dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 259 z 267
Pokaż wyniki od 5.161 do 5.180 z 5324
  1. #5161
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał swierol Zobacz post
    "Ho Ho Ho, pojszczałem się ze strachu" zacytował pewnie henrykow. Wszedłem na temat z ciekawości a tu dalej ten z aparatem i tamten z flagą z gwiazdkami wydają rozkazy Redkacji.
    Możesz zacytować choć jeden ?

  2. #5162

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A czego Wy chcecie? Obrzucania gnojem innych przez jednego który jest nietykalny
    To są tylko twoje projekcje. Sam obrzucasz na lewo i prawo.
    Mistrz nawet jeśli to sporadycznie robi, to zwykle znacznie umiejętniej i subtelniej
    Co jestem w stanie nawet docenić - w przeciwieństwie do twojej pisaniny.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  3. #5163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wyszło jak zwykle
    Moderatorzy zlikwidowali post o "likwidacji konta" i nie możesz swego kłamstwa poprzeć stosownym cytatem
    Ponieważ nie rozumiesz tego co czytasz, interpretujesz czyjeś wypowiedzi przez swoje uprzedzenia i rojenia. W konsekwencji więc Twoje obraźliwe odpowiedzi i bełkot nawet w Twoich PW które tutaj ujawniasz.)
    Jak zwykle odwracanie kota ogonem.
    Podważasz rzeczy oczywiste które sam napisałeś.
    Natomiast nieźle musiało ci się pokiełbasić skoro piszesz o moim PW skoro to było na twoim PW, ale cóż taka jest twoja kłamliwa polemika na tym forum.

  4. #5164

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    To są tylko twoje projekcje. Sam obrzucasz na lewo i prawo.
    Mistrz nawet jeśli to sporadycznie robi, to zwykle znacznie umiejętniej i subtelniej
    Co jestem w stanie nawet docenić - w przeciwieństwie do twojej pisaniny.
    Przedrzeźnianie moich wypowiedzi (a dokładnie słów w postach Chefa) uważasz że to nie jest obraźliwe? I proszę zwróć pilniejsza uwagę kto kogo obrzuca błotem nawet subtelnie jak to napisałeś to błoto jest zawsze błotem pierwszy a potem gdy adwersarz robi to samo to ChefPaul zarzucana mu że go obraża, to nie szczyt hipokryzji??
    Skup się może nie tylko na mojej pisaninie ale i na pisaninie innych może będziesz miał inne zdanie na ten temat, choć widzę że to i tak nic nie da.

  5. #5165
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.555
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Możesz zacytować choć jeden ?
    Nie mam dostępu do Twoich prywatnych wiadomości

  6. #5166
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    No to skąd wiedza o "rozkazach" ?
    Projekcja ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #5167
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.555
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Wszyscy się tego domyślają tylko dają Wam spokój bo wiadomo, ze to walka z wiatrakami. A ja sobie czasem z nudów napisze żebyś np Ty miał komu wieczorem odpisać

  8. #5168
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    W dodatku wiesz, co uważają "wszyscy".
    Czyli projekcja.

  9. #5169
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.894

    Domyślnie

    "Wszyscy..." czyli kilku Forumowiczów o podobnych spisko-światopoglądach do twojego.
    Serio sądzisz, że Redakcja wykonuje "rozkazy" anonimowych forumowiczów?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 20-03-2022 o 22:08 Powód: PS - usunięcie postu @swierol
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #5170
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    swierol poszedł na piwo...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  11. #5171

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Mogę na Twoją przychylną uwagę zgłosić się do grona Moderatorów
    Sądzę, że to Ty powinieneś mnie zgłosić
    W takim razie mówisz i masz.
    Szanowna Redakcjo - Zgłaszam oficjalnie kandydaturę kolegi @d7d na stanowisko moderatora FM.
    I jak mogę to jeszcze zgłoszę drugą kandydaturę na stanowisko moderatora - @fotohobby.
    Proszę o pozytywne]e rozpatrzenie mojej prośby.

  12. #5172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Jak zwykle odwracanie kota ogonem.
    Podważasz rzeczy oczywiste które sam napisałeś.
    Natomiast nieźle musiało ci się pokiełbasić skoro piszesz o moim PW skoro to było na twoim PW, ale cóż taka jest twoja kłamliwa polemika na tym forum.
    Mój Ty "stręczycielu", tak się natrudziłeś by wyszukać potwierdzenia swoich urojeń o mej "likwidacji konta" a tutaj trud okazał się daremny. Na poparcie swych kłamliwych stwierdzeń, serwujesz "produkt zastępczy". W swych "poszukiwaniach" znalazłeś nawet mój satyryczny post sprzed 8 lat i wyciągnąłeś z niego wnioski na temat alkoholizmu
    Szukaj dalej, na tym forum jestem od 2005 roku.
    Nie widzisz różnicy pomiędzy hotelem a burdelem?
    Niestety świat postrzegany przez maniakalnych kłamców, odzwierciedla tylko ich pragnienia i potrzeby a nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

    Czyż: "Lepiej się nie odzywać i uchodzić za idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"?

    Gdy "słyszysz głosy" i połączysz je ze swym pieniactwem, osiągasz stan jakiejś frenezji?

    ps1 - Jest oczywiste, że wiadomość była w mojej skrzynce. Nie Ty ją przysłałeś?
    ps2 -
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    swierol poszedł na piwo...
    Mógł zabrać ze sobą "oczernianego"
    unde venis et quo tendis

  13. #5173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    Czyż: "Lepiej się nie odzywać i uchodzić za idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"?
    D
    Więc skoro wyznajesz taką myśl to po co się odzywasz, wszak wszyscy wiedzą kim jesteś.

  14. #5174
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Więc skoro wyznajesz taką myśl to po co się odzywasz, wszak wszyscy wiedzą kim jesteś.
    Kto to są "wszyscy"?
    unde venis et quo tendis

  15. #5175
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Wiesz co panie fotograf, w tematy o których nie masz pojęcia i które ciebie...
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ... posty mistrza złotej patelni..
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I pytanie do redakcji,......
    W rzeczy samej są tu zamieszczone same stwierdzenia "poszkodowanego" o "oczernianego" człowieka który twierdzi że ja kłamię. Wyjaśniłem kto jest kłamcą a co do obrażania to czy przedrzeźnianie adwersarza nie jest to forma obrażająca??


    Cóż znaczy często używane przez Ciebie określenie "szanowny" gdy piszesz nicki z małej litery lub złośliwie je przekręcając? Raz można by było uznać to za dowcipne, ale notoryczne wygląda wyłącznie jak drwina. Mój *i Twój są zarejestrowane z małej litery - więc musimy wybaczyć, ale przyznam że miło jest jak ktoś wyraża w tym drobnym geście szacunek nawet gdy się nie zgadzamy ze sobą.
    Otrzymujesz zwrotnie wyśmiewanie. Tak, ale nie zauważyłem by dotyczyły Twojego nicka, a wypowiedzi, w których zdarza Ci się przekręcać słowa, nadinterpretować fakty, błądzić. A jak ktoś drąży i prosi o potwierdzenie źródeł, na które się powołujesz zaczynasz się nakręcać


    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ... Bo jak zwykle totalna olewka mojej osoby ale za to po zakapowaniu innych reakcja natychmiastowa, rzekłbym nawet że piorunująca.
    Tak napisał swierol, dwóch a może nawet trzech, ten trzeci od patelni rozdają rozkazy Redakcji jak moderować.
    Przyjmijcie do wiadomości, że nie każde zgłoszenie musi być rozpatrywane po myśli "kapującego". Moderacja nie jest jednoosobowa, więc zwykle reprezentuje szerszy punkt widzenia. Z jednymi się zgadzamy i reagujemy. Z innymi nie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #5176

    Domyślnie

    Szanowny moderatorze od etyki na forum gdzie byleś jak mój nick jest przekręcany i nie chodzi mi że z malej czy z dużej litery, jest po prostu przekręcany w sposób bardzo dobitny. Natomiast to że pisze "fotograf" to już wytłumaczyłem że pisze dlatego że @fotohobby zajmuje się fotografia więc jakie to obraźliwe? a mistrz złotej patelni? przecież ma taki przydomek/tytuł nadany nie wiem przez kogo, być może sam sobie taki nadał więc jaka to obraza?? Tobie nie zdarzyło się popełnić literówki przy pisaniu nicka? nie jest to żadna złośliwość.
    Przedrzeźnianie moich słów napisanych w innych postach czy z błędem czy nie uważasz że to nie jest obrażanie,tak? To rób tak dalej tylko takim pobłażaniem do czego do dąży? Zwrócenie uwagi dla ChefaPaula czym to skutkuje? kasowaniem postów lub banem ale on ma się w najlepsze gdy szydzi z moich wypowiedzi czy z innych użytkowników kiedy sam wyznaje zasadę o której tu niejednokrotnie deklarował że nie toleruje takiego zachowania tylko zapomniał dodać że w stosunku do swojej osoby bo wobec adwersarzy robi to nagminnie. Co zresztą nie raz kapowałem i jaki z tego efekt, sam wiesz najlepiej.

    Co do zgłaszania/kapowania to dziwne że za posty napasane o takiej samej treści "merytorycznej" moje są kasowane na wniosek zgłaszającego natomiast moje zgłoszenia są traktowane z góry więc o co tu biega? Wiem, zaraz napiszesz że ja zgłaszam najwięcej ale co to oznacza, że moje zgłoszenia są bezpodstawne? czy kapuje wszystkie posty w których mam odmienne zdanie niż mój adwersarz?
    Moderacje piszesz że nie jest jednoosobowa, wiem o tym tylko dziwnym zbiegiem okoliczności jak zgłaszają pewne osoby to posty są kasowane natychmiast, nawet o gdz 12 w nocy ktoś z centrali się zrywa aby wykasować i dać bana na wezwanie pewnych osób.

    Ja nie oczkuje abyś Ty lub ktoś z Centrali klepał mnie po plecach, nie szukam tu aplauzu ani podziękowania. Pragnę tylko aby wszyscy byli tu równo i z szacunkiem traktowani bo każdy z użytkowników za udzielanie porad i pisanie na forum nie otrzymuje żadnych gratyfikacji a mało tego poświęcają swój wolny czas na to aby nakręcać poczytalność forum.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 21-03-2022 o 14:46

  17. #5177
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Szanowny moderatorze od etyki ....
    .. Pragnę tylko aby wszyscy byli tu równo i z szacunkiem traktowani bo każdy z użytkowników za udzielanie porad i pisanie na forum nie otrzymuje żadnych gratyfikacji a mało tego poświęcają swój wolny czas na to aby nakręcać poczytalność forum.
    Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, chyba że mówimy o szacunku w znaczeniu grzecznościowym, czyli w podejściu do nicków.

    Dla jednych liczą się punty, dla innych poczytność. Dla mnie merytoryczna i kulturalna dyskusja.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #5178

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, chyba że mówimy o szacunku w znaczeniu grzecznościowym, czyli w podejściu do nicków.

    Dla jednych liczą się punty, dla innych poczytność. Dla mnie merytoryczna i kulturalna dyskusja.
    Wyjąłeś mi to z ust że na szacunek trzeba sobie zasłużyć ale wobec tego szacunku jak ktoś zwraca się do mnie bez szacunku i zgłaszam to a nikt nic z tym nie robi to odpowiadam gościowi bez szacunku i nie ważne czy to jest obrażanie subtelne jakie czyni to ChefPaul czy nie bo efekt jest taki sam czy w kogoś rzucę błotem owiniętym w papierek czy bez efekt będzie taki sam. Nie wiem czy to zrozumiesz.
    Natomiast wrócę jeszcze do obrażających postów, jak mnie obrażają to jest to uznane za alegorie, porównanie itp itd ale jak tym samym językiem odpowiem adwersarzowi to już jest to traktowane jako obraza, najwyraźniej kryteriami jakimi się kierujecie przy zdefiniowaniu obrażających postów Bierzecie (zwróć uwagę ze napisałem z dużej litery bo mam na myśli Redakcje i moderatorów) nie treść postu tylko kto go napisał.

    Jeżeli liczy się wg Ciebie merytoryczna i kulturalna dyskusja to może w końcu coś w tym kierunku poczynisz, liczę na to.

  19. #5179
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Zaglądam tu ostatnio ( do tego wątku) co dwa trzy tygodnie bo częściej nie ma sensu i widzę że od kilku miesięcy nic się nie zmieniło.

    P.S. Obstawiam że jeśli kolega henrykow przestał by tu pisać to ten wątek by umarł śmiercią naturalną
    Ostatnio edytowane przez plusfoto ; 21-03-2022 o 17:53
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  20. #5180
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Zaglądam tu ostatnio ( do tego wątku) co dwa trzy tygodnie bo częściej nie ma sensu i widzę że od kilku miesięcy nic się nie zmieniło.

    P.S. Obstawiam że jeśli kolega henrykow przestał by tu pisać to ten wątek by umarł śmiercią naturalną
    No właśnie. Zadziwia mnie, ileż to ludzie potrafią włożyć energii i czasu w walkę, w której nic nie można wygrać
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

Strona 259 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony