dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jak uzyskać drugą, malutką sypialnię? :(

    Witam wszystkich,
    Mieszkanie zarezerwowane, oczekuję na przyznanie kredytu i już się zastanawiam nad urządzaniem
    Bardzo chciałabym uzyskać drugą, malutką sypialnię. Miejsce na łóżko 2-osobowe i małą szafkę/półkę... Tylko gdzie?
    Dodam, że budynek już stoi, wszystkie przyłącza są już gotowe, nie ma tylko wylewek i tynków.

    Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję i pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.JPG
Wyświetleń:	508
Rozmiar:	75,4 KB
ID:	227121  

  2. #2

    Domyślnie

    Przy 42m ciężko będzie o 3 pokoje,jest to możliwe ale będzie dosyć ciasno.

    Ostatnio edytowane przez kinka ; 27-11-2013 o 17:07

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie też tak myślałam tylko nie wiem jak z rurami...

  4. #4

    Domyślnie

    3 pokoje małe, ale fajnie.
    Widzę, że to Mała Toskania

  5. #5

    Domyślnie

    mamy podobnie rozwiązane mieszkanie, al u nas 49m2, a nasza sypialnia ma akurat 7.. poza tym remontowaliśmy od niemal zera, od razu planując 3 pokoik, co niewątpliwie jest ułatwieniem. nie wiem jaki masz układ rodzinny, czy sypialnia 'półotwarta' wchodzi w grę? jeśli tak to na szybko poprzestawiałam trochę na planie - ławtiej niż w poprzedniej wersji zmian, bo nie ruszasz kuchni, ale musisz starannie dobierać meble żeby ze wszystkim się zmieścić do wydzielenia dałabym tylko ściankę kg, albo wręcz regał do sufitu na szerokość łóżka, z wejściem z obu stron - z opcją zabudowania, ale wtedy tracisz prawie całkiem światło dzienne w pokoju dziennym / kuchni
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.JPG
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	79,2 KB
ID:	228106  
    ...a jeśli dom będę miał, to będzie bukowy koniecznie...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania1507 Zobacz post
    3 pokoje małe, ale fajnie.
    Widzę, że to Mała Toskania
    Zgadza się

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał amarulla Zobacz post
    mamy podobnie rozwiązane mieszkanie, al u nas 49m2, a nasza sypialnia ma akurat 7.. poza tym remontowaliśmy od niemal zera, od razu planując 3 pokoik, co niewątpliwie jest ułatwieniem. nie wiem jaki masz układ rodzinny, czy sypialnia 'półotwarta' wchodzi w grę? jeśli tak to na szybko poprzestawiałam trochę na planie - ławtiej niż w poprzedniej wersji zmian, bo nie ruszasz kuchni, ale musisz starannie dobierać meble żeby ze wszystkim się zmieścić do wydzielenia dałabym tylko ściankę kg, albo wręcz regał do sufitu na szerokość łóżka, z wejściem z obu stron - z opcją zabudowania, ale wtedy tracisz prawie całkiem światło dzienne w pokoju dziennym / kuchni
    Dziękuję za pomysł, ale nie chcę tracić tyle światła... Chyba zostanę przy wersji klinka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony