się i nie wyrabiam na zakrętach

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    oj i po cichu zazdraszczam i nie zazdraszczam tego zalatwiania

    my mielismy rozgladac sie za kafelkami, zeby wiedziec co juz zamowic..ale niestety, zabraklo czasu

    macham wieczornie
    Meli - jak trzeba robić wszystko na akord, to traci się ten smaczek - fajnie jest móc się tak pozastanawiać U mnie czasu brak już dosłownie na wszystko -zastanawiam się, jak my żyjemy, bo przecież ani wolnego nie mamy ani dziecko nie emigrowało. Pracujemy do nocy z przerwami na życie

    A jakich kafli szukasz?

    U mnie wnętrzarska posucha - znaczy w głowie się kotłuje ale dopadło mnie coś takiego, że chcę sobie wszystko sama przemyśleć, żeby później nie mieć wnętrz pięknych, lecz nie moich - wiecie, o co chodzi? Człowiek za dużo się naogląda, zachłyśnie się, popodziwia.. ale trzeba wsłuchać się w siebie i tak - upadło kilka koncepcji niemal pewnych, bo przecedziłam je przez sitko chciejstw i mód

  6. #2106

    Domyślnie

    wysypki już zrobione hihi

    chwal się jakie to te kibelki/umywalki/baterie wybrałaś?
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  7. #2107

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny i chłopaki (? )
    Będzie fotorelacja i jeśli zdążę powklejam trony.

    Stał się cud - wylewkarze zdążą przed majówką - właśnie wysypują salon. Jestem pełna podziwu dla ekipy. W piątek podjadą jeszcze machnąć garaż i po wylewkach.







    Zamówiłamdo głównej łazienki:

    Keramag Myday - wc, bidet i umywalkę





    Baterie Kohlman Axis









    Nie zdążyłam zamówić wanny, a drzwi do prysznica zrobi szklarz.

    Brodzik Sanplast Space Mineral 90x100



    Jestem zadowolona w 80% - w 100 byłabym, gdybym decydowała sama Baterie miały być trochę kanciaste, trochę okrągłe, żeby połączyć w całość ścięte Keramagi z zaokrągleniami wanny. Dla przypomnienia coś takiego:

    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 30-04-2014 o 15:04

  8. #2108

    Domyślnie

    Łaizenka przy sypialni:
    umywalka roca GAP

    wc i bidet Artceram Jazz (linia nieco tańsza od Villeroya Labelle ale moim skromnym zdaniem podobnie ładna) - nie zamówiłam jeszcze, bo muszę to zrobić w innym sklepie


    Baterie Kludi Balance






    Wanna Riho Lusso - też czeka na zamówienie

    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 30-04-2014 o 15:14

  9. #2109

    Domyślnie

    Dolna mini-mini:

    ArtCeram Piano

    Subway Villeroy (świetną cenę dostałam)

    I wisienka na torcie:
    moja Allurka ukochana


    Zauważyłam jedną prawidłowość - tendencję do łączenia okrągłego z kwadratowym. Efekt do ocenienia za jakieś dwa-trzy miesiące.
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 30-04-2014 o 15:30

  10. #2110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Będzie bardzo świetnie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #2111
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Chloe ale miodzio wybory i te wysypki na podlodze

    jezeli chodzi o nas, to mialam na mysli kafle do lazienek
    nadal nie wiem jak to bedzie z podlogami....niby w planie jest zywica...

  12. #2112

    Domyślnie

    miodzio!

    jedyne co mi nie pasuje, to że wanna wolnostojąca jest w głównej łazience - czyli dzieciowej teoretycznie... ja bym zamieniła i tą zabudowaną dała do młodego
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #2113
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Owieczka...my rozmyslamy o podtynkowej Kohlmana rowniez ...

  14. #2114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    a no to trzeba bedzie wziac wylewke zgodna z normami do umywalki a nie mikroskopijna

    przeciez kupujac nawet zwykla wylewke, tez mozna nie trafic z jej wielkoscia

  15. #2115
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post

    przeciez kupujac nawet zwykla wylewke, tez mozna nie trafic z jej wielkoscia
    racja, ja już dwie oddałam bo były za krótkie/zły kąt padania wody

  16. #2116

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Będzie bardzo świetnie
    Myślisz Pesteczko? Mam nadzieję, że się nie mylisz

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Chloe ale miodzio wybory i te wysypki na podlodze

    jezeli chodzi o nas, to mialam na mysli kafle do lazienek
    nadal nie wiem jak to bedzie z podlogami....niby w planie jest zywica...
    To mamy wspólne dylematy - kafle to teraz moja top lista zadaniowa. Żywicę też chciałam ale ponieważ prawie w całym domu będą deski, nie chciałam łączyć zbyt wielu faktur.

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    miodzio!

    jedyne co mi nie pasuje, to że wanna wolnostojąca jest w głównej łazience - czyli dzieciowej teoretycznie... ja bym zamieniła i tą zabudowaną dała do młodego
    To jest właśnie te kilka procent, które uważam za niedograne - co prawda wannę wolnostojącą ale bardziej ściętą - zamienić się nie da - w drugie jłazience jest za mało przestrzeni - nie będzie efektu

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Bardzo mi sie wszystko podoba!

    Czekam z niecierpliwoscia na efekt końcowy!

    Tak apropo baterii... to co sadzicie o baterii podtynkowej umywalkowej?

    Też mam chrapke na axis kohlmana..
    Dzięki Aniu
    Mnie się marzyła podtynkówka do łazienki na dole ale M. się nie podoba takie rozwiązanie Pewnie bym go przekonała ale przypomniało mi się, że mam tam niski stelaż wc, a co za tym idzie niską obudowę umywalki więc wylewka nie miałaby z czego wystawać.

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    I co decydujesz sie na taka? P. mnie dzisiaj nastraszył, że co zrobie jak wylewka okarze sie za krotka i bedzie to niewygodne w uzytkowaniu ale skoro umywalka nablatowa to chyba da sie to dopasowac indywidualnie?
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    a no to trzeba bedzie wziac wylewke zgodna z normami do umywalki a nie mikroskopijna

    przeciez kupujac nawet zwykla wylewke, tez mozna nie trafic z jej wielkoscia
    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    racja, ja już dwie oddałam bo były za krótkie/zły kąt padania wody
    Zbiorowo odpiszę- tego samego się obawiałam - trzeba czytać,jak długa jest wylewka. Axis podtynkowa jest piękna - ma chyba 22 cm ale nie wiem, czy to wystarczająco dużo - widziałam nawet 18 cm, także nie jest to taka prosta sprawa.

  17. #2117

    Domyślnie

    Po rozmowie ze stolarzem zaczynam rozglądać się za sprzętami AGD. Polecacie jakieś konkretne typy? Szczególnie chodzi mi o płytę, piekarnik i mikrofalę - jedyne co wiem, to że mają być czarne

    Stolarz zrobił wstępny rysunek kuchni - podoba mi się - same szuflady - coś dla mnie

  18. #2118
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar belgijska pralinka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    bialystok
    Kod pocztowy
    19-556
    Posty
    618

    Domyślnie

    SIEMENS chyba najmodniejszy ,u mnie w Belgii miele jest tylko troche drozsze od siemensa jest tez nowa marka NEEF bardzo mi sie podoba styl otwierania piekarnika

  19. #2119

    Domyślnie

    Biorę jeszcze pod uwagę Boscha - teraz mam pralkę, zmywarkę i lodówkę i nie mam żadnych zastrzeżeń - bezawaryjne od lat.

    A indukcje kupujecie jakieś wypasione, czy wystarczy zwykła? Na co zwrócić uwagę? Nie chcę kupować takiej naszprycowanej nowinkami technicznymi, bo już mnie życie nauczyło, że większości się nie używa..

  20. #2120
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    My mamy Siemens

    Bosh to polaczenie marki z siemensem

    co do indukcji, dla mnie wazna byla wielkosc,ulozenie pol grzewczych, booster, w jaki sposob sie podkreca moc, zuzycie pradu, wyglad tez bralam pod uwage (nie chcialam ramki) noo i chyba to tyle o, a cene to ja udawalam ze nie widze


    Ostatnio edytowane przez Mmelisa ; 02-05-2014 o 13:33

Strona 106 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony