dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 736

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Dom lubi zmiany

    Zmobilizowana Waszymi postami zakładam w końcu swój wątek. Nie wiem czy będzie tu długo, ale pokażę co mam.
    W tym domu mieszkamy 1,5 roku. Kupiliśmy go jako dziesięciolatka. Sporo remontowaliśmy, ale głównie po to, by dostosować go do swoich potrzeb.
    Na pierwszy ogień poszła kuchnia. Poprzedni właściciele położyli w kuchni płytki. My je zdarliśmy i położyliśmy drewniane deski. Meble również były całkiem inne. Układ zaprojektowałam sama. Wiem, że brakuje okapu Brakuje też białej rolety, a naprzeciwko okapu będzie wisiała dębowa secesyjna witrynka. Taka http://allegro.pl/cenna-wiszaca-bibl...582300915.html
    Lodówka również kiedyś będzie inna, ale dopiero jak obecna dokona swojego żywota.
    W jadalni wcześniej było węższe okno – balkonowe, teraz jest tarasowe. Cyklinowaliśmy podłogi w całym domu i schody. Te są dodatkowo potraktowane białą bejcą. Wymienialiśmy też parapety. Schody i parapety bejcowaliśmy sami.
    Jak już pisałam dolna łazienka była cała w płytkach w „mazaje”. Skuliśmy do połowy i pomalowaliśmy. Boazeria w wiatrołapie to „dzieło” mojego męża. Powstało z konieczności – nocuje tam duży pies i ściany mieliśmy brudne po miesiącu od malowania. A obrońcom zwierząt wyjaśnię od razu, że nocuje w wiatrołapie, bo inaczej śpi na kanapie w salonie. Jest na tyle sprytny, że wstaje o 5.00 rano i przechodzi na swoje posłanie, żebyśmy nie złapali go na gorącym uczynku. Pozostawionej sierści nie da się jednak ukryć. A ja sierści na ubraniach nie lubię bardzo.
    Oczywiście wiem, że nie ma listew i oświetlenie trzeba wymienić. W sypialni zostaną tylko zasłony i firany. Łóżko ma być tapicerowane. Na razie chcemy zrobić je sami, tylko się boimy.
    Zmian będzie jeszcze trochę.
    Będę Was też prosić o rady, m.in. odnośnie korytarza na górze. To jednak jak się już z wnętrzami oswoicie 








    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 2.jpg
Wyświetleń:	468
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	216607   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 3.jpg
Wyświetleń:	403
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	216608   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia 1.jpg
Wyświetleń:	394
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	216609   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia 2.jpg
Wyświetleń:	390
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	216610   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia 4.jpg
Wyświetleń:	377
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	216611  

    Ostatnio edytowane przez jjana ; 06-10-2013 o 17:37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony