dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 71 z 112
Pokaż wyniki od 1.401 do 1.420 z 2237
  1. #1401
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Asia jak tylko będzie kurs to cię powiadomię
    Karolina to niedopuszczalne, ja za bardzo kocham szyć by tak zrobić, u mnie może być odwrotnie (możemy iść do domu? Nie jeszcze się nie nauczyliście wszywać suwaka ) a co do pokrętęł to pół wieczoru rozgryzałam gdzie co nawlec, tam to już wyższa szkoła jazdy, szczególnie że nawleka się nici pęsetą tam w środku maszyny pod obudową
    Fajna żaden problem

    widać byłoby tylko ten skręcony ozdobny sznurek, ten pasek byłby wszysty w poszewkę.
    Pestko ja w mojej maszynie mam ścieg overlockowy ale to i tak nie jest takie super jak sam overlock, choć z drugiej strony kiedyś krawcowe wszystko obrzucały zyg-zakiem i było ok. A nad lekcją kursem pomyślę bo dlaczego by nie. Zawsze też można mnie odwiedzić

  2. #1402
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A dodam że śnieżynki nie przebijają nawet na ciemnym stole

  3. #1403
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    piekne te sniezynki

    kiedys, w niedalekiej przyszlosci, zaczne robic zamowienia na inne motywy i rzeczy

  4. #1404
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Melisa ja ci napisałam wiadomośc ale nie poszła bo masz zapchaną skrzynke.
    W niedalekiej przyszłości mam zamiar sprowadzać tkaniny ze Stanów, tylko że już wtedy to będą tylko na zamówienie
    Jakby co do Norwegii też wysyłam

  5. #1405
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    jeszcze zapchana? nozesz wczoraj usuwalam bo na email zobaczylam..ale nikt nie pisal pozniej...
    ide zrobic porzadek...

    Diana, do NO nie oplaca sie
    to co do nowego domku to juz w PL zostawiam, zwoze
    nawet reczniki z NO targalam w wakacje nie wspominajac o szklankach, miskach roznych itp

  6. #1406
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Gdy przeczytalam, ze czarnej juz nie ma moje serce zadrzalo - bo oba przeciez najpiekniejsza i czy Ty mi zrobisz, czy wzielas mnie pod uwge. Cos mnie podkusilo i weszlam w wizke, ktora zrobilam i jakiez bylo moje bezbrzezne zdumienie gdy odkrylam, ze w ani jednej poduszcze nie zastosowalam tego czarnego motywu. Buuuu. Jestem dIwna, serio

  7. #1407
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Melisa Już pewnie nie ale i tak napisałam wszystko co miałam
    andriel pisałam ci maile nie wiem czy dostałaś, a ogólnie to mam jeszcze czarną koniczynkę na 1 sztukę, odłożyłam na czarną godzinę typu skaza na tkaninie albo coś, więc jeśli jeszcze coś z wizki chcesz zmienić to pisz.

  8. #1408
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jeszcze w końcu zdjecia zrobiłam

    Jelonki na granacie



    Skarpeta w czerwony zygzak


    Łoś na granacie


    Misie


    Czerwona w złote gwiazdki


    Czerwona kratka z kokardą

  9. #1409
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zygzaki mam, ale one usztywniają, a byważe delikatne tkaniny nawet ściągają. Poza tym to bardzo stara maszyna, ma już 30 lat i grymasi. Np. po szyciu grubej tkaniny, na cienkiej pętelkuje i trzeba się dobrze nakręcić ustawiając siłę nacisku stopki i te krążki, po krórych lata nitka zanim wejdzie w igłę. Kilka razy zniszczyłam materiał tym sposobem.
    Rozważam kupno nowej. Jeśli pozwolisz, gdy się zdecyduję, poproszę Cię o radę.
    Co do kursu, to zapisz mnie sobie jako chętną na 100%. Odwiedzanie też dobry pomysł
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1410
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestko, jak bedziesz miała pytania to chętnie odpowiem. Planuje też napisać posta na blogu o maszynie do szycia i o tym na co zwrócić uwagę przy kupnie. Często w opisach maszyn są różne nazwy których nie wszyscy muszą rozmumieć, dlatego też chce wszystko przetłumaczyć na język blondynki

  11. #1411
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Super
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #1412
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Diana.. o takiej maszynie pisalam wyzej

  13. #1413

    Domyślnie

    czerwona kratka z kokardka jest przecudna!!!

  14. #1414

    Domyślnie

    Cytat Napisał diana_teresa Zobacz post
    ... chce wszystko przetłumaczyć na język blondynki
    ooooooooooooooo to dla mnie
    ja jak kupowałam swoją maszynę to chciałam by miała bajeranckie ściegi a po kiego mi to? i tak nie używam bo ciągle mi nitki ciągnie, urywa, petelkuje i wszystko inne... nawet zwykłym prostym czasem kłopot - pewnie naciąg nitek źle ustawiam czasami?

    no więc jak sama widzisz - ja pierwsza na kurs!!!
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  15. #1415
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Zygzak jest do d... a nie do obrzucania brzegów, tak samo jak ścieg overlockowy w zwykłej maszynie. Też mam overlock tylko z radomia nie taki ładniutki jak twój. Zwykłej maszyny nie mam a właściwie mam ale ustawić się jej nie da i rzucam mięsem jak coś na niej szyje więc stoi u rodziców na strychu i nic nie szyje, z resztą czasu brak.

    Nie wiem czy wiesz ale przy zmianie nici w overlocku wystarczy dowiązać nitkę i przeciągnąć


    Czaiłam się na tę czarną koniczynkę ale jak się ktoś zdecydować nie umie to się nie załapie Ale mi się nie spieszy więc może innym razem, chyba że porządnej maszyny się dorobię (no i jeśli materiał uda mi się taki kupić) to sobie sama uszyję

  16. #1416

    Domyślnie

    Cytat Napisał diana_teresa Zobacz post
    Asia jak tylko będzie kurs to cię powiadomię
    Karolina to niedopuszczalne, ja za bardzo kocham szyć by tak zrobić, u mnie może być odwrotnie (możemy iść do domu? Nie jeszcze się nie nauczyliście wszywać suwaka ) a co do pokrętęł to pół wieczoru rozgryzałam gdzie co nawlec, tam to już wyższa szkoła jazdy, szczególnie że nawleka się nici pęsetą tam w środku maszyny pod obudową
    Fajna żaden problem

    widać byłoby tylko ten skręcony ozdobny sznurek, ten pasek byłby wszysty w poszewkę.
    Pestko ja w mojej maszynie mam ścieg overlockowy ale to i tak nie jest takie super jak sam overlock, choć z drugiej strony kiedyś krawcowe wszystko obrzucały zyg-zakiem i było ok. A nad lekcją kursem pomyślę bo dlaczego by nie. Zawsze też można mnie odwiedzić
    Oooooooo o takie cos mi chodzi Dianka

  17. #1417
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zaczęlam się zastanawiać jak ubrać w tym roku choinkę
    Mam kolekcję starych ponad 60-cio letnich szklanych bombek. Jednak wieszam je co roku od lat i pomyślałam, że w tym razem spróbuję inaczej.
    Wyciągnęlam szkiełka: sople i kryształy i muszę coś do tego dołożyć. Polatałam po pintereście i... znalazłam trafiłam na fajne ptaszki z filcu http://www.madestuff.co.uk/2009/10/1...en-felt-birds/ ...i nie tylko:
    http://weefolkstudio.com/category/tutorial/page/2/
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #1418
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Melisa super ta maszyna
    Szociuku dziekuję a poducha wolna jakby co
    Karolina jak bedzie kurs to zapraszam a jakby co to zawsze można do mnie do domu na kawe i pogaduchy a przy okazji korepetycje szyciowe
    Doriko wiem że najlepszy to overlock wiem też że można związać te nitki by przewlec ale ja jestem z tych co muszą wszystko dokładnie od podstaw i dobrze że to obczaiłam bo oststnio w trakcie szycia mi się jedna z nici zerwała Ja szyje na wysokich obrotach po prostu bardzo szybko i czasem nić się zrywa przy tym. Moja normalna maszyna do szycia tez już przestaje mi wystarczać bo wciskam pedał do oporu i mam wrażenie że mogłaby szyć szybciej, chyba musze pomyśleć o przemysłowej. Co do poduch to jak tkanina będzie to dam znać a jak się dorobisz maszyny to napisz to dam ci namiar gdzie można ją kupić
    Fajna to zamówię tą lamówkę
    Pestka taką choinkę kolorową ma zawsze moja mama, mi się taka kojarzy z dzieciństwem, a ptaszki fajne i bardzo dziękuję za inspiracje

  19. #1419
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Odnośnie wątpliwości obrusowych.
    Obrus zwykły przód to po prostu zwykły materiał, a tył wygląda tak, zakładka ma 2cm ta z tyłu


    Obrus z dużą zakładką
    tył

    przód (wybaczcie nie wyprasowałam, to zwykłe kawałki tkanin pokazowe nie obrusy)


    Obrus z lamówką, tu 7cm,
    przód

    tył

  20. #1420

    Domyślnie

    To super.W takim razie Dianka ja poczekam i pójdzie w jednej przesyłce.

Strona 71 z 112

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony