dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 46
Pokaż wyniki od 901 do 913 z 913
  1. #901

    Domyślnie

    Ależ miałam nosa żeby wejść na forum Nawet Aga nie wiesz jak się cieszę - aż się sama dziwię że mnie tak pozytywnie poruszyła wiadomość o ciąży kogoś kogo nie znam Gratuluję Ci bardzo, bardzo !
    Zdjęcia z podróży wspaniałe jak zwykle a dom....no wiocha jak nic Żartuję oczywiście, jest pięknie i nie wyobrażam sobie żebyś zrobiła coś co się nie spotka z naszą aprobatą.
    A co do forum...Ja rzeczywiście zniknęłam. Mamy za sobą ciężki rok, dużo się działo i dużo nas to wszystko kosztowało czasowo, emocjonalnie i finansowo też.
    Liczę na przełom w nowym roku

  2. #902

    Domyślnie

    Hmmm, były już te lustra? Przegapiłam?



    Pokaż je proszę

  3. #903
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Aga, wspaniała wiadomość, niech dziecioątko rozwija sie prawidłowo i potem rośnie zdrowo.

    A dom? no bajka! jak zwykle... boszzzz jak mi sie podoba
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  4. #904
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Aga, wspaniale! Życzę Wam wszystkiego co najwspanialsze. Helenki tak cudownie spokojnie oczekuj dalej i przepiękną Toksi fotografuj w międzyczasie. Cudowny czas <3

  5. #905

    Domyślnie

    Aga , również o de mnie przyjmij gratulacje.Jaka piękna wiadomość, gratulacje również dla męża,przecież miał swój udział ha ha ha
    A dom zawsze mnie powala,i bardzo zazdroszczę,że w swoich wyborach nie masz zbyt dużego oporu męża

  6. #906
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Dziewczyny bardzo gorąco dziękuję za gratulacje i życzenia. To mega miłe

    Siedzę w domu, mam bardzo dużo wolnego czasu a co za tym idzie mam gigantycznego lenia. No może nie do końca tak nic nie robię bo staram się ogarnąć sprawy bytowe Heli a te potrafią urosnąć do rangi super trudnych decyzji Jestem już ekspertem od wózków, fotelików samochodowych, monitorów oddechu i elektronicznych niań. Pokój w przygotowaniu a na tapecie bank komórek macierzystych i decyzja jak i gdzie rodzić. Mam nadzieję, że zachowamy w tym wszystkim umiar ale mąż mnie sprowadza na złą drogę jego ulubionym ostatnio powiedzonkiem - córce żałujesz?!

    Wani nigdy tak nie jest, że całe życie to bajka. Są gorsze i lepsze lata. Również w moim życiu dobre przeplata się ze złym ale grzechem by było nie przyznać, że ten rok był dla mnie jednym z najlepszych Modlę się o takie kolejne. Widzę na Twoim wątku, że mimo wszystkich przeciwności pięknie finiszujesz z wykończeniówką salonu. Trzymam kciuki za same piękne i trafne decyzje Co do luster to pokazywałam je wielokrotnie ale już mi się znudziły i jakoś zbrzydły a raczej obrzydły więc nie ma tematu

    Korzystając z okazji życzę już wszystkim tu zaglądającym Radosnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Wam się szczęści i wiedzie w ten piękny czas.

  7. #907

    Domyślnie

    Spokojnych,białych i pachnących choinką Świąt

  8. #908

    Domyślnie

    Hej Aga
    czy wszystko dobrze u Was ????
    już od dłuższego czasu się nie odzywasz

    wszystkiego dobrego w tym nowym roku życzę

  9. #909
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Hej
    Wszystko u mnie ok. Byłam trochę nad morzem ze względu na smog i chęć wykorzystania ostatnich tygodni ''wolności''. Z pokojem dzidzi nie dam rady się wyrobić chociaż mąż mnie zapewnia że kontroluje czas. Jednak 9 miesięcy to trochę mało na wykończenie jednego pomieszczenia W sumie to się tym nie przejmuję bo czas nic nie robienia był r e w e l a c y j n y i wspólnych chwil z mężem nie zamieniłabym nawet na dwa skończone pokoiki i dodatkową bawialnię.

  10. #910
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Aga, brakuje tu ciebie. Odzywaj się
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #911

    Domyślnie

    Aga - a pal licho pokoiki. Grunt ,że jesteś szczęśliwa, przecież w sumie o to chodzi.
    Odpoczywaj,relaksuj się, ciesz się razem spędzanym czasem

  12. #912
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Witaj Aguś!
    Jak samopoczucie? Pokoik naszykowany?
    Wiosna przyszła, a wraz z nią idzie nowe
    Pozdrawiam serdecznie!!

  13. #913
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Aguś jak tam pokoik dziecięcy, pewno już wykończony i zamieszkany
    Daj jakiś znak, pozdrawiam Dana

Strona 46 z 46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony