dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 42
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 825
  1. #661

    Domyślnie

    Więc może ktoś dodac mnie do grupy??

  2. #662
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    NaTyZo

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Lubuskie
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    52

    Domyślnie

    To było na prawdę fajne forum.

    Ja już na szczęście zbudowałem swojego Tuliusza.

    Duzo mi to forum pomoglo i ciesze się, ze zdazylem z budowa przed rozwaleniem go przez FB.



    Pozdrawiam starych uzytkownikow tego forum

    FB

  3. #663

    Domyślnie

    Cytat Napisał NaTyZo Zobacz post
    To było na prawdę fajne forum.

    Ja już na szczęście zbudowałem swojego Tuliusza.

    Duzo mi to forum pomoglo i ciesze się, ze zdazylem z budowa przed rozwaleniem go przez FB.



    Pozdrawiam starych uzytkownikow tego forum

    FB
    Dokładnie NaTyZo FB Pozdrowionka

  4. #664
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maxbruk83

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kłodzko
    Kod pocztowy
    57-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emi244 Zobacz post
    Dokładnie NaTyZo FB Pozdrowionka
    Ja rowniez pozdrawiam starych uzytkownikow forum. Tez na szczescie skonczylem swojego Tuliusza wiele podpatrzylem na tym forum. NaTyZo masz racje. Forum zostalo przeniesione na RyjBuka i to juz nie forum lecz Klub wzajemnej adoracji. Pozdrawiam a tym ktorzy nie skonczyli zycze wytrwalosci w budowie.

  5. #665

    Domyślnie

    Witam,
    z mojej strony drobna uwaga: jakim cudem to forum mogło zostać zabite przez FB, skoro nikt nie potrafi podać linka do strony z Tuliuszem na FB? Wszyscy zainteresowani użytkownicy (zwłaszcza Ci nowi) proszą o linka na temat Tuliusza na FB, ale jak do tej pory nikt go nie podał. Więc nie ma tutaj mowy o tym, że FB zabiło to forum. Przyczyna chyba jest zupełnie gdzie indziej. Wygląda na to, że albo na FB grono użytkowników nie ma ochoty nikogo stąd tam zaprosić, albo strona na FB również umarła. Pzdr.

  6. #666

    Domyślnie

    szrajben masz rację, nikt by nie poszedł na Fb gdyby tutaj mógł by sie czegoś dowiedzieć.

  7. #667

    Domyślnie

    Hej. Właśnie kończę stan surowy zamknięty i dopiero znalazłem to forum. Wiem wszystko na temat budowy i kosztów z nią związanych jeśli mógłby ktoś podrzucić link do Facebooka gdzie podobno więcej się dzieje to będę wdzięczny. Gdybym komuś był potrzebny to pytajcie. Myślę że gdy poradziłem sobie z budowa do tego etapu to raczej mogę być przydatny do odpowiadania na pytania niż do ich zadawania podziwiam dom emi - zazdroszczę takiego wykończonego.

    Pozdrawiam

  8. #668
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anusiak19

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Kraśiczyn
    Kod pocztowy
    38-460
    Posty
    26

    Domyślnie

    Hej założyłam grupę na facebooku na grupie jest 8 osób było nas 12 ale przez ponad pół roku 4 osoby nie wykazywały żadnego zainteresowania i zostali automatycznie wyrzuceni z grupy.Grupa powstała w lutym od tamtej pory część z tej 8 udziela się do dziś i dziękuje im za to. Jesteśmy teraz wszyscy na etapie niemalże przeprowadzki- wykończeniówka. Mogę dodać do grupy osoby które wykańczają dom i jedną nogą są już na swoim...na naszym forum nie ma informacji od początku budowy tak jak tutaj na muratorze.Nasze forum powstało jak już mieliśmy zakończony stan surowy zamknięty.Wszystkie informacje odnośnie budowy uzyskiwaliśmy tutaj na Muratorze.
    Do Nowych!
    Wystarczy cofnąć się od pierwszej strony i przeczytać wszystko od a-z wszystko pisze co jak ile i do czego.Jest 34 strony tyle informacji postów innych wszystko podane na tacy! Założyłam forum na facebooku dlatego bo mnie zaczęło to wkurzać, kiedy weszłam na muratora to te same pytania w kołku nowych użytkowników to samo przykładowo; ile wyszły nas fundamenty,ile wylewki,tynki,,jakie okna,jaki dach ile metrów domu ile wylewek... nosz kur... wszystko jest wcześniej wystarczy przeczytać.
    Każdy kto wybudowała dom już sie nie udzielał nie dodawała zdjęć odchodził po prostu z forum.A tu wielkie bum że facebook rozbił tą grupę załóżcie sobie grupę z kilku osób będących na tym samym etapie budowy i się udzielajcie.Zobaczymy jak długo pociągnie ile osób będzie się udzielało... jak długo przetrwa .

  9. #669
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anusiak19

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Kraśiczyn
    Kod pocztowy
    38-460
    Posty
    26

    Domyślnie

    Kto jest na etapie końcowym wykończenia domu zapraszam na priw. proszę napisać w wiadomości co aktualnie robione jest w domu.
    Zapytam grupy czy dodajemy nowych do naszej 8 nie chce sama decydować o tym, bo jednak gdyby nie reszta ta grupa do dziś by nie przetrwała.

  10. #670

    Domyślnie

    @anusiak19 - na wiosnę planujemy ruszyć z budową i co najważniejsze już teraz staramy się w głowie układać wykończeniówkę. Coś planować, kombinować, rozmawiać z ludźmi. Wydaje mi się, że dobrze by było, gdyby z informacji zawartych na Waszej fejsbukowej stronie można było korzystać już teraz. Kto wie, jakie tam są pomysły, sugestie itd. itp. Na etapie wykończeniówki może się okazać, że na pewne rozwiązania będzie już za późno, bo się zrobiło tak, a nie inaczej. Stąd też nie rozumiem dlaczego Wasz FB jest tajny przez poufny. Być może obawiacie się, że Wasza prywatność zostanie naruszona. To argument, który do mnie przemawia. Gorąco pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez szrajben ; 07-12-2016 o 20:24

  11. #671

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lopek1555 Zobacz post
    szrajben masz rację, nikt by nie poszedł na Fb gdyby tutaj mógł by sie czegoś dowiedzieć.
    Wcale tak nie napisałem. Z tego forum można się bardzo dużo dowiedzieć. Nasz cały projekt Tuliusza został w 90% zmieniony w oparciu o uwagi i sugestie tutaj zawarte. Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez szrajben ; 07-12-2016 o 20:23

  12. #672

    Domyślnie

    Może źle sie okresliłem. Dużo jest powiedziane ale naprzykład chcąc sie dowiedziec cos wiecej czego nie ma od poczatku to już nie ma od kogo. A te wszystkie 34 strony przeczytałem chyba z 10 razy, też dużo zmian wynikło przez to forum dzieki zdjęciom Emi i ogólnie. Pozdrawiam

  13. #673

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    U mnie koniec pracy na ten rok ;D Parę dni temu wstępnie przykryłem dach - deskowanie i papa Docelowo będzie dachówka ROBEN monza plus.
    Jeśli ktoś ma jakieś pytania to mogę udzielić szczegółowych odpowiedzi do etapu dachu (materiały, ceny, wymiary)

    Ps. Jeśli chcecie żeby forum nie umierało to przede wszystkim przestańcie pisać o rozmowach na priv. olewać takie posty Wszelkie sprawy załatwiajcie tutaj. Czasami banalne rozmowy i pytania mogą okazać się przydatne dla kogoś innego
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (3).jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	376012Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (4).jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	376013Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (5).jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	100,1 KB
ID:	376014Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (6).jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	376015Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (7).jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	99,4 KB
ID:	376016

  14. #674
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maxbruk83

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kłodzko
    Kod pocztowy
    57-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grafi_ Zobacz post
    Witam wszystkich
    U mnie koniec pracy na ten rok ;D Parę dni temu wstępnie przykryłem dach - deskowanie i papa Docelowo będzie dachówka ROBEN monza plus.
    Jeśli ktoś ma jakieś pytania to mogę udzielić szczegółowych odpowiedzi do etapu dachu (materiały, ceny, wymiary)

    Ps. Jeśli chcecie żeby forum nie umierało to przede wszystkim przestańcie pisać o rozmowach na priv. olewać takie posty Wszelkie sprawy załatwiajcie tutaj. Czasami banalne rozmowy i pytania mogą okazać się przydatne dla kogoś innego
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (3).jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	376012Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (4).jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	376013Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (5).jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	100,1 KB
ID:	376014Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (6).jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	376015Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1b (7).jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	99,4 KB
ID:	376016
    Gratuluje postepow z tego co pamietam Ty zalozyles wątek o Tuliuszu. Ja juz dalej. W sumie jestem tydzien- dwa przed przeprowadzka jak bede mial czas powrzucam foty.

  15. #675

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxbruk83 Zobacz post
    Gratuluje postepow z tego co pamiętam Ty zalozyles wątek o Tuliuszu. Ja juz dalej. W sumie jestem tydzien- dwa przed przeprowadzka jak bede mial czas powrzucam foty.
    Tak Już chyba ponad dwa lata minęły od rozpoczęcia budowy a stan surowy jeszcze nie zamknięty Powoli to u mnie idzie ale buduje bez kredytów
    Co zarobie to inwestuje w Tuliusza i tak etap po etapie do przodu Łącznie w działkę i budowę wrzuciłem już ponad 150tys Jeśli kogoś by interesowały koszty poszczególnych etapów to chętnie opisze Mam wyliczenia co do złotówki
    Sam chciałbym zapytać tych którzy już kończą bądź skończyli o ceny kolejnych etapów.

    Ile zapłaciliście za okna i jakie wybraliście? Mnie najbardziej spodobała się propozycja Oknoplastu PROLUX 3szyby + szprosy 20tys. do ego rolety elektryczne + radiówka 15tys.

    Ile zapłaciliście za pełną hydraulikę ? (Piec, podłogówka, grzejniki, kanalizacja, instalacja wodna)
    Ile będą kosztować tynki sufity i wylewki ?
    Ile kosztowała was instalacja elektryczna ?
    Ile daliście za Izolacje budynku ? Styropian czy wełna?

    I pytanie z innej beczki. Gdzieś na tym forum było już pisane o prysznicu na poddaszu ale nie mogę znaleźć. Czy ktoś rozważał upchnąć w tej łazience prócz wanny jeszcze prysznic ? Ja mam takie plany by wstawić kabinę prysznicową na prawo od drzwi. Jeśli ktoś również tak zrobił to proszę o jakieś fotki Albo ogólnie o fotki tej łazienki

  16. #676
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maxbruk83

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kłodzko
    Kod pocztowy
    57-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grafi_ Zobacz post
    Tak Już chyba ponad dwa lata minęły od rozpoczęcia budowy a stan surowy jeszcze nie zamknięty Powoli to u mnie idzie ale buduje bez kredytów
    Co zarobie to inwestuje w Tuliusza i tak etap po etapie do przodu Łącznie w działkę i budowę wrzuciłem już ponad 150tys Jeśli kogoś by interesowały koszty poszczególnych etapów to chętnie opisze Mam wyliczenia co do złotówki
    Sam chciałbym zapytać tych którzy już kończą bądź skończyli o ceny kolejnych etapów.

    Ile zapłaciliście za okna i jakie wybraliście? Mnie najbardziej spodobała się propozycja Oknoplastu PROLUX 3szyby + szprosy 20tys. do ego rolety elektryczne + radiówka 15tys.

    Ile zapłaciliście za pełną hydraulikę ? (Piec, podłogówka, grzejniki, kanalizacja, instalacja wodna)
    Ile będą kosztować tynki sufity i wylewki ?
    Ile kosztowała was instalacja elektryczna ?
    Ile daliście za Izolacje budynku ? Styropian czy wełna?

    I pytanie z innej beczki. Gdzieś na tym forum było już pisane o prysznicu na poddaszu ale nie mogę znaleźć. Czy ktoś rozważał upchnąć w tej łazience prócz wanny jeszcze prysznic ? Ja mam takie plany by wstawić kabinę prysznicową na prawo od drzwi. Jeśli ktoś również tak zrobił to proszę o jakieś fotki Albo ogólnie o fotki tej łazienki
    Ja tez ciaglem bez kredytu. Suma jaka pekla to 430 tys zl na ten dzien bez dzialki ktora dostalem od rodzicow. Tez szlo to dosc powoli bo dwa lata.
    Kanalizacja hydraulika to ok 50 tys zl (sam piec na pelet to 12 tys zl.
    Okna - dab dwustronny Brugman 3 szyb. 15 tys zl.
    Lazienke na gorze mam z wanna i kabina po prawej stronie z tym ze scianke mam posunieta o 35cm tak ze na pietrze podzial jest symetryczny - dodatkowo postawiony komin went ktory idzie od wc na dole i kuchni do gory do lazienki. I mase innych zmian ktore wyszly w trakcie. Na nast rok zostaje mi elewacja i wokol domu chodniki ogrodzenie itp plus umeblowanie koncowe. Jak cos pytaj co cie interesuje to pomoge.

  17. #677
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    NaTyZo

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Lubuskie
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    52

    Domyślnie

    Jeśli możesz to rozwin te 50.000 na sprawy hydrauliczne.

    pozdrawiam

    FB

  18. #678
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maxbruk83

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kłodzko
    Kod pocztowy
    57-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał NaTyZo Zobacz post
    Jeśli możesz to rozwin te 50.000 na sprawy hydrauliczne.


    pozdrawiam

    FB
    Piec na pelet "Red" 12 tys zl.
    Boiler z buforem 6 tys zl.
    Dol podlogowka material w tym rozdzielnie dwie pompy na Cwu i ogrzewanie ok 6-7 tys zl
    Gora grzejniki 2 tys zl
    Rozdzielacz + podlogowka lazienka grzejnik lazienkowy 2 tys
    Czujnik dodatkowy i sterownik na podlogowke skalibrowany z piecem 2 tys zl.
    Robota 7 tys zl
    Styropian pod podlogowke 3 tys zl.
    Ok 4 tys roznego rodzaju pierdoly jak termostaty na grzejniki, wyciag powietrza swierzego do kotlowni, tu rurka tu kolanko tu zawor tu zbiornik wyrownawczy itp. Ogolem wyszlo niecale 50 tys. W sumie juz pale dwa miesiace wychodzi po ustawieniach jakies 500-600 kg peletu/miesiac czyli okolo 400-500 zl/miesiac opalu.
    P.s sory za ceny nie do zlotowki ale pisze z glowy z tego co pamietam. Ok 46-47 tys wyszla calosc

  19. #679
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    NaTyZo

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Lubuskie
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    52

    Domyślnie

    Dzieki

  20. #680

    Domyślnie

    Witam, czy opcja zobaczenia domku jest nadal aktualna? Bardzo podoba nam się ten projekt i chcielibyśmy na żywo zobaczyć układ pomieszczeń. Pozdrawiam

Strona 34 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony