dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 46
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 913
  1. #81
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Witam

    widzę, że brytyjskie klimaty tutaj obficie występują, cuuuuudooooownie jak Ty to robisz, że zachowujesz taką spójność między wszystkimi pomieszczeniami ?
    po obejrzeniu zdjęcia z furtką na bank byłam przekonana, że zamieściłaś inspirację, a tu proszę realizacja, jestem pozytywnie zaskoczona, zwłaszcza, że właśnie to zdjęcie przywołało we mnie mnóstwo wspaniałych i ciepłych wspomnień z wizyty w Królestwie Brytyjskim sprzed prawie 20 lat (ło matko, ale czas leci)
    chyba nie ma informacji w temacie drzwi albo przeoczyłam, robił Ci je stolarz ? jestem pod wrażeniem, na forum znalazłam dużo pięknych drzwi, ale Twoje są po prostu klimatyczne i te klamki, normalnie się rozpływam
    powiedz mi proszę co masz za płytki na ścianie w łazience ? te boazeryjne
    czy zakończyłaś może kominek ? chętnie obejrzałabym sobie wykonanie i płytki od tutli na Twoim kominku

    o rany więcej pytań nie pamiętam, będę zaglądać )

    miłego dnia!

  2. #82
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Reni, Kjuta witam serdecznie i dziękuję za miłe słowa. To niesamowicie fajne uczucie, jak ludzie pozytywnie odbierają wnętrza w których mieszkamy. Sama mam wiele ulubionych dzienników do których regularnie zaglądam i powinnam częściej zostawiać słowa uznania dla właścicielek bo dziewczyny naprawdę mają wyczucie.
    Drzwi robiła nam mała firma z Gdyni, można w sumie powiedzieć, że stolarz. Nie opisywałam tutaj na forum wszystkich detali z realizacji a byłoby co pisać. Jestem zadowolona ale firma jest generalnie dla stoików,flegmatyków, którym się nigdzie nie spieszy i którym można wciskać kolejne wymówki dlaczego tak a nie inaczej. Czekaliśmy na drzwi dłuuugo. Kiedy już przyszły były tak cudowne, że o wszystkim co było zapomniałam. Po miesiącu farba zaczęła pękać. Okazało się, że użyli złego podkładu. Drzwi wróciły do pracowni, zdarli farbę do żywego drewna i pomalowali jeszcze raz co oczywiście trwało drugie tyle co pierwotne robienie drzwi. Akcja drzwi trwała 8-9 miesięcy. Podsumowanie- mogę polecić ale dla określonego wyżej gatunku kupującego Portalu jeszcze nie mam co wiąże się z opisaną sytuacją. Firma ta miała nam go zrobić i nawet liczyłam, że w bardzo atrakcyjnej cenie jako rekompensata za wcześniejszą realizację ale po 3 miesiącach czekania definitywnie i po wieczność podziękowaliśmy za współpracę

    Płytki z Tubądzina - palazzo 1.

    Co do spójności to nie wiem. Coś mi się podoba i nie ma siły ale musi się to dać gdzieś wcisnąć A jak mi się podobają np. różne klamki to mogę mieć w domu 5 różnych modeli bo nie mogę się zdecydować na jeden.

  3. #83

    Domyślnie

    Aga to ja jeszcze posłodzę, jest niesamowicie , tylko w katalogach widziałam takie wnętrza, a u ciebie jest lepiej niż na najbardziej wystylizowanej fotce, dawno nie byłam pod tak ogromnym wrażeniem, i choć to zupełnie nie moje klimaty, wolę minimalizm to nie mogłam się oprzeć aby nic nie napisać, z niesamowitym wyczuciem i lekkością dopasowaujesz elementy które dla wiekszości są z innej bajki, moje ogromne ukłony

  4. #84
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Reni nawet nie masz pojęcia jak jest mi przyjemnie po przeczytaniu tych Twoich kilku zdań. Poprawiłaś mi humor na cały wieczór W sumie nie wiem jak udało Ci się obejrzeć zdjęcia z pierwszej strony. Ja chciałam je sobie dzisiaj przypomnieć i za nic nie chciały mi się załadować do końca. Część jest ok ale dużo jest niewidocznych.

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Aguś, wracając do szaf, te o których piszę, otwierają się na bok, ale po takim łuku z zyny, dlatego jak są zamknięte to są na jednej płaszczyźnie, a jak otwarte to się mijają

  6. #86
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hej,

    Gdynia zupełnie mi nie po drodze, poszukam wśród lokalnych stolarzy.
    Zdjęcia widzę wszystkie, aż sobie jeszcze raz przejrzałam wątek, z takim samym zachwytem, a nawet i większym niż na początku, bo zwracam uwagę na szczegóły, szczególiki i się w nich normalnie zatracam

    miłego dnia!

  7. #87
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1333.jpg
Wyświetleń:	613
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	290670 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1361.jpg
Wyświetleń:	579
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	290671 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1312.jpg
Wyświetleń:	596
Rozmiar:	79,1 KB
ID:	290669

    Zaczęliśmy sezon palenia w piecu. Zeszłej zimy ogień był prawie każdego dnia i w tym roku też tak będzie. Uwielbiam rozpalony piec i widok śniegu za oknem.
    Dzisiaj miałam pomysł na nowe wełniane, kraciaste zasłony do salonu na zimę. Tak bardzo chcę a tak bardzo nie mogę ich teraz kupić ze względu na przyszłe wydatki na szafy

  8. #88
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    nie umiem się napatrzyć na Twój piec cudny, a z tym tańczącym ogniem urzekający bardzo!

    jakie masz na oku zasłony ? zapodaj choćby kolor, bo jestem ciekawa bardzo

    finanse, finanse... może po szafach się uda ? ściskam mocno, aby dokładnie tak było.

  9. #89
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Ja również się serdecznie Witam.
    Gratuluję naprawdę piękne wnętrza - sielsko - anielsko.
    Ogrodzenie wygląda rewelacyjnie.

  10. #90
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Justyna

    Dziękuję. Pokazałam Twój wpis mężowi żeby mu trochę cierpienia wynagrodzić bo to ogrodzenie to jego dzieło. Jak dostaliśmy wycenę murowania z granitu to usiedliśmy z wrażenia. Mąż stwierdził, że fizyka jądrowa to nie jest i sam to zrobi tylko w trochę dłuższym czasie. Jak skończył to stwierdził, że dałby dwa razy tyle za taką paskudną robotę Nie mogę się doczekać aż część tego ogrodzenia obsadzę jakimś pnączem i białą kaliną.

    Pozdrawiam

  11. #91
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Wiem coś o tym jak dostałam pierwszą wycenę ogrodzenia to usiadłam i łzy pociekły mi po policzkach nie wierzyłam że tyle może kosztować - u nas zwykłe stalowe ogrodzenie (ostatecznie - Wiśniewskiego, na zwykłej betonowej podmurówce) - bez żadnego murowania, słupków itp. Generalnie ogrodzenia mi się nie podobają, mało które do mnie przemawia. Wasze mnie ujęło - obsadzone będzie wyglądało ślicznie.

  12. #92
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1482.jpg
Wyświetleń:	402
Rozmiar:	73,9 KB
ID:	292059 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1487.jpg
Wyświetleń:	389
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	292060 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1493.jpg
Wyświetleń:	413
Rozmiar:	74,4 KB
ID:	292061 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1503.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	71,6 KB
ID:	292062 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1509.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	292063

    Nareszcie w naszym domu przestały straszyć dziury w drzwiach. Tak jak już pisałam klamki są w "technicznej" części domu (garaż,pomieszczenie gospodarcze itp.) a gałki w drugiej czyli sypialnie i łazienki. Nie mam jeszcze zamontowanych zamków w łazienkach ale mąż nad tym pracuje. Klamki jak klamki ale gałkami jestem zachwycona

  13. #93
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    śliczne! zwłaszcza gałki wprawiają mnie w zachwyt ) ale klamki też piękne
    gdzie je zamawiałaś ?

  14. #94

    Domyślnie

    Pięknie! Wklej jeszcze jakieś zdjęcia, tak żeby było widać całe drzwi i kawałek boazerii - są takie śliczne! Daj nacieszyć oczy
    Ja też właśnie czekam na drzwi. Teoretycznie już za kilka dni także u mnie...

  15. #95
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Cudne ... mnie bardziej o wytrzeszcz przyprawiają klamki
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  16. #96
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny

    Wszystko zamawiałam w sklepie morehandles.co.uk Tam było wszystko najtańsze ale nie sprawdzałam czy wysyłają towar do Polski. Generalnie to w wielu brytyjskich sklepach z klamkami jest ten sam towar i nie ma problemu z wysyłaniem paczek.

    Iw jak znajdę chwilę to wkleję chociaż zdjęcia drzwi już są w wątku a ja tak nie za bardzo chcę "katować" odwiedzających takimi samymi fotkami chociaż z drugiej strony wiele rzeczy u mnie podoba mi się niezmiennie i mogłabym to robić A na Twoje drzwi to i ja czekam

  17. #97
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Prześliczne

  18. #98
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cudne klamki i gałeczki również ale na nie się nie napalam bo mężuś nie akceptuje gałek.

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cudowne te gałki

  20. #100
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1712.jpg
Wyświetleń:	381
Rozmiar:	76,7 KB
ID:	293029 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1719.jpg
Wyświetleń:	374
Rozmiar:	82,2 KB
ID:	293030Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1748.jpg
Wyświetleń:	426
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	293031 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1775.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	293032

    Zamknięciem do wc skończyliśmy temat klamek.
    Wczoraj skusiłam się na sztuczne kwiaty. Nigdy ich nie lubiłam bo trochę tandetne i kojarzą mi się z wieńcami na nagrobkach. Te jednak były jak żywe i całkiem ładne więc kupiłam na próbę czy da się z nimi żyć pod jednym dachem Jeśli nie będą mnie drażnić to dokupię kilka i zrobię duży bukiet na komodę. W święta oczywiście królową komody musi być gwiazda betlejemska- w tym roku dla odmiany różowa.
    Przyszło też zamówione łóżko ale zdjęcia nie wstawiam bo jest już jego zdjęcie z ogłoszenia na poprzedniej strony a poza tym nie stoi jeszcze we właściwym miejscu. Nie mówiąc już o tym, że mimo swoich sporych wymiarów 214x177 mąż chce je jeszcze wydłużyć bo duży mi wyrósł mój ukochany
    Spokojnej i leniwej niedzieli życzę.
    Ostatnio edytowane przez Aga11* ; 07-12-2014 o 17:41 Powód: zle zdjecia

Strona 5 z 46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony