dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 220 z 248
Pokaż wyniki od 4.381 do 4.400 z 4947
  1. #4381
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja niezmiennie jestem za szkłem. Może być pionowa lufka/tuba, bombka, Byle lekka i najlepiej przejrzysta.
    Ale to tylko moje zdanie.

    Ostatnio wpadły mi w oko takie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rothschild&Bickers-empire_group-1_02.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	304603 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rothschild&Bickers-open-optic-group_bg_02.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	304604 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rothschild&Bickers-pick-n-mix_group-cool_01.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	66,5 KB
ID:	304605 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rothschild&Bickers-tassel-light_group_bg_02.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	58,4 KB
ID:	304607 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rothschild&Bickers-vintage light_bg_04.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	80,5 KB
ID:	304608

    Nie ma co marzyć o kupieniu w PL tych Rothschild&Bickers. Cena lamp to 340-380 funtów. Są chyba piękniejsze od Niche.
    Ja bym poszła w takim kierunku.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #4382
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Ale mnie to zdumiewa, czy szkło nie sprawia, że leżąc w łóżku i czytając żarówka oślepia? Kiedyś kupiłam sobie lampę szklaną na biurko i nie dałam rady jej uzytkowac, przykrywałam ją a potem wyniosłam. Leżąc w łóżku i czytając chciałabym mieś rozproszone światło...

  3. #4383
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jeśli świeci znad głowy, to nie widzę powodu, żeby miała oślepiać. Postawiłaś na biurku i miałaś ja na poziomie oczu, więc musiała Cię oślepiać.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #4384

    Domyślnie

    Chloe ja po prośbie. Czy Ty masz w kuchni sprzęty (piekarnik) Siemensa? Patrzę na zdjęcie i nie widzę . Sama chciałabym taki mały kompaktowy, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Napiszesz lub odeślesz mnie do strony w wątku gdzie piszesz o swoim AGD?

  5. #4385

    Domyślnie

    nooooo Kochana fach w ręku widać, tak pięknie pobejcowane
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  6. #4386

    Domyślnie

    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    Chloe ja po prośbie. Czy Ty masz w kuchni sprzęty (piekarnik) Siemensa? Patrzę na zdjęcie i nie widzę . Sama chciałabym taki mały kompaktowy, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Napiszesz lub odeślesz mnie do strony w wątku gdzie piszesz o swoim AGD?
    Migotko, ja mam elektroluxa - nie mogę na razie pochwalić, bo używam go tylko jako mikrofali - no raz zapiekałam w nim cukinie, jak była większa impreza

    To ten:

    http://www.oleole.pl/piekarniki-do-z...FHYxoC9ZDw_wcB

    Karolina, się wie - nie pierwsza to szafka i nie ostatnia.Ps. wiesz, w jakim stanie są moje ręce, co nie?


    --
    Co do lamp -w dalszym ciągu myślę i szukam - podobają mi się latarenki, te co Asia wklejała ale powinny chyba być ciemniejsze - lepiej by się zgrały. Na pewno nie chciałabym kuli ani cienkiego zwisu (bez skojarzeń)
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 16-02-2015 o 14:43

  7. #4387
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    (bez skojarzeń)

  8. #4388

  9. #4389
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Owieczka, tak samo mi... stad tylko ten cytat

  10. #4390

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Mi sie dopiero skojarzylo jak napisalas bez skojarzen
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Owieczka, tak samo mi... stad tylko ten cytat
    Oj tam, oj tam

  11. #4391

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Mi sie dopiero skojarzylo jak napisalas bez skojarzen
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Owieczka, tak samo mi... stad tylko ten cytat
    Oj tam, oj tam

    --
    Owieczka - dlaczego masz 277 postów?

  12. #4392
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    faktycznie..
    usunela dziennik ??

  13. #4393

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...
    Karolina, się wie - nie pierwsza to szafka i nie ostatnia.Ps. wiesz, w jakim stanie są moje ręce, co nie?
    ...
    wiem wiem... moje zapewnie w podobnym choć ja ostatnio bez kolorów, ale szorowanie i wieczne moczenie w chemii im dobrze nie robią
    ale ja nie umiem w rękawiczkach nic robić
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  14. #4394

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    zniklam sie
    Why??? Powinno być lanie
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    wiem wiem... moje zapewnie w podobnym choć ja ostatnio bez kolorów, ale szorowanie i wieczne moczenie w chemii im dobrze nie robią
    ale ja nie umiem w rękawiczkach nic robić
    No ja jutro idę na reanimację rąk, bo dobiłam je czyszcząc kominek - masakra jest.

  15. #4395
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Żartujesz, a rękawiczki od czego ja już ma taką wprawę, że nawet bez rękawiczek rąk nie brudzę.
    Polecam Ci http://sklep.starwax.pl/ Są świetne nie tylko do kominka. Używam do różnych rzeczy w domu przede wszystkim dlatego, że mają biodegradowalne środki, a ja mam oczyszczalnię.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #4396

    Domyślnie

    Pesteczko, kupię na pewno, bo co prawda doszorowałam ale umęczyłam się jak nie wiem.

    --

    U nas mało się dzieje ale za to nawet najmniejsza rzecz cieszy. Zawiesiliśmy lampę w gabinecie i pokoju na górze ale nie są jeszcze podłączone - czekamy na mojego tatę. Przyjechały ponoć kinkiety ale ich nie widziałam, bo są u rodziców. Rozpakowałam kartony z dokumentami - uff. Zostało jeszcze z 10 sztuk i przeprowadzka zakończona
    Zawiesiliśmy też używane lustro, które trafiło do nas przypadkiem.

    Pamiętacie rzeźbę ogrodową, którą Pestka tak wbiła mi do głowy, doczeka się realizacji? No to zaczęło się - pan Krzysztof przeprowadzał zimą testy i wymyślił - jesteśmy umówieni na kwiecień

  17. #4397
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    WOW, świetnie Mam na pintereście w ogrodowych jeszcze kilka podobnych cudów wodnych do ogrodu.

    Kominek – jeśli jeszcze nie masz osobnego odkurzacza do czyszczenia kominka, to kup. Będzie łatwiej. Są też tylko separatory, ale nie polecam podłączać do domowego odkurzacza, bo prędko go zatka, nawet jeśli zastosuje się dodatkowy filtr w separatorze.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #4398

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    WOW, świetnie Mam na pintereście w ogrodowych jeszcze kilka podobnych cudów wodnych do ogrodu.

    Kominek – jeśli jeszcze nie masz osobnego odkurzacza do czyszczenia kominka, to kup. Będzie łatwiej. Są też tylko separatory, ale nie polecam podłączać do domowego odkurzacza, bo prędko go zatka, nawet jeśli zastosuje się dodatkowy filtr w separatorze.
    Właśnie prowadzę rozmowy w sprawie separatora ale takiego osobnego

  19. #4399
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    To dobra decyzja. Ja zniszczyłam jeden odkurzacz. Teraz mam separator podłączony do odkurzacza niby przemysłowego, który używaliśmy do prac ciężkich. Muszę mieć takie cudo, bo raz na 2-3 tygodnie trzeba doczyścić komorę spalania w kotle peletowym. Kominek to pan Pikuś przy tym
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #4400

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    To dobra decyzja. Ja zniszczyłam jeden odkurzacz. Teraz mam separator podłączony do odkurzacza niby przemysłowego, który używaliśmy do prac ciężkich. Muszę mieć takie cudo, bo raz na 2-3 tygodnie trzeba doczyścić komorę spalania w kotle peletowym. Kominek to pan Pikuś przy tym
    No właśnie słyszałam, ze można dobić odkurzacz, więc szukałam czegoś odpowiedniego i to szybko, bo kocham palić w kominku - kto by pomyślał I ze to takie proste jest!

Strona 220 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony