dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AlenaZ

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    75-005
    Posty
    3

    Domyślnie cztery kolory ? czy można ?

    witam. proste pytanie do znających sie na rzeczy, mi niestety brak wyobrazni chcialabym urzadzic sypialnie w kolorach czarny bialy szary i fiolet. mam szare panele chce szafe komandor czarna z jednym skrzydlem fiolet naprzeciw szafy lozko czarne a zanim czarno-biala tapeta naklejona na podswietlana zabudowe gk, po bokach zabudowy ma byc na scianie soczysty fiolet ok 2x60 cm jedna sciana szara ( na wprost wejscia z nieduzym bialym skosem -niestety )druga biala, 2x czarne komody lub bialo czarne. wszystkie drobne dodatki fiolet wyjdzie ? zrobie rzut i jutro wkleje a tak na sucho czy te kolory sa wzgledem siebie ok czy zrezygnować z jakiegos ? czy zrobic sciane ze skosem na wprost drzwi biala a ta naprzeciw czyli po stronie drzwi szara ? pozdrawiamKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sss.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	235159 ( sciana z zabudową gdzie ma byc lozko ( na zdjeciu gola sciana)) a na przeciw :Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sss2.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	235161 tu ma byc szafa ( zaraz przy drzwiach)
    Ostatnio edytowane przez AlenaZ ; 14-01-2014 o 20:30 Powód: foty

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cztery kolory są ok, ale w innych proporcjach: 60+20+10+10%

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasiasz1230

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    30

    Domyślnie

    Wydaje mi się,ze to za dużo jednak.

  4. #4

    Domyślnie

    Kolory ok,masz zabudowę k-g i chcesz na to tapetę czarno białą,więc na pewno zrezygnuj z fioletowej ściany.Zastanów się czy nie dodać więcej bieli bo czarne meble i dużo fioletu przytłoczą sypialnię.Fiolet jedynie w dodatkach,zasłonka,poduszka,lampka,pościel itp.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AlenaZ

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    75-005
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kinka Zobacz post
    Kolory ok,masz zabudowę k-g i chcesz na to tapetę czarno białą,więc na pewno zrezygnuj z fioletowej ściany.Zastanów się czy nie dodać więcej bieli bo czarne meble i dużo fioletu przytłoczą sypialnię.Fiolet jedynie w dodatkach,zasłonka,poduszka,lampka,pościel itp.
    Dziekuje za podpowiedzi. Ok czyli sciana za plyta zostawic biala? a gdybym dala tapete czarną ? tez zostawic biel ? . a ktorą sciane pomalowac na szaro? troche sie uczepilam tej szarej sciany bo chodzi mi o to ze cale mieszkanie mam biale i chcialam w sypialni troszke zrobic "nore" ale nie do przesady musi byc tez przejzysta i nieprzytlaczająca. to moze doradzcie jakbyscie te kolory polaczyli ? moze dac biale meble? a czarny tylko lozko i akcent w tapecie ? myslalam o tapecie :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tap.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	61,6 KB
ID:	235226
    ewentualnie cala czarna z blyszcacym motywem kul "trojwymiar".
    no i ktora sciana powinna byc w kolorze szarym ta na wpros wejscia z bialymi skosami czy ta po stronie drzwi? pomieszczenie jest podluzne wiec chcialam ta szaroscia oddalic sciany od siebie .troche chaotycznie bo sie spiesze bardzo prosze o rady bo fachowcy czekaja na malowanie a ja nadal w znaku zapytania

    edycja:
    dodaje fotki z roznych perspektyw :Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	prog.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	235253Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tyl22.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	235254Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tyl1.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	235255Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sciana lewa.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	235256

    ponawiam pytanie która sciane dac szara ? czy obie ? czy ta ze skosem moze byc w kolorze ? skos zostaje bialy nie bedzie dziwnie ? czy lepiej nie ryzykowac i dac ta sciane gladka ?
    Ostatnio edytowane przez AlenaZ ; 15-01-2014 o 15:36 Powód: fotki

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    malowana_lala

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Koszalin
    Dzielnica
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100002337593834
    Posty
    12

    Domyślnie

    Dwa to optimum, ale cztery to już za dużo. Kolory lub różne ich odcienie sprawią, że wnętrze będzie chaotyczne. Dodatkowo na pewno nie będzie łatwo takiego wnętrz urządzić, albo trzeba będzie postawić na bardzo stonowane kolory i minimalistyczne wzory. Ograniczyłabym się jednak mimo wszystko do dwóch kolorów.

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Urszula30

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-792
    Posty
    26

    Domyślnie

    Zgodzę się, dla mnie też maksymalnie dwa są do zaakceptowania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony