dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 112
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2237
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam porannie z kawą i zacznę od łazienki i WC bo są tu dobre podstawy a mianowicie mugaty i podłoga i to zostaje.
    Teraz to co bym chciała zmienić kolor i tu rozważałam różne opcje, biały, siwy, turkusowy i się zastanawiałam czy może zrobić łazienkę na biało-czarno czy jakoś inaczej jakie są Wasze propozycje?
    Łazienka




    WC



    I teraz moje rozmyślania oprócz kolory to rozważam przemalowanie mebli na biało i zmianę uchwytów
    konieczną zmianę oświetlenia na coś ładnego
    zamontowanie ramy lustra nie wiem czy się to uda bo to lustro jest tam wbudowane i do połowy są mugaty (nie my to robiliśmy, nie nasz pomysł tak kupiliśmy)
    powieszenie obrazu obrazków nad wanną

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Inspiracje
    Szarość na ścianach


    Uploaded with ImageShack.us
    Obrazki nad wanną

    żyrandol


  3. #23

    Domyślnie

    Hej, hej!
    Piękna baza w łazience

    Szafki masz brązowe czy czarne?
    Wg mnie pierwsze do usunięcia to: kosz wiklinowy i czarne zasłonki. Jesteś cudotwórczynią krawiectwa, więc to pewnie będzie dla ciebie najprostsza zmiana. Ja wybrałabym coś takiego:




    Wiklina zupełnie mi nie pasuje do takiej pięknej glazury.
    Jesteś pewna co do tego żyrandola glamour?

    No i tak, zieleń na ścianach zupełnie tam nie pasuje. Myślę, że już po usunięciu zieleni będziesz bardzo zadowolona ze zmian. Ja osobiście byłabym ostrożna z turkusem, żeby nie przytłoczył glazury (przepięknej), ale pewnie już wiesz, że duże powierzchnie lubię jasne i jednokolorowe

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękuję Iw meble i zasłony są czekoladowe, a turkus to bardziej taki jasny w mięte wpadający jeśli już, co do żyrandola glamur nie jestem pewna bo jakoś tak ciągle szukam co i jak możnaby to zrobić kiedyś setki lat świetlnych temu yocasta pokazywała wspaniałe inspiracje i tam był taki delikatniutki turkus który zapadł mi w pamięć a nie mogę go znaleźć

  5. #25

    Domyślnie

    Poczekajmy, co powiedzą dziewczyny. Ja dałabym na ściany jasny szary, meble przemalowałabym na biało, a może też na jasny szary, tak, jak ściany? Drzwi, od środka przynajmniej, też przemalowałabym na biało. I dopiero po zlikwidowaniu zieleni i brązów myślałabym dalej nad drobiazgami (uchwyty, oświetlenie).

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Iw z drzwiami do przemalowania to akurat nie wiem czy by się dało, być może będą misiały takie zostać meble myślałam żeby przemalować i nie powinno być z tym problemu, wywalenie zasłon, kosza to też nie problem, no i likwidacja tej oliwki ze ścian sama w sobie polepszy sytuację z pewnością.

  7. #27
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Hej

    Obejrzałam, przeczytałam... i zaczęłam się zastanawiać - gdzie masz lampy? Jakaś jedna w kuchni mi mignęła - nieładna i kinkiety w łazience - dziwne rozmieszczenie... Wnętrza wydaja się trochę ciemne - przydałoby się je rozświetlić

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Diana bardzo ładny domek naprawdę

    Małymi kroczkami na pewno go oswoisz, zaczęłabym od rzeczy małych ale jednak mocno wpływających na ogólny odbiór. Listwy podłogowe, przede wszystkim do wywalenia te okropne listwy przypodłogowe.

    Do jadalni widzę wiklinowe krzesła, lniane grube zasłony, lampę stojącą z jakimś małym klasycznym detalem i abażurem (nie wiem jakim, bo nie wiem jaki kolor dokładnie mają ściany? ) ?

    Nie płacz, bo masz bardzo spójne wnętrze
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  9. #29

    Domyślnie

    Hej - Witam się i ja Myślę, że troszkę nas kokietujesz bo dom z zewnątrz piękny , w środku po drobnych przeróbkach też taki będzie.. to co mnie rzucilo się w oczy w łazience tzn co uważam należałoby zmienić to ta ciemna zasłonka i kolor ścian- u mnie na monitorze wygląda jak oliwka i jakoś tak ,,poszarza" piękne mugaty.. no ale ze mnie raczej nie ekspert słuchaj dziewczyn, one wiedzą , co mowią
    pozdrawiam i na pewno będę zaglądać ( ba sama borykam się z podobnymi dylematami

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Panna Z, Venus, Fra witam

    Co do domu no to właśnie kupiliśmy go i był częsciowo zrobiony, więc by być składnym w tym co jest dokończyliśmy go w podobnym stylu, ale to jakos nie to co bym chciała..
    Venus listwy tak wiem zdecydowanie do wymiany tylko na jakie? Mi się marzą białe wysokie i białe drzwi też mi się marzą, wiem jednak że póki co na wymianę drzwi nie mogę liczyć wiec co do tego hmm.
    A ściany mają kolor jaśminowy to się chyba nazywało to taki ciepły ecri

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Panna Z co do lamp to są jakieś tylko brzydalne to nie obfacam, rozmieszczenie świateł było już takie w łazience, a jest tam ciemno bo okno małe od północy i te zasłony ehhh

  12. #32

    Domyślnie

    Witam się Macie śliczny domeczek, będę tu zaglądać, podglądać, może uda mi się coś doradzić, jeśli zechcesz

    Masz piękne kafle w łazience. Co do koloru ścian, stawiałabym na szary albo beż (beż pewnie teraz nie jest modny ale to klasyka, ta miłość nigdy mi nie mija )
    Szafki przemalowałabym na biało, żeby nie rzucały się w oczy.
    Co do lamp,nasunęło mi się coś w ten deseń:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	srebrny-kinkiet-czarny-abazur-lovely-home-2854591612.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	6,8 KB
ID:	209989 (z jaśniejszym abażurem) albo Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1000698_605323759500723_265693140_n.jpg
Wyświetleń:	330
Rozmiar:	47,8 KB
ID:	209990

    Kuchnia prześliczna!

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj Chloe chętnie skorzystam z Twych rad a nad beżem też myślałam właśnie, a lampy bardzo fajne

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Kurcze....wszędzie czytam , że beż nie jest modny....a ja uwielbiam beże....
    nie sugeruj się modą Dianko jednemu podobają się beże drugiemu szarości.....
    LAZUR

    Beata

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Lampy cudne!
    LAZUR

    Beata

  16. #36

    Domyślnie

    Z beżami to jest jeszcze tak, że są ciepłe beże i zimne beże. Te ciepłe, to kawy z mlekiem z różną ilością mleka. Ja sama bardzo lubię zimne beże, chociaż ciężko jest dostać te odcienie w gotowych farbach. Mam na myśli kamienny beż, kolor piasku. Wg mnie one są jeszcze bardziej ponadczasowe, bo nawiązują do kamienia, a kamienia nic nie ruszy, nie?
    Jakimś zbiegiem okoliczności przegapiłam Twoje zdjęcia z pierwszej strony i również muszę stwierdzić, że trochę kokietujesz
    Co do drzwi, piszesz, że nie można przemalować raczej? A dlaczego? Teraz są takie fajne farby akrylowe. Jeśli te drzwi, które masz, są porządnie wykonane, można by je starannie przemalować na biało. To Ci zmieniłoby całe wnętrze, bo widzę, że masz dużo brązu. Drzwi, kominek. On zabiera światło.
    Tak czy inaczej, jednoczę się z Tobą, bo ja również czekam na dobry czas na wymianę drzwi.

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Iw tak myślałam i myślałam jednak trochę mi szarości bliższe niż beże jednak, drzwi fakt pewnie dałoby sie przemalować ale póki co musze spróbować na meblach bo nigdy nie malowałam i nie wiem czy sobie poradze

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał diana_teresa Zobacz post
    póki co musze spróbować na meblach bo nigdy nie malowałam i nie wiem czy sobie poradze
    Ponoć należy do tego używać wałka z gąbką

  19. #39
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Na wałeczku powinna być informacja do jakiej farby jest przeznaczony, z resztą w sklepie tez pewnie doradzą Ja ostatnio malowałam drzwi, szafki kuchenne, okna i parapety wałkiem uniwersalnym futrzanym, no ale ja użyłam do tego emalii ftalowej

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał diana_teresa Zobacz post
    Witaj Chloe chętnie skorzystam z Twych rad a nad beżem też myślałam właśnie, a lampy bardzo fajne
    Cieszę się, że mogłam pomóc

    Mnie jakoś nie przeszkadza, że beż niemocny (a może znowu modny?). Jest dobrą bazą do stworzenia ciekawej koncepcji, można poszaleć w dodatkach, a kiedy wnętrze się nam znudzi, wystarczy zmienić dodatki i znowu będzie cieszyć oko.

Strona 2 z 112

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony