dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Okna-TA cena

  1. #1

    Domyślnie Okna-TA cena

    Witam
    Planuje kupić okna, chciałem 3 szybowe z okleiną imitującą drewno z dwóch stron. Znalazłem takie i wydaje mi się że cena jest dość niska ale ja się nie orientuje dobrze czy może teraz ceny spadły...
    Okno wielkości 1165x 1435 za 760zł, wartości U nie znam narazie dokładnie ale będzie niskie, poniżej 1,0 W/(m2·K) pewnie mogę się spodziewać.
    I jeszcze dla dodatkowej informacji owe okno jest 6-komorowe
    Okno PCV
    Firma Aluplast
    Co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez adrianoos966 ; 25-08-2014 o 09:30

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.122

    Domyślnie

    Firma ALuplast nie robi okien, a jedynie profile do ich produkcji. Od tego jak i z czym złoży te profile firma wytwarzająca Twoje okno zależy cena i jakość finalnego produktu.
    Cena nie wydaje się być szczególnie rażąca, wszystko zalezy jak jest podana (netto, bez czy z /jakim montażem).

    Bez problemu znajdziesz takie okno i dwa razy drożśze . Czy będzie to drogo czy może będzie dwa razy więcej warte?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    A ta cena to za O32/O33 jedno, czy dwuskrzydłowe, bo obie wersje "chodzą" po rynku.
    PRO QUALITY

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    A ta cena to za O32/O33 jedno, czy dwuskrzydłowe, bo obie wersje "chodzą" po rynku.
    Ta wielkość okna, to będzie dwuskrzydłowa {R+RU}

    Jakie polecacie okna?
    Proste, tanie jak na swoje współczynniki. Nie oczekuje jakiś mega gwarancji, ani montażu.
    Ale pasuje mi żeby były brązowe (białe są paskudne) i miały przyzwoity U (lekko poniżej przeciętnej U dla okien/ np. ok 1.0 W/(m2·K)
    I żeby się nie rozłożyły po 1 roku używania.
    Chciałbym kupić jakieś okna a nie wiem jakie firmy są tego warte

    "Firma ALuplast nie robi okien, a jedynie profile do ich produkcji. Od tego jak i z czym złoży te profile firma wytwarzająca Twoje okno zależy cena i jakość finalnego produktu.
    Cena nie wydaje się być szczególnie rażąca, wszystko zalezy jak jest podana (netto, bez czy z /jakim montażem).

    Bez problemu znajdziesz takie okno i dwa razy drożśze . Czy będzie to drogo czy może będzie dwa razy więcej warte?"

    Cena jest brutto bez montażu
    Ostatnio edytowane przez adrianoos966 ; 25-08-2014 o 14:30

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony