dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 142
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 2821
  1. #181

    Domyślnie

    a masz jakieś myśli odnośnie hokerów?

  2. #182
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    a masz jakieś myśli odnośnie hokerów?
    właśnie nie bardzo, ciężko jest znaleźć hokery o takiej wysokości

    1) bcn hoker - cubeonline.pl


    2) masters - cubeonline.pl


    Podsumowanie: żadne nie dla mnie - za drogie a dodatkowo masters nie są wygodne.

  3. #183
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kurcze, takie ładne te Mastersy, a takie niewygodne

    Ten pierwszy mi się podoba
    .

  4. #184

    Domyślnie

    macie racje, że ładnenaprawdę takie niewygodne? bo fajnie by wyglądały przy wyspie wiem, że tam często nie bedę siedzieć ale kupować coś jak niewygodne? Marta będziesz miała blat na wysokości mebli? bo moja wyspa też będzie tak jak blaty w kuchni i pewnie też musze mieć nizsze hokery
    Ostatnio edytowane przez olalee ; 30-01-2015 o 10:13

  5. #185

    Domyślnie

    Marta masz jakieś nowe zdjęcia?
    Dziewczyny a może znacie producenta stołów( polecacie jakiś dobry stół w przystępnej cenie) prosty drewniany( niekoniecznie drewno może byc fornirowany) w kolorze dębu, jasnego dębu itp., żeby był duży po rozłożeniu a po złożeniu około 170cm na 90/95cm i żeby nie zostawiał ślad np. alkohol, gorące naczynia itp. (mam w mieszkaniu ławę mebli bydgoskich z okleina drewniana i jest masakra )

  6. #186
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    macie racje, że ładnenaprawdę takie niewygodne? bo fajnie by wyglądały przy wyspie wiem, że tam często nie bedę siedzieć ale kupować coś jak niewygodne? Marta będziesz miała blat na wysokości mebli? bo moja wyspa też będzie tak jak blaty w kuchni i pewnie też musze mieć nizsze hokery
    ja siedziałam na krześle z tej serii i od razu je odrzuciłam, to oparcie wbija się w plecy... u mnie priorytetem będzie wygoda, bo sądzę,że często będę siedziała przy tym blacie.
    Tak, u mnie blat jest na wysokości mebli.
    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    Marta masz jakieś nowe zdjęcia?
    Dziewczyny a może znacie producenta stołów( polecacie jakiś dobry stół w przystępnej cenie) prosty drewniany( niekoniecznie drewno może byc fornirowany) w kolorze dębu, jasnego dębu itp., żeby był duży po rozłożeniu a po złożeniu około 170cm na 90/95cm i żeby nie zostawiał ślad np. alkohol, gorące naczynia itp. (mam w mieszkaniu ławę mebli bydgoskich z okleina drewniana i jest masakra )
    Sama szukałam rozkładanego, aż w końcu zrezygnowałam i dam nierozkładany. Dosyć często odwiedzają nas znajomi/rodzina, ale najczęściej siedzą w salonie, a w razie potrzeby będę dostawiać jakis dodatkowy stół chyba. Sama nadal szukam stołu.

    Co do zdjęć, to niewiele się dzieje, czekam na meble łazienkowe i podłogi, stąd zastój

  7. #187

    Domyślnie

    mi ktos polecił stół firmy paged nawet oglądałam boston i naprawdę mocno się rozkłada do ponad trzech metrów ( u mnie to ważne bo na samych urodzinach córki mam zawsze ok 20 osób) tylko co z tego jak nie chca zrobić w danej okleinie:/
    w internecie oglądałam stoły tc meble z dobrodzienia znacie taką firmę? nic nie wiem o jakości itp. ( a Ty stół w salonie też masz? - w ogóle masz jakas wizualizację salonu?

    u mnie te hokery bardziej ozdoba, bardziej do tego by na chwile przysiąść coś zjeść na szybko bo mam mała wyspę i jest też płyta indukcyjna

  8. #188
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    mi ktos polecił stół firmy paged nawet oglądałam boston i naprawdę mocno się rozkłada do ponad trzech metrów ( u mnie to ważne bo na samych urodzinach córki mam zawsze ok 20 osób) tylko co z tego jak nie chca zrobić w danej okleinie:/
    w internecie oglądałam stoły tc meble z dobrodzienia znacie taką firmę? nic nie wiem o jakości itp. ( a Ty stół w salonie też masz? - w ogóle masz jakas wizualizację salonu?

    u mnie te hokery bardziej ozdoba, bardziej do tego by na chwile przysiąść coś zjeść na szybko bo mam mała wyspę i jest też płyta indukcyjna
    Stół Paged mają moi rodzice, z tego co pamiętam to chyba model Bergamo. Faktycznie fajnie się rozkłada, podoba mi się, tylko ja trochę lżejszego szukam.

    Tu widać stół:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zabudowa1.jpg
Wyświetleń:	850
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	301833

    Wieczorem dodam swoje stołowe typy

  9. #189

  10. #190

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Stół Paged mają moi rodzice, z tego co pamiętam to chyba model Bergamo. Faktycznie fajnie się rozkłada, podoba mi się, tylko ja trochę lżejszego szukam.

    Tu widać stół:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zabudowa1.jpg
Wyświetleń:	850
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	301833



    Wieczorem dodam swoje stołowe typy
    czekam na stoły pięknia ta Twoja kuchnia i kawałek salonu i te kolorki takie stonowane

    a jak z jakością tego stółu Paged?
    na wizualizacji jaki masz hoker?

  11. #191

    Domyślnie

    a nad płytą kuchni będziesz miała pochlaniacz?

  12. #192
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    czekam na stoły pięknia ta Twoja kuchnia i kawałek salonu i te kolorki takie stonowane

    a jak z jakością tego stółu Paged?
    na wizualizacji jaki masz hoker?
    Stół Paged bardzo dobrze, moja mama go olejuje raz na pół roku, ale on jest u nich niedłygo, max 2 lata, więc też nie ma prawa się jeszcze nic dziać.
    Na wizce jest hoker Fritz Hansen, o ten: http://www.squarespace.pl/krzesla/18...tz-hansen.html
    cena zabójcza

  13. #193

    Domyślnie

    cena rzeczywiscie kosmos:/
    a masz jeszcze jakies wizki salonu? jak tak patrzę u Ciebie na ten kolorek taki stonowany ( fornir ) to zastanawiam się czy rzeczywiście nie dac paneli jasniutkich ( tylko byle nie były bardzo jasne w szary wpadające tylko takie delikatne ciepłe bo pięknie to u Ciebie wszystko gra

    a z tego samego forniru robisz wszystkie elementy? typu meble w łazience elementy w kuchni salonie itp?

  14. #194
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    a nad płytą kuchni będziesz miała pochlaniacz?
    będzie, ale taki podszafkowy, jak najbardziej schowany.

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    cena rzeczywiscie kosmos:/
    a masz jeszcze jakies wizki salonu? jak tak patrzę u Ciebie na ten kolorek taki stonowany ( fornir ) to zastanawiam się czy rzeczywiście nie dac paneli jasniutkich ( tylko byle nie były bardzo jasne w szary wpadające tylko takie delikatne ciepłe bo pięknie to u Ciebie wszystko gra

    a z tego samego forniru robisz wszystkie elementy? typu meble w łazience elementy w kuchni salonie itp?
    no, ja też szukałam takiej podłogi, żeby była bielona, ale jednocześnie, żeby nie wpadała w szary kolor, tylko troszkę jednak ocieplała. U mnie ostatecznie podłoga ma być troszkę cieplejsza niż na wizce, ale w dalszym ciągu ma być dąb bielony. Poszukam wizki salonu wieczorem, ale jest ona trochę nieaktualna. Poza tym już niewiele więcej zostało, zaraz za stołem jest narożnik i stoliczki. Nie jest zbyt duży ten mój salon, w końcu to mieszkanie a nie dom

  15. #195
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jazzy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Marta, a masz już pana od schodów? Może chcialabys namiar do mojego, tak po sąsiedzku?
    Pamiętam, że nam proponował pobielic jesion, ponoć efekt jest super
    Jednak nam akurat bielone drewno nie pasowało do niczego
    komentarze

    dziennik budowy

    My home is my castle.

  16. #196

    Domyślnie

    jak na mieszkanie to bardzo duże my teraz mieszkamy w kawalerce:/ mamy jeden pokoik ok 20m2 mała kuchnię i łazienkę wiec jak przejdziemy na 117m to już będzie coś

    jak tylko dojdą panele to daj znać

    aha myslałam, żeby u nas też dać stół tak jak u Ciebie (w odwrotna stronę niż mam) wtedy fajniej by było wyspę widać ale elektryka juz zrobiona, mało miejsca na narożnik i w tę stronę nie ałoby się rożłożyć stołu:/ tak tragicznie wygląda ten rząd: wyspa i stół?

  17. #197
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał jazzy Zobacz post
    Marta, a masz już pana od schodów? Może chcialabys namiar do mojego, tak po sąsiedzku?
    Pamiętam, że nam proponował pobielic jesion, ponoć efekt jest super
    Jednak nam akurat bielone drewno nie pasowało do niczego
    Jazzy z nieba mi spadasz)) pewnie,że bym chciała!
    właśnie dziś się się mamy spotkać ze stolarzem nr 1, wcześniej wysłałam kilka zapytań, ot tak w ciemno

  18. #198
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jazzy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Wysłałam na priv
    komentarze

    dziennik budowy

    My home is my castle.

  19. #199
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post

    a z tego samego forniru robisz wszystkie elementy? typu meble w łazience elementy w kuchni salonie itp?
    W łazience fornir nie będzie bielony, tylko normalny dąb, kilka stron wcześniej wklejałam próbki. Jakoś jak porównywaliśmy do czarnego rala to bardziej mi się podobał tradycyjny dąb niż bielony. Zabudowa w salonie, kuchnia i schody - dąb bielony.

  20. #200

    Domyślnie

    Dziękuję widziałam próbki wyglądają dosyć jasno

Strona 10 z 142

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony