dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 132 z 172
Pokaż wyniki od 2.621 do 2.640 z 3435
  1. #2621
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie



    Emilka to prosto z kompa wrzucaj
    wystarczy kliknac na ikonke z "drzewkiem", wybrac opcje zdjecia z komputera i dodac
    pokaza sie mini ikonki to sobie pozniej je otworzymy..albo sama mozesz podczas dodawania tych zdjec (jak juz beda tutaj gdzie piszemy) kliknac 2krotnie na dane zdjecie, wyskoczy okienko i w nim zaznaczyc opcje Large lub Fullsize

    jak nie beda chcialy sie wgrac, to oznacza, ze zdjecia sa duzego formatu i musisz je przerobic na format internetowy

  2. #2622
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    ok mam foty

    moje lampki z casto - za 2 dychy chyba, te są wybajerzone bo mają klosze, mozna kupić też bez


    sufit - słabo widać, bo w piwnicy ciemno, jak to w piwnicy. gwoździ od szalunków nie ma komu poobcinać



    a tu zbliżenie na drewienko





    a tu tajna receptura farby wapiennej, może do piwnicy Ci się przyda, żeby grzyba na ścianie nie było od wilgoci ? ( nie no na serio mówię, bo piwnica to piwnica)



    sorry za pierdzielnik, pobudowlany jeszcze
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1070506.JPG
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	313002  

  3. #2623
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post


    Emilka to prosto z kompa wrzucaj
    wystarczy kliknac na ikonke z "drzewkiem", wybrac opcje zdjecia z komputera i dodac
    pokaza sie mini ikonki to sobie pozniej je otworzymy..albo sama mozesz podczas dodawania tych zdjec (jak juz beda tutaj gdzie piszemy) kliknac 2krotnie na dane zdjecie, wyskoczy okienko i w nim zaznaczyc opcje Large lub Fullsize

    jak nie beda chcialy sie wgrac, to oznacza, ze zdjecia sa duzego formatu i musisz je przerobic na format internetowy
    z kompa nie lubię, w programie guugla sobie wszystkie zdjecia obrabiam, porządkuje w albumach i jednym kliknieciem wrzucam na serwer w odpowiednim już formacie.
    ale guugel już działa i fotki jak widać są

  4. #2624
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    mi jakos bez problemu sie wgrywaja

    noo szalunki z desek widze pieknie sie odbily (mam na mysli fotki zblizeniowe )

  5. #2625
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Moja piwnica bardziej lochy przypomina Królowej Angielskiej nie będę tam przyjmować. Jakbym planowała tam jakieś cuda na kiju, to pewnie deski na szalunki byłyby lepiej przygotowane.

  6. #2626
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Emi, Podaj jeszcze średnicę tej beczki, bo my mamy beczkę, ale nie wiem, czy nie za duża.
    Puszki pokostu, litrowe, czy większe ?

    A próbowaliście może barwić ? He, he ....... apetyt rośnie w miarę jedzenia.


    Szlifierką kątową można zjechać nieco te „strupy” na krawędziach i się sufit pięknie ucywilizuje. Zobacz sufity u Roberta Skitka (architekta dom z prześwitem). W jego dzienniku łatwo szperać, bo skondesowany. Ma chyba tylko 9 stron
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 14-04-2015 o 12:49
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #2627
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Pestko beczkę zmierzę i sprawdzę jakie te puszki pokostu były - pewnie coś koło litra, kupowaliśmy w castoramie je.

    farbę barwiliśmy - Julki pokój jest pomalowany na błękitno, zgodnie z życzeniem barwiłam pigmentem zwykłym do farb, w takich buteleczkach malutkich, też w castoramie kupowałam. Kolorki wychodzą raczej pastelowe.

    Będę niedługo malować łazienkę, więc będziemy robić dużo mniej tej farby. Sama będę malować więc się podzielę doświadczeniami. Do tej pory podglądałam tylko malarzy jak malują i sam coś tam zamalowałam niewielkiego, po tym jak zaszpachlowałam niedoróbki różne

    piwnicę kiedyś będę "dopieszczać" więc wtedy zeszlifuje wszystko z sufitu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060745.JPG
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	313051  
    Ostatnio edytowane przez Emila3000 ; 14-04-2015 o 13:48

  8. #2628
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie informacje.

    Pokój wygląda pięknie. Że pastelowy to się nie dziwię, bo to przecież mieszanka z wapnem. Ja by chciała uzyskać pastelowe cieple szarości, wytłumione bielą butelkowe zielenie. Ciągnie mnie tylko do granatowego, gorzkiej czekolady i burgundowego, ale to w małych ilościać i mogę jak glinkę prowansalską zrobić.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #2629
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    z kolorkiem musiałabyś się pobawić - pomieszać sobie - buteleczka pigmentu kosztuje z 5 zł, więc prawie nic

    uwielbiam wszystkie orientalne głębokie kolory, i w ubraniach jako akcenty i w we wnętrzach.
    granat połączony z czekoladą (meble, okna, połoga) i szarością mam w salonie chciałabym też przenieść go do mojej pracowni, tylko tam zamiast czekolady, czarne meble chyba wstawię, żeby kolejny kolor drewnia nie konkurował z obitymi brzozą skosami i sufitem.

  10. #2630
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Spokojnie możesz dać dwa kolory drewna. Mam masę takich przykładów w inspiracjach i ładnie to wygląda. Spokojnie możesz wstawiać meble drewniane ciemne. Arnika chyba ma tak u siebie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #2631
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    u mnie jest więcej niż 2 kolory drewna bo mam okno balkonowe - w kolorze okien, mam tam drzwi - też ciemna bejca,i mam tam podłogę w kolejnym kolorze ciemnym kocham drewno ale robi się tam go dużo za dużo dlatego całe poddasze będzie bez drewnianych mebli tzn będą drewniane, ale białe lub czarne
    Po inspiracje zgłoszę się w stosownym czasie

  12. #2632
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Proszę bardzo
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #2633
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Emilka, dzięki za fotki, mamy podobną piwnicę tylko ja będę miała kabelki schowane pod tynkiem, tam będzie cementowo wapienny tynk lampki prezentują się super

  14. #2634
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    u mnie tynku nie planuje bo WSZĘDZIE idą jakieś rury, rurki i rureczki. pomaluje tylko cegły i wsio.

  15. #2635
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    u nas musi być, w końcu mąż tam będzie miał gabinet i pracownie, muszę o niego zadbać

  16. #2636

    Domyślnie

    hello Emila, no muszę napisać... , że zakochałam się w twoim betonowym suficie. Czy to jest wylany beton czy Twoja tajna "receptura".

  17. #2637
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    To jest zwykły strop lany, takie coś pewnie będzie w każdym domu, które mają taki rodzaj stropu ale fakt, można sie w nim zakochać

  18. #2638
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    hej hej


    Juskra skoro mąż nie godzi się na tak surową piwnicę, to może pomaluj na biało ten strop
    będzie nieco loftu, a może pogodzi niechęć męża do surowości i Twoje ulubienie loftu w tym miejscu ?
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  19. #2639

    Domyślnie

    donoszę że w Jula są tego typu lampki po 9,99 i 14,99 i 19,99 - rożne kształty i kolory
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #2640
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Strasznie wam tej piwnicy zazdroszczę. Jej brak to straszliwe marnowanie miejsca ale cena była dla nas zabójcza.
    Dzięki za ilustrowany kurs farby, muszę to zapisać bo znając tendencję tego wątku to za dwa dni zaginie a wiedza bezcenna

Strona 132 z 172

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony