dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 106 z 267
Pokaż wyniki od 2.101 do 2.120 z 5324
  1. #2101
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.623

    Domyślnie

    Jak na razie /12.38/ - 8 szt jednobrzmiących

  2. #2102
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Może dostaje 1zł za post? Podobno jakaś instytucja tyle płaci w Wawie.

  3. #2103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Płaci - to jest tylko retoryka marketingowa.
    Płaci - to nie musi być merytoryczny.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  4. #2104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    15 stycznia asolt oskarżył mnie oficjalnie na forum o handel pompami ciepła. Proszę przeczytać kilka postów.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...08#post7046408

    Pomimo kilkukrotnych próśb o udowodnienie tego, tego nie zrobił. Do tej pory również nie raczył przeprosić za pomówienia. Jest zwyczajnym kłamcą więc stąd ta moja stopka.

    Kłamał też jakiś czas temu, że chce założyć płatny profil ale mu się strona buduje. Ta strona mu się buduje już od kilku miesięcy, a na forum jest już od sześciu lat (nie wiem od ilu się zajmuje OZC). WSZYSCY starzy forumowicze wiedzą, że asolt szuka na forum klientów. Nie widziałem ani jednego jego postu, w którym wyliczył forumowiczowi OZC ZA DARMO. A jezeli tego nie robi, tylko zarabia na foru, to POWINIEN PŁACIĆ! Nie sądzicie?

  5. #2105
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    Jaki jest koszt płatnego profilu?

  6. #2106
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał link2jack Zobacz post
    Jaki jest koszt płatnego profilu?
    Nie mam pojęcia, jednak jak pokazuje praktyka wielu uczciwych ma takie profile. asolt im wszystkim i redakcji pokazuje środkowy palec.

  7. #2107
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.111

    Domyślnie

    Zachowujesz się jak dzieciak z piaskownicy. Bo on coś powiedział, to go przezywasz. Ciężar "pomówienia" z jego strony a siła Twojej stopki nie są równoważne.
    Ja w takiej sytuacji (na miejscu asolta) zgłosiłbym się do prawnika by wytoczył Ci sprawę o zniesławienie. I tyle.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #2108
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.058

    Domyślnie

    Ale przecież asolt sugerował, że Liwko prowadzi "jakąś działalność". Niech więc udowodni, albo przeprosi i będzie spokój. To nic trudnego. Prawnik? Teraz to już popłynąłeś równo. Lepiej znajdź czas i odnieś się do poprzednich postów, bo sprawa tolerowania stylu co poniektórych nadal nierozwiązana.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  9. #2109
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Zachowujesz się jak dzieciak z piaskownicy. Bo on coś powiedział, to go przezywasz. Ciężar "pomówienia" z jego strony a siła Twojej stopki nie są równoważne.
    Ja w takiej sytuacji (na miejscu asolta) zgłosiłbym się do prawnika by wytoczył Ci sprawę o zniesławienie. I tyle.
    Buahaha

    Nie rozśmieszaj mnie finlandia.
    asolt mnie oskarża a to mi się obrywa??? Od kiedy tu panują takie zasady?
    I pisze to moderator

  10. #2110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    I zobacz finlandia co on odpierdziela. Ewidentnie prowokuje kłótnie, a późnij kabluje i żąda dla mnie bana. Poczytaj.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ie-domu/page89

  11. #2111

    Domyślnie

    a wy dzieci jesteście , że dajecie się tak prowokować??
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  12. #2112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    A tu masz kolejny przykład jego prowokacji, do którego do tej pory się nie odniosłeś, a gdzie też skończyło się na banowaniu.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...49#post7064849

  13. #2113
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Buahaha

    Nie rozśmieszaj mnie finlandia.
    asolt mnie oskarża a to mi się obrywa??? Od kiedy tu panują takie zasady?
    I pisze to moderator
    Nie, to napisał zwykły użytkownik brzydzący się działaniami nieuczciwej konkurencji. Nie musisz prowadzić działalności (tym bardziej w tej samej branży) by mieć interes w podważaniu zaufaniu do innej osoby.

    Tak bym zrobił*na jego miejscu. Nie zawahał bym się przed zasięgnięciem porady prawnika i to on by wstępnie ocenił zasadność moich obaw. Tak właśnie oceniam Twoją stopkę: jako zniesławienie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #2114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie, to napisał zwykły użytkownik brzydzący się działaniami nieuczciwej konkurencji. Nie musisz prowadzić działalności (tym bardziej w tej samej branży) by mieć interes w podważaniu zaufaniu do innej osoby.
    W takim razie na co czekasz? Daj mu ostrzeżenie, albo bana na kilka dni za pomawianie mnie o nieuczciwość. Może ma w tym interes by mnie posądzać o handel pompami. Teraz rozumiesz?

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Tak bym zrobił*na jego miejscu. Nie zawahał bym się przed zasięgnięciem porady prawnika i to on by wstępnie ocenił zasadność moich obaw. Tak właśnie oceniam Twoją stopkę: jako zniesławienie.
    Wiesz finlandia, często piszesz rozsądnie, ale czasami jak coś chlapniesz...

  15. #2115
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Tak właśnie oceniam Twoją stopkę: jako zniesławienie.
    Jak dla mnie jest to raczej wyartykułowanie opinii - zwłaszcza w znanym kontekście, użycia takiego (tego) sformułowania.
    Pomijam już fakt, że ktoś kto rozpowszechnia nieprawdziwe (kłamliwe) informacje o kimś drugim, jest w potocznym odczuciu, kłamcą i nie potrzeba do tego wyroku sądowego.


    Ps. Liwko zmień "kłamca" na "mówi nieprawdę" i po kłopocie.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 16-02-2016 o 13:51 Powód: Ps. dopisałem
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  16. #2116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    A ja się grzecznie pytam, to może ktoś też grzecznie odpowie, bo grzeczność tego wymaga.

    Za co ada_marcin została nad ranem nakarmiona bananem ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  17. #2117
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ps. Liwko zmień "kłamca" na "mówi nieprawdę" i po kłopocie.
    Po ostrzeżeniu przez moderatora tak też zrobiłem. Nie żebym się bał procesu, ale zwyczajnie z dobrej woli.
    Poprosiłem natomiast w rewanżu, żeby zajął się bezpłatnym profilem ewidentnej forumowej pijawki jaką jest asolt. Do tego poprosiłem o reakcję na wygwiazdkowanie nicka kolegi kamieniarza (skoro kominiarz może nie mieć wygwiazdkowanego).
    I poprosiłem o reakcję na nicka Elfir, który jest jednocześnie nazwą jej firmy.
    Zobaczymy czy moderator (nie zdradzę który) działa tylko wybiórczo, czy jest rzeczywiście moderatorem całego forum.

  18. #2118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    A ja się grzecznie pytam, to może ktoś też grzecznie odpowie, bo grzeczność tego wymaga.
    Na zadane pytanie otrzymałem odpowiedź w innym temacie.

    Odpowiedzi nie udzielił moderator który był sprawcą bana, ale inny - jedyny i nietypowy na FM - który poważnie traktuje wszystkich z FM, a odpisał dlatego, że sam by w tej (takiej) sytuacji bana przydzielił.

    Wielkie DZIĘKUJĘ.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  19. #2119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    No to OPOWIADAJ!!!!
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #2120
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.058

    Domyślnie

    Czy ktoś łaskawie zrobi coś z tymi zafajdanymi KONSULTANTAMI? Przecież to się w pale nie mieści, co post to SPAM reklamowy. No rzesz ile można to w kółko zgłaszać?
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

Strona 106 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony