dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 130 z 248
Pokaż wyniki od 2.581 do 2.600 z 4947
  1. #2581
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    oł noł

  2. #2582
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Kuźwa !!!!
    Rosół to rosół.
    Nie ważne z czego...z indyka, kurczaka, łosia, szczura !!!
    Żadnego wygotowanego poprzez długie międolenie, BIAŁKA !!!


    Białko podnosi temp.
    Białko to mięcho i tłuszcz !

    Poniała czy mam w Klingońskim walnąc ?

    Trzymam kciuki za zdrówko.
    Niech pije chłodne i płuczcie szałwią

  3. #2583

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Kuźwa !!!!
    Rosół to rosół.
    Nie ważne z czego...z indyka, kurczaka, łosia, szczura !!!
    Żadnego wygotowanego poprzez długie międolenie, BIAŁKA !!!


    Białko podnosi temp.
    Białko to mięcho i tłuszcz !

    Poniała czy mam w Klingońskim walnąc ?

    Trzymam kciuki za zdrówko.
    Niech pije chłodne i płuczcie szałwią
    Chyba jarzą już wszyscy

    ---

    Jusuuuu, o 16 na moją budowę zajeżdża deszczówka - zobaczymy, co tam wydziubie - niespecjalnie liczę na to, że dzisiaj to skończy -zacznie od końców - oby to było tam, bo rycie w drodze plus on = pewna katastrofa. Tak czy siak ja na to patrzeć nie będę -wysyłam kierownika, niech się znęca.

  4. #2584

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Kuźwa !!!!
    Rosół to rosół.
    Nie ważne z czego...z indyka, kurczaka, łosia, szczura !!!
    Żadnego wygotowanego poprzez długie międolenie, BIAŁKA !!!


    Białko podnosi temp.
    Białko to mięcho i tłuszcz !

    Poniała czy mam w Klingońskim walnąc ?

    Trzymam kciuki za zdrówko.
    Niech pije chłodne i płuczcie szałwią
    no to czemu np krupnik można???
    przecież kurna każda zupa to w zasadzie na podstawie rosołu gotowana
    ja nie kumam tego...

    jest zupa na indyku, taki oszukany krupnik - to będą jeść

    płukanie nie wchodzi w grę, bo ona nie umie, za mała na to jest - wszystko łyka...
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  5. #2585

    Domyślnie

    Karolina, może zrób zupkę wege? Plus kasza albo makaronik nawet - jeśli da radę zjeść?

  6. #2586
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Karola, czys Ty jakiegos zaćmienia dostała ?
    Moga byc zupy na wodzie, na rosole i na samym mięsnym wywarze ( nie rosołowym).
    Powinnaś ugotowac zupke na wodzie, zarzucona kaszka manną żeby pożywniejsza była.

    Jesli nie umie płukać to nie szkodzi.
    Nawet jak wypije tę szałwię to nic jej nie będzie.
    Wlewaj małymi porcjami do buzi i niech chwilke potrzyma.
    Zimne niech to będzie to ulge jej sprawi.
    Ja bym też, smarowała te dziąsła jakimś żelem dla ząbkujących i jesli by lekarz pozwolił, nystatyną.

    Alez Ja Wam współczuję.
    Kuźwa co za parchy teraz fruwają

  7. #2587

    Domyślnie

    no to już jasne - chodzi po prostu o to że nie może być zupa na mięsie... no nie wiedziałam tego
    matko święta chyba ja naprawdę mam jakieś zaćmienia - każdy tylko pisał że nie rosół, a to chodziło o to że nie mięso!

    no trudno - mam nadzieję że nic jej nie będzie i temperaturka nie skoczy bardziej...

    mazidło z recepty robione będzie na nystatynie - więc będę tym smarowała od dzisiaj wieczór
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  8. #2588

    Domyślnie

    Deszczówka naprawił gaz







    ---
    Chyba muszę przestać nazywać wykonawców, bo Deszczówka przeciął sobie gaz nie czym innym, jak właśnie odprowadzeniami deszczówki z dachu. Chyba go to prześladowało
    Jutro dzwonię do gazowni, żeby oddali mój licznik. KONIEC
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 16-06-2014 o 20:28

  9. #2589
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Fantastycznie Trzymam kciuki żeby się nie okazało, że coś po drodze spierniczył naprawiając gaz ;p

  10. #2590
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Chloe bardzo sie ciesze... i niech juz ten temat do was nie wraca

  11. #2591
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Nie wiem czy zwróciłas uwagę na symboliczne znaczenie obwieszczenia.

    Deszczówka naprawił gaz.
    Niezły z niego fachowiec tylko może niech zmieni specjalizację

    Pytanie...
    A kto naprawi deszczówkę ?

  12. #2592
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jeszcze nie wiem, co to znaczy bo od początku jadę Ale się przywitam, co tak cicho będę siedzieć
    Zostało mi 20 stron
    .

  13. #2593
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    to już z górki Powiedz, że warto! Z resztą gdyby nie było nie czytałabyś

  14. #2594

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Fantastycznie Trzymam kciuki żeby się nie okazało, że coś po drodze spierniczył naprawiając gaz ;p
    Tym razem chyba jest ok - kierownik stał mu nad głową i się znęcał. Obyło się bez rozkopywania drogi - gaz był uszkodzony przy samym budynku - jak podłączyli wielką sprężarę, to ponoć od razu ziemia zaczęła bulgotać w miejscu przecięcia - dlatego szybko znalazł.

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Chloe bardzo sie ciesze... i niech juz ten temat do was nie wraca
    Boby, oby!

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Nie wiem czy zwróciłas uwagę na symboliczne znaczenie obwieszczenia.

    Deszczówka naprawił gaz.
    Niezły z niego fachowiec tylko może niech zmieni specjalizację

    Pytanie...
    A kto naprawi deszczówkę ?


    On jest gazownikiem właśnie- nota bene na liście polecanych przez gazownię (dowiedziałam się, że nie przedłużą z nimi współpracy) - kanalizę i deszczówkę kładł już na nasze zlecenie (o a głupia, naiwna że myślałam że to fachowiec). Tfu tfu - deszczówkę już sama naprawiłam - odkopaliśmy zbiornik i uszczelniliśmy przedłużkę.

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Tak właśnie wczoraj podskakiwałam i wymachiwałam rękami w tańcu dziękczynnym

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    Jeszcze nie wiem, co to znaczy bo od początku jadę Ale się przywitam, co tak cicho będę siedzieć
    Zostało mi 20 stron
    Cześć Mi - podziwiam, że jeszcze masz zapał do czytania - zapraszam w każdym razie

  15. #2595

    Domyślnie

    no i odetchnęłaś... teraz już z górki! bo jest super ekipa
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  16. #2596

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Kurcze taki kierownik to skarb ja nawet nie pamiętam jak mój wygląda i gdzie mam jego nr tel.
    Powiem Ci, że tak sumiennych kierowników jak nasz chyba już więcej nie ma Sprawdza, analizuje, gromadzi dokumenty.. Oczywiście są to dla nas koszty ale biorąc pod uwagę, przed jakimi problemami mnie ustrzegł, zarobił już na siebie kilka razy.
    Chociażby tynki - pomierzył i wg jego obliczeń było 30 m mniej Wykonawca się z nim zna i powiedział, że nie będzie drugi raz sprawdzał,tylko opuści cenę o tę kwotę.
    Deszczówka też mógł się wypiąć - koszt naprawy to od kilkuset zł do nawet kilkunasty tys. (gdyby trzeba było rozkopywać utwardzoną już drogę).. No i komu się chce stać nad paprakiem i patrzeć na te nieskoordynowane ruchy? A on stał do 20.

    Karolina, po g-k przychodzą nowi -nigdy nie wiadomo jacy będą

  17. #2597
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    A Ci nowi to spece od czego ?

  18. #2598
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cześć Chloe i reszta bandy
    Ja trochę jestem przed - przed - przed - wczorajsza, ale liczę że zostanie mi wybaczone?

    Pierwsza sprawa - lamy. Jak dla mnie dixony są w ogóle nie chybione! Ja bym chyba na nie właśnie postawiła (pamiętasz, mam trochę podobną lampę w salonie i bardzo ją lubię, te dixony do mojej to jak mesio do opla więc tym bardziej jestem na tak Druga opcja, nazwę ją half - DIY to to o czym pisała Pestka...

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    ...
    Też miałam napisać o Nowodvorski, szczególnie, że oni mają lampy żarowe (Edisonki) w bardzo dobrych cenach. Gdzie indzie jest koszmarnie drogo.
    http://www.lights.com.pl/Zarowki-dekoracyjne-262k/
    Naprawdę jest wybór. To tylko dwa przykłady spod palca:
    Hemisfere po 88 zł – czarne lub białe, a od środka różne kolory. Można się pobawić.
    Ibiza – szkalna w trzech kształtach. 5-7 sztuk powieszone na różnych wysokościach.
    Załącznik 265364
    Do tego wkręciłabym edisonki o różnych kształtach.
    ...
    Ceramiczne, betonowe, etc. wydają mi się już za ciężkie w formie - jak do Ciebie. Niektóre szklane też przekombinowane. Takim podłużnym np. mówię

    Pomysł z popróbowaniem zachwalam

    Kolejna sprawa...

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...

    A potem jest tak, że nikt nie doceni, że 6 miesięcy szukałyśmy tapety, ostatecznie nie śpiąc trzy noce własnoręcznie wykonując ornamenty.. Dwa najlepsze lata życia plotłyśmy dywany, by potem ktoś wszedł i powiedział "co to za makatka - kupiłaś na pchlim targu?" Filiżanka wyrwana w 2 sekundzie przed końcem aukcji... kto będzie myśla o tych emocjach wpadając na szybką kawę?

    A jeszcze gorsze jest to, że te wybierane pieczołowicie wieszaki, czy uchwyty nawet przez nas nie będą później zauważane

    Ostatnio dochodzę do wniosku, że szkoda życia - lepiej iść na żywioł. Trzy lata terapii i może mi się uda


    Przypomniał mi się mój zawiły zakup dywanu do pokoju Ali - stockholm z I. Daro kazał natychmiast zwracać, a ojciec wyśmiał, że to nawet na dziale dywanów nie leżało... Świetnie Ci się to ujęło. Wręcz książkowo - komediowo

    Gratuluję odpływu deszczówki. Pana Deszczówki

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez asiazett ; 17-06-2014 o 12:23

  19. #2599

    Domyślnie

    Asiu- no to zgadzamy się w 100%

    Żeby było lepiej, przyjechały dzisiaj do mnie składowe do half-DIY - zostawiłam u taty, żeby zamienił mi kable i czekam na efekt

  20. #2600
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie


Strona 130 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony