dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 112 z 248
Pokaż wyniki od 2.221 do 2.240 z 4947
  1. #2221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nazwa:  SOFA-colourfull-01.jpg
Wyświetleń: 462
Rozmiar:  87,3 KB
    Nazwa:  SOFA-colourfull-02.jpg
Wyświetleń: 463
Rozmiar:  75,5 KB
    Nazwa:  SOFA-colourfull-03.jpg
Wyświetleń: 464
Rozmiar:  92,6 KB
    Nazwa:  SOFA-colourfull-04.jpg
Wyświetleń: 462
Rozmiar:  94,2 KB
    Nazwa:  SOFA-colourfull-05.jpg
Wyświetleń: 461
Rozmiar:  93,7 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #2222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nazwa:  yellow-velvet-sofa.jpg
Wyświetleń: 459
Rozmiar:  25,0 KB
    Nazwa:  SOFA-colourfull-07.jpg
Wyświetleń: 460
Rozmiar:  80,3 KB
    Nazwa:  Walls-colourfull-01.jpg
Wyświetleń: 457
Rozmiar:  71,1 KB
    Nazwa:  Walls-colourfull-02.jpg
Wyświetleń: 462
Rozmiar:  97,3 KB
    Nazwa:  SOFA-colourfull-06.jpg
Wyświetleń: 458
Rozmiar:  95,4 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #2223

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    Chloe drzwi obłędne, bardzo mi się podobają
    Dzięki Kori, Twoje też mi się podobają.

    Oszalałam ze szczęścia, Pesteczko- ta ostatnia do już takie moje wow będzie. Potraktuję je jako zapalnik do twórczego myślenia Chętnie przyjmę każdą ilość

    Chodzi za mną połączenie ciepłego fioletu z zielenią malachitową i szafirem
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 15-05-2014 o 20:35

  4. #2224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Przejrzyj wątek Piu. Może tam coś znajdziesz.

    FIOLET ciepły ? Czyli jaki? Było tu jakieś zdjęcie z takim odcieniem?

    MALACHIT – wsio jasno

    SZAFIR – jaki? Też musisz określić
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #2225

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Przejrzyj wątek Piu. Może tam coś znajdziesz.

    FIOLET ciepły ? Czyli jaki? Było tu jakieś zdjęcie z takim odcieniem?

    MALACHIT – wsio jasno

    SZAFIR – jaki? Też musisz określić
    Wątek Piu pochłaniam - to obecnie jeden z moich ulubionych

    Fiolet nasycony, nawet niekoniecznie ciepły- zaraz poszukam

    choćby taki:



    Ta sofa też mi się podoba, mimo że ma w sobie, jakby granat:


    --
    Patrząc z drugiego komputera - ta sofa jest piękna - jakiego koloru by nie była
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 15-05-2014 o 21:33

  6. #2226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ej, właśnie mi się przypomniało, że mój tata ma u siebie mdf'y i strasznie się zadzierają, szczególnie na wystających narożnikach Kolejne "za" poli...

  7. #2227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Te ręczniki, to bardziej w bordo lecą, a kanapa jest bardziej w granat. Ja wolę ten kanapowy. Malachit, i wszystkie znane mi odcienie szafirów (i szmaragdów też) do niego pasują bdb.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #2228

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Te ręczniki, to bardziej w bordo lecą, a kanapa jest bardziej w granat. Ja wolę ten kanapowy. Malachit, i wszystkie znane mi odcienie szafirów (i szmaragdów też) do niego pasują bdb.
    Chyba właśnie dlatego tak mi się podoba ta kanapa.

    Są głosy za poli - i dobrze, lepiej wiedzieć takie rzeczy zawczasu.
    ---
    Wyobraźcie sobie, że jeszcze nie zakończyła się nasza udręka z panem deszczówką Na wczorajszą rozmowę (o 20, żeby nie było łatwo), nie pojechałam z dwóch przyczyn - usypiałam dziecko, a nawet gdyby nie, zabiłabym działa jakąś nadludzką siłą napędzaną emocjami.

    Kierownik spisał się świetnie - wynegocjował dużo - deszcz.ma naprawić, co spieprzył i zrobić wodę deszczową za połowę ceny tego, co mieliśmy zapłacić innemu wykonawcy. Tak czy siak ja na budowę się w tym czasie nie wybieram, bo na samą myśl wszystkie noże mi się w kieszeniach otwierają.

    Dzisiaj ostatecznie wybieramy parapety wewnętrzne.
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 16-05-2014 o 07:46

  9. #2229

    Domyślnie

    przyszłam pomachać łapką
    jestem, przeczytałam - ale się dzieje

    drzwi ładniutkie, choć ja nie lubię tych metalowych wstawek osobiście... sama nie wiem jakie wybrać do nas, ale mam jeszcze czas to się nie martwię

    mam takie same parapety co Meliska - jeśli chodzi o kupy... dach nam elegancko obsrywają nie mamy jeszcze gąsiorów skończonych wszystkich i sobie gniazda porobiły - normalnie całą masę mamy ptactwa na dachu... no i obsrały trzeba będzie umyć niedługo bo podobno może nam "wyżreć" blachę... no i Ł chce je zacząć wiatrówką przepędzać

    a wewnętrzne parapety jakie w końcu wybrane???
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  10. #2230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    p

    mam takie same parapety co Meliska -
    poka poka!

  11. #2231

    Domyślnie

    mam tylko fotkę zaraz po montażu :Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parapet.JPG
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	31,3 KB
ID:	260401
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  12. #2232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    to mamy inne

  13. #2233
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar belgijska pralinka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    bialystok
    Kod pocztowy
    19-556
    Posty
    618

    Domyślnie

    Drzwi superanckie ,meliski tez

    Ja tez mam amtracytowe parapety ,fotki mi ciezko wstawiac bo odwrocone

  14. #2234

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    to mamy inne
    hehehe

    no takie same w znaczeniu że z blachy w kolorze cudnym

    a jak się przyglądam, to Ty masz zagięte pod kątem większym, ja mam na prosto
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  15. #2235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    przyszłam pomachać łapką
    jestem, przeczytałam - ale się dzieje

    drzwi ładniutkie, choć ja nie lubię tych metalowych wstawek osobiście... sama nie wiem jakie wybrać do nas, ale mam jeszcze czas to się nie martwię

    mam takie same parapety co Meliska - jeśli chodzi o kupy... dach nam elegancko obsrywają nie mamy jeszcze gąsiorów skończonych wszystkich i sobie gniazda porobiły - normalnie całą masę mamy ptactwa na dachu... no i obsrały trzeba będzie umyć niedługo bo podobno może nam "wyżreć" blachę... no i Ł chce je zacząć wiatrówką przepędzać

    a wewnętrzne parapety jakie w końcu wybrane???
    Mojej blachy jakoś nie wyżera. Deszcze zdążą zmyć.
    Szpaczory dranie włażą pod gąsiory z boku i tam gniazda robią Nic nie da się na to poradzić.
    Frajda patrzeć jak się tam po spadzie dachu wdrapują. Czasem 2 na raz i boki zrywać jak któryś się nie zmieści i zjeżdża po dachu na ogonie. Jak wyłażą, też robią to metodą zjeżdżania i dopiero jak rozpędu nabiorą to skrzydła rozkładają i fruuuuu...
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #2236

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    hehehe

    no takie same w znaczeniu że z blachy w kolorze cudnym

    a jak się przyglądam, to Ty masz zagięte pod kątem większym, ja mam na prosto
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Mojej blachy jakoś nie wyżera. Deszcze zdążą zmyć.
    Szpaczory dranie włażą pod gąsiory z boku i tam gniazda robią Nic nie da się na to poradzić.
    Frajda patrzeć jak się tam po spadzie dachu wdrapują. Czasem 2 na raz i boki zrywać jak któryś się nie zmieści i zjeżdża po dachu na ogonie. Jak wyłażą, też robią to metodą zjeżdżania i dopiero jak rozpędu nabiorą to skrzydła rozkładają i fruuuuu...
    No to dziewczyneczki u nas na pewno będzie blacha i to taki zwyklak zwyklak, bo te bardziej wymyślne albo zaokrąglone albo z podziałką nie mają łączników do okien narożnych. Kolor antracyt ofkors. Mogły być granitowe ale jeszcze na głowę nie upadłam, żeby wydać tyle kasy na coś, co tylko ptak obesra

    W środku najpewniej konglomerat, bo trzeba zamawiać już, a ja nie wiem, czy potem dopasuję do podłogi (gdyby miały być drewniane). Jak będę chciała powzdychać do parapetu, to popatrzę na fotki Karoliny

    Bianco ghiaccio konglomerat


    Bianco carrara marmur


    Cena niemal identyczna. Znowu z powodu okien narożnych mamy koszty - 30% wartości to docinka pod kątem 45 stopni

    Szczerze mówiąc nic mi się nie podobało - wybierając najmniejsze zło składniam się ku ghiaccio
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 16-05-2014 o 16:26

  17. #2237

    Domyślnie

    Dziewczyny, zaczynam intensywnie myśleć o pokoju naszej latorośli, a najbardziej o łóżku. chciałabym, żeby było szerokie, nie takie typowo dziecięce, bo mały lubi się kokosić i pewnie nie raz zalegnę u niego czytając bajki. Dodatkowo marzy mi się, żeby to łóżko trochę zabudować od góry i boków - jakby daszkiem. Macie jakieś pomysły?
    Wczoraj znalazłam coś takiego:



    Nie do końca o to mi chodzi, chciałabym takie half bunk bed, bo pełnego się nie da, z uwagi na okna narożne. No i to chłop - nie może być za słodko

    Jest też prosta opcja:



    Dla przypomnienia układ pokoju taki:



    i rzut:


    Znalazłam tez inne próby stworzenia intymności dziecku:





    opcja poniżej chyba dla większych dzieci - w chwili przeprowadzki J. będzie miał ok 3 lat



    Ostatecznie zostanie takie coś (jednostronne):



    albo baldachim ale to ostateczność:/



    Zastanawiam się też, czy ściana nie wystarczy jako osłona - plan B to zwykłe łóżko japońskie albo nawet sam materac na początek i do tego modułowy zagłówek na jednej ze ścian. Co sądzicie?
    Na ścianie oznaczonej czerwoną strzałką mam przygotowane wyjścia pod dwie lampki ścienne, z włącznikiem na dłuższej ścianie, dlatego wolałabym nie zmieniać ustawienia łóżka.
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 16-05-2014 o 18:06

  18. #2238

    Domyślnie

    co to znaczy " half bunk bed" ?? bo jak wrzucam w googla to mi łóżka piętrowy wyskakują
    wyjaśnij bym skumała i będziemy myśleć


    matko jak ja widzę takie cuda w pokojach dziecięcych to żałuję że uparłam się jak osioł!! na wspólny pokój...
    ale ciągle w głowie mi siedzi że razem będą się "bezpieczniej" czuć w nowym miejscu...
    no nic...

    pomysł z większym łóżkiem jest bardzo trafiony - asiazett ma dla Z. normalne łóżko małżeńskie świetna sprawa jeśli tylko jest miejsce - a tu jest...
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  19. #2239

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    co to znaczy " half bunk bed" ?? bo jak wrzucam w googla to mi łóżka piętrowy wyskakują
    wyjaśnij bym skumała i będziemy myśleć


    matko jak ja widzę takie cuda w pokojach dziecięcych to żałuję że uparłam się jak osioł!! na wspólny pokój...
    ale ciągle w głowie mi siedzi że razem będą się "bezpieczniej" czuć w nowym miejscu...
    no nic...

    pomysł z większym łóżkiem jest bardzo trafiony - asiazett ma dla Z. normalne łóżko małżeńskie świetna sprawa jeśli tylko jest miejsce - a tu jest...
    Takie w połowie zabudowane - czy to daszkiem, czy w jakiejś wnęce z półek. Tak przynajmniej to widzę..

    Nie zmieniaj pomysłu - dzieci lubią być razem - jak im się odwidzi, to rozdzielisz

    Właśnie coś kojarzyłam, że Asia ma duże łóżko u córy - dużo zależy od przyzwyczajeń, póki co J. jest przytulakiem i usypia, jak jestem blisko, więc fajnie byłoby mieć gdzie przycupnąć

  20. #2240
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...póki co J. jest przytulakiem i usypia, jak jestem blisko, więc fajnie byłoby mieć gdzie przycupnąć
    O to, to, to, to... to jedno ZA (z resztą nie tylko ze względu na przytulanie też np. jak dziecko chore i się z nim śpi).
    Jak gości zmasowany atak, można dzieciaka eksmitować i ugościć parę na królewskim, sypialnianym łożu
    Trudniej dziecku z tego spaść (w razie talentu w tym aspekcie )
    No i u nas jeszcze tak wychodziło taniej

Strona 112 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony