dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Łączniki ciesielskie i inne graty z allegro

    czy takie laczniki ciesielskie sie nadaja?

    KĄTOWNIK ŁĄCZNIK CIESIELSKI 100szt 105x105x90 FV za 249pln

    zastanawiam sie czy mogą byc gorsze od tych oferowanych przez skład za 410zł (wzmocniony kp-2)
    http://allegro.pl/katownik-lacznik-c...626854225.html

    albo takie gwozdzie czaarne po 4,90 za kg
    http://allegro.pl/gwozdzie-budowlane...578286927.html
    od gwozdzi czarnych ze skłądu po 6,80pln/kg?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam626 Zobacz post
    zastanawiam sie czy mogą byc gorsze od tych oferowanych przez skład
    Na pewno te z alle będą droższe o koszt przesyłki, często grubość ścianki i warstwy ocynku galwanicznego jest mniejsza. Raczej też nie oddasz materiałów które zostaną po robocie. Ja kupuję wszystko w lokalnej hurtowni budowlanej , jak zostanie to oddam, jak nie pasuje to wymienię , a jak co duże to dzwonię i mi za darmo( przy okazji zaopatrzenia innych budów) przywiozą.Z niczym nie robią problemu a spróbuj coś oddać albo wymienić w necie .Jeżeli chcesz zaoszczędzić kasę na budowie domu to najlepszym do tego etapem jest wykończenie wnętrz, tu najwięcej wydasz i możesz najwięcej zaoszczędzić.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomraider Zobacz post
    Ja kupuję wszystko w lokalnej hurtowni budowlanej , jak zostanie to oddam, jak nie pasuje to wymienię , a jak co duże to dzwonię i mi za darmo( przy okazji zaopatrzenia innych budów) przywiozą.Z niczym nie robią problemu a spróbuj coś oddać albo wymienić w necie .Jeżeli chcesz zaoszczędzić kasę na budowie domu to najlepszym do tego etapem jest wykończenie wnętrz, tu najwięcej wydasz i możesz najwięcej zaoszczędzić.
    Dokładnie tak samo robię.... lokalna hurtownia, towar można zwracać, dowiozą bez kosztów, zbiorcza faktura płatna np. raz w miesiącu... poza tym oszczędzać można na wykończeniu a nie na elementach konstrukcyjnych których nie będzie można wymienić...
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  4. #4

    Domyślnie

    też robiłem z lokalną hurtownią, ale tym razem zamowilem z allegro - lokalna hurtownia po rabatach 1190PLN a allegro 700zł z wysyłką i podobno wszystkie elementy z aprobatą techniczną. Kupilem gwoździ z 80kg, pręty gwintowane M16, podkłądki, łączniki ciesielskie etc

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    A do czego Ci 80 kg "czarnych" gwoździ? Prowadzisz jadłodajnię? Stosujesz receptury Cygana co to na gwoździu zupę gotował? Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony