dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 44
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 869
  1. #421

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorcz Zobacz post
    Złagodziliśmy stopnie zabiegowe
    Załącznik 337941
    Dorcz, bardzo fajnie to wygląda... musze pokazac zdjęcie ekipie, dzięki.
    Tesiulkowo dziekuje za odpowiedz... chcę mieć stopnie około 27cm szerokości...

  2. #422
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam, jestem na etapie planowania budowy tego domu M141 szum morza. Obserwuje Wasze posty i chciałem zapytać w sprawie tych schodów. W moim przypadku strych ma być to raczej pomieszczenie rzadko używane i zamiast schodów betonowych chciałem zainstalować schody wpuszczane z sufitu aby nie zabierać miejsca na parterze. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.

  3. #423
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał wesola9 Zobacz post
    Się zapytam, co Masz n myśli pisząc dodatkowy piec węglowy w kotłowni.?

    Co do samego ogrzewania to spalanie gazu i węgla jest już troszkę przestarzałe.
    Dwa lata temu byłem przed podobnym dylematem i z dużymi (bardzo dużymi) obawami zainstalowałem powietrzną pompę ciepła.
    Dzisiaj w trakcie drugiego już sezonu grzewczego uważam że była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć.
    Również zastanawiałem się nad podobnym rozwiązaniem typu powietrzna pompa ciepła, ale architekt przestrzegł mnie, że przy spadku poniżej - 5 stopni trzeba mieć drugie alternatywne źródło ogrzewania (np. kominek) żeby dogrzewać bo pompa nie da rady.

  4. #424
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorcz Zobacz post
    Jestem z okolic Bytowa.
    Witaj dorcz, zamierzam budować ten domek w okolicy Słupska, więc niedaleko od Bytowa. Czy jest szansa abym mógł z żoną kiedyś podjechać do Ciebie i zerknąć jak to wygląda w rzeczywistości? Przy okazji chętnie bym popytał o kilka szczegółów, które mnie interesują, a wiadomo, że najlepiej pytać ludzi z doświadczeniem Serdecznie pozdrawiam.

  5. #425
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar komkom1
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Ścinawa
    Kod pocztowy
    59-330
    Posty
    75

    Domyślnie

    No to udało się nam zadaszyć przed zimą:
    My nad garażem mamy strop drewniany i też będziemy mieć schowek ze schodami spuszczanymi, Strych też będzie pomieszczeniem rzadko używanym: oddzielamy od komina ścianką i tam będzie typowy strych, a od strony schodów będzie pralnia z suszarnia i garderoba - taka na wynoszenie ciuchów zimowych latem i odwrotnie. Schody robimy drewniano aluminiowe. Konkretnie jeszcze nie wiemy jakie ale coś w stylu nowoczesnym.

    Pokazuje zdjęcia od strony kuchni i jadalni. W kuchni zrezygnowaliśmy z tego okna z małymi bocznymi okienkami i będziemy mieć jedno duże okno uchylne.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0363.jpg
Wyświetleń:	458
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	338225   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0361.jpg
Wyświetleń:	417
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	338226   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0368.jpg
Wyświetleń:	402
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	338228   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0366.jpg
Wyświetleń:	381
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	338229  
    Ostatnio edytowane przez komkom1 ; 21-11-2015 o 20:56

  6. #426
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał tesiulkowo Zobacz post
    Zrobisz jak dla Ciebie najlepiej. Dom mozna aranzowac jak sie chce i pod swoje potrzeby.
    Mnie byłoby szkoda nie wykorzystac poddasza- wyjda tu dwa spore pokoje i wc z suszarnia. Będzie gdzie gości ulokować.

    Dodatkowo chcemy wykorzystac obszar nad garażem i zrobic tam jednak strop - nawet drewniany. Bo tam jest bardzo fajne miejsce na spoooory schowek. A my mamy garaż podwojny. I tam właśnie planujemy wejscie schodami spuszczanymi na dol. Panowie wyliczyli ze to pomieszczenie nad garazem moze mieć ok.2m wysokosci w najwyzszym z punktow. A miejsce na choinke, bombki czy meble ogrodowe przyda się na pewno.
    Poddasze będzie wykorzystywane, ale raczej jako strych na rzeczy typu mało używane ubrania lub właśnie np. choinka czy meble ogrodowe, tylko zastanawiałem się czy warto wydawać kasę i zabierać przestrzeń na dole skoro mogą sprawdzić się do tego celu schody wpuszczane. Moj znajomy adaptując strych na sypialnie tak właśnie zrobił i jest zadowolony. Może gdyby zrobić schody lekkie i zajmujące mało miejsca bez dodatkowych kosztów to można zaryzykować.

  7. #427
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ja chyba również zrezygnuje z kominka i zrobię wszędzie ogrzewanie podłogowe. Gazu nie mam wiec muszę mieć jakiś piec na inny rodzaj paliwa stałego i wydaje mi się ze chyba postawie na pellet lub ekogroszek. Może jakieś inne pomysły?

  8. #428
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał komkom1 Zobacz post
    No to udało się nam zadaszyć przed zimą:
    My nad garażem mamy strop drewniany i też będziemy mieć schowek ze schodami spuszczanymi, Strych też będzie pomieszczeniem rzadko używanym: oddzielamy od komina ścianką i tam będzie typowy strych, a od strony schodów będzie pralnia z suszarnia i garderoba - taka na wynoszenie ciuchów zimowych latem i odwrotnie. Schody robimy drewniano aluminiowe. Konkretnie jeszcze nie wiemy jakie ale coś w stylu nowoczesnym.

    Pokazuje zdjęcia od strony kuchni i jadalni. W kuchni zrezygnowaliśmy z tego okna z małymi bocznymi okienkami i będziemy mieć jedno duże okno uchylne.
    Piękny masz ten domek, ja mam zamiar powiększyć garaż (wydłużyć o 2 m i poszerzyć o 1 m) aby zrobić tam wydzieloną kotłownie, natomiast ze "starej" kotłowni chciałem wykorzystać miejsce na powiększenie łazienki oraz zrobienie garderoby od strony korytarza. W poniedziałek będę rozmawiał o tym z moim architektem i zobaczymy co powie. Zamierzam też zrobić większa bramę garażową

  9. #429
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    haniahania

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Goleniów
    Kod pocztowy
    72-100
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Mam pytanie do założycieli forum, którym przy okazji bardzo dziekuję za liczne wskazówki, z których skorzystaliśmy budując nasz domek. Obecnie mamy stan otwarty zadaszony i w tym stanie zostanie do wiosny. Wesoła - napiszcie proszę, na ile hałasliwa jest Wasza powietrzna pompa ciepła? Musimy podjąć decyzję, co do ogrzewania, wahamy się między gazowym, a właśnie p.p. ciepła. Mąż optuje za pompą, ja się obawiam, że hałas będzie zbyt dokuczliwy. I jeszcze sprawa techniczna - gdzie ją ostatecznie umieściliście na zewnątrz? Wisi na ścianie garażu, czy stoi przed domem?

  10. #430
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał haniahania Zobacz post
    Witam wszystkich. Mam pytanie do założycieli forum, którym przy okazji bardzo dziekuję za liczne wskazówki, z których skorzystaliśmy budując nasz domek. Obecnie mamy stan otwarty zadaszony i w tym stanie zostanie do wiosny. Wesoła - napiszcie proszę, na ile hałasliwa jest Wasza powietrzna pompa ciepła? Musimy podjąć decyzję, co do ogrzewania, wahamy się między gazowym, a właśnie p.p. ciepła. Mąż optuje za pompą, ja się obawiam, że hałas będzie zbyt dokuczliwy. I jeszcze sprawa techniczna - gdzie ją ostatecznie umieściliście na zewnątrz? Wisi na ścianie garażu, czy stoi przed domem?
    Przy zastosowaniu pompy ciepła trzeba mieć drugie alternatywne źródło ciepła - tak twierdzi mój architekt.

  11. #431

    Domyślnie

    Tesiulkowo ciesze się razem z Tobą Piekny macie domek
    Ja jestem jeszcze w polu, bo nasza ekipa ciagnie kilka zleceń na raz... ale taka była umowa, bo wzieli nas po za programem, po tym jak poprzednia ekipa sprataczyła nam co nieco, więc musimy się do nich dostosowac, ale myslę że damy rade...

    Pozdrawiam wszystkich szumowiczów

  12. #432
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mireckim

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Głuchów
    Kod pocztowy
    96-130
    Posty
    30

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	636
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	339084

    Zgodnie z obietnicą wstawiam aktualną fotkę mojego szumu W przypadku jakichkolwiek pytań w ramach podziękowania założycielowi forum panu Arturowi (wesoła) postaram się innym szumowiczom pomóc. Pzdr Mirek 600-235-317

  13. #433
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mireckim

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Głuchów
    Kod pocztowy
    96-130
    Posty
    30

    Domyślnie

    Zapomniałem... Taka sugestia dla tych, którzy zdecydowali się na budowę tego domku, a nie podjęli jeszcze pierwszych kroków. Warto byłoby się zastanowić czy kotłownie nie można byłoby "wyrzucić" z budynku mieszkalnego. Zyskujemy w ten sposób większa łazienkę chociażby, no i nie brudzimy nadto w części mieszkalnej, a kotłownie wstawić między mieszkalny a garaż. Ja bynajmniej tak zrobiłem i jestem zadowolony

  14. #434
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mireckim

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Głuchów
    Kod pocztowy
    96-130
    Posty
    30

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	397
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	339086

  15. #435
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał mireckim Zobacz post
    Zapomniałem... Taka sugestia dla tych, którzy zdecydowali się na budowę tego domku, a nie podjęli jeszcze pierwszych kroków. Warto byłoby się zastanowić czy kotłownie nie można byłoby "wyrzucić" z budynku mieszkalnego. Zyskujemy w ten sposób większa łazienkę chociażby, no i nie brudzimy nadto w części mieszkalnej, a kotłownie wstawić między mieszkalny a garaż. Ja bynajmniej tak zrobiłem i jestem zadowolony
    Witaj, ładnie prezentuje się Twój domek. Również planujemy przenieść kotłownię z części mieszkalnej do garażu, ale po jego wcześniejszym powiększeniu (poszerzeniu o 1 m i wydłużeniu o 2 m to znaczy po 1 m z każdej strony). Pytanie czy wtedy wyrównać dach garażu w jednej linii z całym domem czy zrobić niżej tak jak jest u Ciebie, bo nie wiem czy zachowa się odpowiedni (ten sam) kąt spadku dachu, żeby dobrze wyglądało. Czy mógłbyś podesłał mi plan rozkładu pomieszczeń na dole po zmianach w Twoim projekcie? Jestem ciekawy jaki jest teraz układ i jak wygląda łazienka. Zauważyłem też ze nieco zmieniłeś układ okien, w tym kuchennego. Napisz jeszcze jaki zastosujesz piec i czym będziesz ogrzewał. Czy na parterze po całości będziesz miał ogrzewanie podłogowe? Jaki rodzaj schodów i czy dachówka ceramiczna? Jaki poniosles koszt do stanu obecnego? Jak widzisz mam mnóstwo pytań i cieszę się, że chętnie chcesz dzielić się swoimi doświadczeniami. Mój adres e-mail [email protected] Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam

  16. #436
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mireckim

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Głuchów
    Kod pocztowy
    96-130
    Posty
    30

    Domyślnie

    Ciężko pisać i radzić komuś w takich kwestiach. Napisałem o takiej możliwości z przeniesieniem kotłowni, bo tu wydaje mi się, że naprawdę zyskujemy bardzo dużo. Co do okien czy też dachu to już każdy musi indywidualnie. Ja bynajmniej też rozważałem podniesienie ściany kolankowej nad garażem, nawet do zrównania szczytów, ale jak szybko pomyślałem, tak szybko pomysł ten poszedł w niepamięć- uważam, że pomimo zyskania miejsca bardzo niekorzystnie by się budynek prezentował. Oczywiście przy zrównaniu szczytów, powstają dwa różne kąty dachów. Kwestia okien no to tu już jeszcze bardziej indywidualny temat. Wykuszowe miało trochę minusów, naprawdę trzeba było je dobrze rozplanować (wesoła pisał o tym) druga kwestia to funkcjonalność, mycie chociażby, no i nie ukrywam, że finanse również, na pewno ujmuje trochę uroku, ale..., stało się. Te narożne kuchenne no to jakoś pomyślałem już na samym początku, że do samej podłogi to nie no i tak zostało. kolejne te tarasowe zostały jak w projekcie. I to tyle bo tego ostatniego nie mam (widok na sąsiada duuuuży garaż, a w zasadzie samą ścianę wydał mi się mało interesujący. Dlatego modyfikacja okien jest kwestią absolutnie indywidualną, uwarunkowaną od wielu czynników- poszukam zdjęcia i postaram się wrzucić z innych stron. Podobnie rzecz się ma co do układu wewnątrz bo tu też trochę pozmieniałem, pisałem, że łazienka powiększona, ale zapomniałem dodać że jest ona "z tyłu" czyli tam gdzie o ile pamiętam w oryginale jest pokój, no a tym samym od frontu jak widać na zdjęciu mam pokoik. Na dzień dzisiejszy w domu mam wykonaną pełną instalację sanitarną c.o oraz elektrykę, tynki kwarcowe - nie chciałem gładzi, zagruntowane. ogrzewanie kocioł SAS ekogroszek plus tzw śmieciuch - na dole pełna podłogówka, jedynie w dwóch pokoikach kaloryfery, na górze pełna podłogówka, nad garazo-kotłownią, czyli tym stryszku wisi jeden samotny kaloryferek. Rozpędziłem się też i podzieliłem poddasze. Wyszedł mi jeden duży salon, pokoik, łazienka i spory hall. Aha dach to nie ceramika tylko blacha wenecja kolor mat brąz o ile pamietam. docieplony styropian 15cm - Czekam aktualnie na glazurnika i zaczynam walczyć z wnętrzem. Nie za często mogę usiąść do komputera i podzielić się informacjami, dlatego łatwiej jest mi odpowiedzieć na ewentualne pytanie przez telefon. Postaram się też wrzucić mój zmodyfikowany projekt, rozkład na dole. Pozdrawiam. Mirek

  17. #437
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mireckim

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Głuchów
    Kod pocztowy
    96-130
    Posty
    30

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20151129_006.jpg
Wyświetleń:	577
Rozmiar:	108,4 KB
ID:	339220
    To jakieś wcześniejsze zdjęcie, widok od strony kuchnio-salonu. Po lewo pokój, dalej za schodami również po lewo wspomniana łazienka. Po prawo no to wiatrołap a za nim pokoik. Dalej na wprost kotłownia i garaż

    A tu piec Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20151129_007.jpg
Wyświetleń:	470
Rozmiar:	101,0 KB
ID:	339223

  18. #438
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pikard

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał mireckim Zobacz post
    Ciężko pisać i radzić komuś w takich kwestiach. Napisałem o takiej możliwości z przeniesieniem kotłowni, bo tu wydaje mi się, że naprawdę zyskujemy bardzo dużo. Co do okien czy też dachu to już każdy musi indywidualnie. Ja bynajmniej też rozważałem podniesienie ściany kolankowej nad garażem, nawet do zrównania szczytów, ale jak szybko pomyślałem, tak szybko pomysł ten poszedł w niepamięć- uważam, że pomimo zyskania miejsca bardzo niekorzystnie by się budynek prezentował. Oczywiście przy zrównaniu szczytów, powstają dwa różne kąty dachów. Kwestia okien no to tu już jeszcze bardziej indywidualny temat. Wykuszowe miało trochę minusów, naprawdę trzeba było je dobrze rozplanować (wesoła pisał o tym) druga kwestia to funkcjonalność, mycie chociażby, no i nie ukrywam, że finanse również, na pewno ujmuje trochę uroku, ale..., stało się. Te narożne kuchenne no to jakoś pomyślałem już na samym początku, że do samej podłogi to nie no i tak zostało. kolejne te tarasowe zostały jak w projekcie. I to tyle bo tego ostatniego nie mam (widok na sąsiada duuuuży garaż, a w zasadzie samą ścianę wydał mi się mało interesujący. Dlatego modyfikacja okien jest kwestią absolutnie indywidualną, uwarunkowaną od wielu czynników- poszukam zdjęcia i postaram się wrzucić z innych stron. Podobnie rzecz się ma co do układu wewnątrz bo tu też trochę pozmieniałem, pisałem, że łazienka powiększona, ale zapomniałem dodać że jest ona "z tyłu" czyli tam gdzie o ile pamiętam w oryginale jest pokój, no a tym samym od frontu jak widać na zdjęciu mam pokoik. Na dzień dzisiejszy w domu mam wykonaną pełną instalację sanitarną c.o oraz elektrykę, tynki kwarcowe - nie chciałem gładzi, zagruntowane. ogrzewanie kocioł SAS ekogroszek plus tzw śmieciuch - na dole pełna podłogówka, jedynie w dwóch pokoikach kaloryfery, na górze pełna podłogówka, nad garazo-kotłownią, czyli tym stryszku wisi jeden samotny kaloryferek. Rozpędziłem się też i podzieliłem poddasze. Wyszedł mi jeden duży salon, pokoik, łazienka i spory hall. Aha dach to nie ceramika tylko blacha wenecja kolor mat brąz o ile pamietam. docieplony styropian 15cm - Czekam aktualnie na glazurnika i zaczynam walczyć z wnętrzem. Nie za często mogę usiąść do komputera i podzielić się informacjami, dlatego łatwiej jest mi odpowiedzieć na ewentualne pytanie przez telefon. Postaram się też wrzucić mój zmodyfikowany projekt, rozkład na dole. Pozdrawiam. Mirek
    Dzięki Mirek za odpowiedź. Bardzo fajnie to rozplanowałeś, ja chciałem wydłużyć garaż aby w jednej części od tyłu zrobić właśnie kotłownię, bo nie wiem na ile wymiary mojej działki pozwolą mi na samo poszerzenie, aby zmieścić kotłownie miedzy domem a garażem. Ponadto planowanej znacznie powiększyć powierzchnie garażu żeby oprócz samochodu zmieściły się tam rowery i jakieś kosiarki ogrodowe, a może nawet 2 samochody ������. Dachówek planowanej ceramiczną ale z uwagi na wysokie koszty poprzestanę na tańszej betonowej, a może nawet zastosuje blachodachówke tak jak Ty bo to jeszcze tańsza opcja niż betonowa, a wcale nie gorsza. Podobno tylko słychać jak deszcz dudni o blachę, ale ja nie będę spal na Górze, bo tam będzie raczej sam strych. Ciekawe jest rozwiązanie ogrzewania, ale czy piec na sam ekogroszek nie wystarczy? Ja myślałem o piecu na pellet bo to troszkę mniej budzenia i popiołu. Czekam z niecierpliwością na Twoj rozkład dolnych pomieszczeń domu. Napisz jeszcze jeśli to nie tajemnica ile kosztowało Cię dojście do obecnego stanu, bo muszę wiedzieć ile mam jeszcze zebrać kasy zanim wystartuje ������. Cały czas myślę co zrobić z tym dachem garażu bo faktycznie po połączeniu w całość z dachem domu może nie wyglądać za ciekawie i będzie przypominało barak a nie dom. Pytanie tylko czy jak zostawię obniżony dach w garażu to czy te różnice w kątach pochylenia dachu nie będą przeszkadzały i rzucał się w oczy. Napisz mi o tym wszystkim jak oderwiesz się od budowy. Pozdrawiam

  19. #439

    Domyślnie

    My również wygospodarowaliśmy na górze dwie spore sypialnie, łazienkę która graniczy z małą pralnią i jest również spory korytarz który może spełniać funkcje otwartego pokoju

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0572...jpg
Wyświetleń:	453
Rozmiar:	60,1 KB
ID:	339446 sypialnia 1, sypialnia 2, po prawej stronie łazienka połączona z pralnią
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0592.jpg
Wyświetleń:	407
Rozmiar:	44,8 KB
ID:	339447 sypialnia 2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0594.jpg
Wyświetleń:	366
Rozmiar:	44,3 KB
ID:	339448 sypialnia 1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0595.jpg
Wyświetleń:	375
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	339449 łazienka i wejście do pralni
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0599.jpg
Wyświetleń:	397
Rozmiar:	64,5 KB
ID:	339450

  20. #440

    Domyślnie

    Tak to wygląda:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0533.jpg
Wyświetleń:	357
Rozmiar:	51,6 KB
ID:	339467

Strona 22 z 44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony