dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Szukam wykonawcy tego przeszklenia, prosze chetne firmy o info na priv. Dziekuje

  2. #22

    Domyślnie

    coś mi się wydaje że trudno tu będzie znaleźć.
    Cenę orientacyjną znasz, tyle mniej więcej powinno to kosztować
    Ostatnio edytowane przez nikt ważny ; 18-08-2014 o 14:49

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał uwaga_groźnyinwestor Zobacz post
    Szukam wykonawcy tego przeszklenia, prosze chetne firmy o info na priv. Dziekuje
    Wbrew pozorom nie zaglądają tu setki potencjalnych wykonawców. Co najwyżej parunastu uzależnionych od forum, którzy raczej omijają szerokim łukiem takie zlecenia-miny, do których potrzeba prawdziwego fachowca.

    Wrzuć temat poszukiwań na okonent lub inny portal typu "zlecą", a posypią się oferty. Tylko nie wiem czy będziesz zadowolona ale na pewno nie będzie to strata czasu jak tu..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #24

    Domyślnie

    tyle tylko Fin, że ryzyko większe.
    Sam wiesz kto tam bywa
    Tu właśnie potrzebny jest pasjonat, wariat, który podejmie się wdygać te szyby na taka wysokość i zamocować całość jak trzeba.
    Przeszkodą zapewne będzie koszt jakiego oczekuje Inwestor, skoro całe zlecenie zapięło się kwotą 36 tyś a tu sama ta konstrukcja tą kwotę przekroczy. No chyba że znajdzie się wariat który to na szybach 4mm wykona
    Ostatnio edytowane przez nikt ważny ; 18-08-2014 o 16:07

  5. #25

    Domyślnie

    Szukam i szukam, czytam i jest tego masa. Firmy, wykonwacy, profile, systemy. Nie dosc ze trzeba sie ze wszystkim zapoznac to jeszcze wybrac solidnego wykonawcę, a tutaj powiem ze mam ogromny lęk po nieprzyjemnych doswiadczeniach. I niestety nie znajduje tez wykonawcy który na dzien dobry nie chciałby przynajmniej 40% zaliczki...
    Konstrukcja dla fachowca mysle ze nie nastreczy zadnych trudnosci, budowa prowadzona idealnie rowniutko, ja tez nie jestem jakims szalencem, nie czepiam sie nieistotnych kwestii. Jestem wymagajacym klientem, ale tez bez przesady, jesli wszystko przebiega zgodnie z umowa to nie ma najmniejszych trudnosci.

    Wycen juz kilka posiadam, ale wciaz sie rozgladam.

  6. #26

    Domyślnie

    Jaki montaz powinien byc do takiego przeszklenia? na pianke, ciepły? z folia EPDM?

    Szyby hartowane od zew i wew? czy tylko jedna strona? czy jak bedzie trzecia szyba - to srodkowa tez hartowana? czy tak sie nie robi?

    Słupowo-ryglowa konstrukcja czy moze byc okienna/otworowa?

    dziekuje!

  7. #27

    Domyślnie

    o hartowaniu już napisałem - chcesz być spokojny zrób obustronną hartowaną
    Środkowa już być nie musi
    Ja bym montaż wykonał na śruby z zastosowaniem taśmy wielofunkcyjnej
    Robiłem kiedyś podobną konstrukcję i statykę osiągnęło normalne alu z słupami statycznymi
    Zresztą ponawiasz pytania i odpowiedź już padła nie tylko z moich ust
    Koszty też były tu prezentowane
    Z czystej ciekawości obliczyłem cenę szyb, niewiele, coś około 18 tyś 6ESG/12Ar/6/12Ar/6ESG Ug=0,7
    Ostatnio edytowane przez nikt ważny ; 18-08-2014 o 18:04

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Z pozoru łatwa konstrukcja (tak się wydawało pierwotnemu wykonawcy) może przysporzyć sporo kłopotów - zwłaszcza w aluminium. Trzeba pamiętać o rozszerzalności liniowej tego materiału!
    Poza tym niewielu będzie chętnych na (ryzykowne) poprawki po kimś. Zwłaszcza w szczycie sezonu. A z zaliczką poniżej 40% zejdzie chyba idiota.

  9. #29

    Domyślnie

    który system wybrac Reynaers - CW50Hi czy Aluprof - MB-SR50, MB-SR50NHi+, MB-SR50Hi?
    przy trzech szybach, czy srodkowa musi tez byc hartowana? czy niekoniecznie?
    jaki powinien byc mozntaz - z fartuchami EPDM czy jak przy oknach - ciepły?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony