dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 36 z 41
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 813
  1. #701
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    my mamy Premium plus z tego co pamietam bo to już ponad rok temu kupowaliśmy , my jesteśmy zadowoleni i kilku naszych znajomych też odesłaliśmy do nich hehe Myślę , że warto pojeździć po sklepach posprawdzać jaka twardość nam odpowiada i wtedy szukać w necie - my tak włąsnie zrobiliśmy . Podaliśmy facetowi firmę materaca na jakim leżeliśmy i on nam dobrał z ich firmy o tej samej twardości. Nas przekonało to że facet obiecał że jak nie trafimy w twardość to wymieni na inną a wiadomo jak to jest z zakupami przez internet W sklepie stacjonarnym takiej opcji nie było a tak na prawdę zupełnie co innego poleżeć 15 min w sklepie a spać całą noc w domu

  2. #702
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agakoz

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-797
    Posty
    5

    Domyślnie

    ja polecam zdecydowanie lateksowe - nic sie z nimi nie dzieje, sprezyny Ci nie pojda, nie wyjda, nie wygniota itd. Mozna fajnie dobrac twardosc, jest spory wybor pokrowcow. Osobiscie juz drugi raz kupilam ostatnio na allegro (nowe lozko w innym rozmiarze). Ostatnio innej firmy niz wczesniej bo tamtej juz nie moglam znalezc- Hevea Comfort. Nie takie to znowu bylo drogie, siedem stref twardosci, BAARDZO wygodny zastanawialam sie nad metracami KOLO ale podobo je czesto podrabiaja i mozna sie naciac..

  3. #703

    Domyślnie Opinia w sprawie materaca.

    Na wstępie chciałbym się przywitać, gdyż jestem nowym użytkownikiem

    Razem z żoną planujemy zakup materaca do małżeńskiego łoża w rozmiarze 140x200.

    Moją uwagę na Allegro przykuł materac Oslo firmy Mat-Box - http://allegro.pl/materac-7stref-kok...466585924.html

    Na oko (wg specyfikacji) wygląda bardzo dobrze, jednak to nie moja branża i chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto się zna. Czy mógłby się wypowiedzieć jakiś spec od materacy?

    Pozdrowienia z Katowic

  4. #704

    Domyślnie

    siema hanysie
    Powiem Ci tak, nie kupuj z alledrogo, w ogóle materaca nie polecam kupować przez internet

  5. #705

    Domyślnie

    Niby tak. Z drugiej strony wg prawa konsumenckiego materac można zwrócić, a i cena fajniejsza niż normalnie.

  6. #706

    Domyślnie

    Ja kupiłam swój materac przez internet i to był naprawdę udany zakup. Wybrałąm materac termoelastyczny Premium Plus 28, dobrano mi twardośc ze względu na wagę i preferencje i jestem bardzo zadowolona. Jeśli nie obawiasz się zakupu przez internet, a naprawdę nie ma czego to zajrzyj na tą stronę może znajdziesz coś dla siebie. http://materace-visco.pl/

  7. #707

    Domyślnie

    Ja powiem na swoim przykładzie jak kupiłem materace, tez chciałem kupic materace przez internet hilding lub kolo bo każdy chwalil i oczywiści taki model jaki miał, no cale szczęście ze się wybrałem do Salon Wyspani Związani z Naturą i jak się polozylem na materacu to wybor padl na calkiem inny materac co chciałem kupic, dzieci oczywiście pod siebie tez wybraly odpowiednie materace z porada specjalisty fakt ze koszt pare tysi ale nie zaluje kasy, wiec radze jechać i wybrać cos na miejscu, a i dodam ze mam firmy Hilding.

  8. #708
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Anna84
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    44

    Domyślnie

    a gdzie znajdę dosyć tani i wygodni materac do małego jednosobowego łóżka? Bo z tego co widziałam w sklepach ceny rozpoczynają się od 500 zł... ;/

  9. #709
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    A ja uważam że nie ma co obawiać się zakupu przez internet, bo powiedzcie sami - co daje takie 15-20min leżenia w sklepie na kilku materacach ? Tak na prawdę , materac można ocenić dopiero po kilku-kilkunastu nocach czy nam służy . Jeśli trafimy na fajny sklep internetowy nie ma problemu z wymianą na inną twardość . Ale z allegro należy uważać - masa podrób i chińskie pianki

  10. #710
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Materace sprężynowe mają to do siebie że po pewnym czasie trwale odkształcają się. Kieszonki też mają tendencje do przecierania się i wtedy sprężyna gubi swoje położenie. Lateksowe są fajne. Do małżeńskiego łoża najlepiej sprawdzają się osobne materace, bo zwykle jest spora dysproporcja między wagą małżonków i wtedy lepiej podzielić na H2 i H3 albo H4.

  11. #711
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariolan_za

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-080
    Posty
    38

    Domyślnie

    a ja mam pytanie takie jeśli ja ważę 62 kg a mój partner 103 to jaki materac kupić abym nie spadała na jego stronę? Co zrobić? czy kupić dwa materace czy co radzicie? Nadmienię jeszcze, że mam problemy z kręgosłupem.

  12. #712
    Banned
    Konevka

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Piotrów
    Kod pocztowy
    09-500
    Posty
    66

    Domyślnie

    Dobry materac takiej wielkości zaczynają się od 150 słownie sto pięćdziesiąt złotych. Krzywdę pani będzie miała jak kupi ten za półtora tysiąca bo przez resztę życia będzie pani żałować że nie kupiła dziesięciu.

  13. #713

    Domyślnie Nowy materac skrzypi

    Witam, na początku roku zakupiłem materac do sypialni. po jakiś 5 miesiącach zaczął niemiłosiernie skrzypieć, praktycznie każda zmiana pozycji na materacu wywołuje skrzypienie i dzwięk spręzyn. Materac to "Materac 140x200 PLUS S50 Dreamzone" ze sprężynami kieszeniowymi. Łóżko na którym leży jest całkowicie płaskie i ma płaskie dno, a właściwie jest to coś w rodzaju skrzyni (nie ma szczebelek), tylko 2 płaskie deski pod materacem, które można otworzyć po zdjęciu materaca.
    Czy to normalne że materac tak szybko się "wyrobił" że tak skrzypi? można takie coś reklamować?

  14. #714

    Domyślnie

    Nikt nie miał podobnego przypadku?

  15. #715

    Domyślnie Problem z materacem

    Witam, na początku roku zakupiłem materac do sypialni. po jakiś 5 miesiącach zaczął niemiłosiernie skrzypieć, praktycznie każda zmiana pozycji na materacu wywołuje skrzypienie i dzwięk spręzyn. Materac to "Materac 140x200 PLUS S50 Dreamzone" ze sprężynami kieszeniowymi. Łóżko na którym leży jest całkowicie płaskie i ma płaskie dno, a właściwie jest to coś w rodzaju skrzyni (nie ma szczebelek), tylko 2 płaskie deski pod materacem, które można otworzyć po zdjęciu materaca.
    Czy to normalne że materac tak szybko się "wyrobił" że tak skrzypi? można takie coś reklamować?

  16. #716
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jak często będziesz zakładać nowy watek nt. sam temat?

  17. #717
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariolan_za

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-080
    Posty
    38

    Domyślnie

    jeśli kupujecie materac to zwróćcie uwagę na materiały z którego został wykonany i na firmę. Ja moge wam powiedzieć, że mam 3 lat materac bodyline i jak dotąd nie ma odkształceń i wciąż jest jak nowy ale nie zapeszam.

    [link zbyteczny ]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 17-11-2014 o 16:32

  18. #718

    Domyślnie

    Kokos to materiał organiczny wiec jeżeli maluch np. ma problemy z nocnym moczeniem się to nie polecam, bardzo łatwo wytwarzają się nieprzyjemne zapachy.
    No chyba że mamy dobre prześcieradełko ochronne. Materace kokosowe są twarde i dobre są pod kątem ortopedycznym ale nie pod kątem higieny. Mojemu maluszkowi kupiłem materac z pian ale takich lepszych i twardych. Zgodzę się że lepiej jest dołożyć i kupić lepszy materac niż później wydawać pieniądze na rehabilitantów, tak samo tyczy się to dorosłych, bo sam kiedyś miałem kiepski materac, a odkąd sypiam na nowym to nie wyobrażam sobie zamiany na inny "starodawny" rodzaj.

  19. #719

    Domyślnie

    Wiele nawet dużych sklepów stacjonarnych ma problemy z szeroką wiedzą na temat danego produktu. Też nie ma się co dziwić jak sprzedawcy mają "na głowie" i do ogarnięcia meble wypoczynkowe, kuchnie, stoły itd. więc automatycznie nie mają prawa wiedzieć tyle co ktoś kto zajmuje się tylko samymi materacami. A przecież najważniejsze jest odpowiednie dobranie żeby móc się wyspać. Również okazuje się, że nie zawsze najdroższy materac będzie najlepszy! Zdecydowanie się zgodzę, chodziłem po wielu sklepach i nikt nie dostarczył mi takiego pakietu wiedzy jak w sklepie www.materacowy.pl.
    Znają się na rzeczy i widać że podchodzą do tematu z pasją. Warto jest zwrócić uwagę na produkt z jakiego kraju pochodzi dużo jest też pian "tanich" które lubią się wyleżeć. Są różnice w cenach ale z tego co widzę to idzie w parze z jakością. Pan w sklepie powiedział mi że to między innymi kwestia długości czasu produkcji pian. Bo zastanawiałem się jak to możliwe że jedna piana kosztuje przykładowo 100 zł a druga 2000 zł. Tak samo to jest kwestia jakiś substancji (chyba antyutleniaczy) które dodają w większych ilościach do tych droższych pian. Kupiłem materac firmy Materasso 160x200 model Thermo Silver i jestem mega zadowolony!

  20. #720

    Domyślnie

    No wielkość materaca to zależy od wielkości ramy... Chyba, że zamierzacie całe życie spać na materacu na podłodze... No i zawsze uważam, że im większy, tym lepszy.

Strona 36 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony