dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 267
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 5324
  1. #1061
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Dlaczego nikt nie zauwaza, albo udaje, ze nie zauwaza ze powazne problemy na forum zaczely sie od wprowadzenia PP?
    Ale co PP ma wspólnego z moderatorami? To decyzja Redakcji.

  2. #1062
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    mam nieodparte wrażenie, że zaczynasz się tłumaczyć...
    Sorry ze nie odpowiedzialem od reki bo pewnie bys oszczedzil czas zmarnowany na powiazanie mojego nicka /uzywam 17lat/ z firma(kompletnie inna nazwa-10lat)
    Tak, tlumacze sie. Od mniej wiecej roku zwracam uwage na te reklamowe nicki. Znam jeden taki co lamal regulamin ale przez glowe mi nie przeszlo by go zmieniacc / tzn przeszlo ale odrzucilem/ Sa nicki- legedny tego forumi po prostu nie wypada ich zmieniac. Regulamin tu wyznacza kierunek,ktory wymaga interpretacji zgodnej z duchem forum. Regulamin, tak jak przepisy prawa,nie jest wzorem matematycznym ktory musi dac tylko jeden dobry wynik.

    ps. W miim dziale mnie znaja i wiedza ze smiertelnie powazny jestem tylko w sprawach zawodowych. Reszte, takze dotyczaca siebie, traktuje jako zabawe, ale uczciwa zabawe.

  3. #1063

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    mpoplaw - zostały usunięte twoje posty, w których przytaczałeś w cytatach oderwane wypowiedzi mata, a które dotyczyły kompletnie innego elementu konstrukcyjnego (balkon) niż ten o którym toczyła się dyskusja.

    I nie zrobił tego finlandia, więc powstrzymaj się z tymi bezsensownymi oskarżeniami na oślep.

    Z resztą bezczelne i perfidne manipulowanie cudzymi opiniami, w formie cytowania oderwanych od kontekstu wypowiedzi (które dotyczą kompletnie innej sprawy), to twoja specjalność.
    Moimi wypowiedziami, które były opinią zwykłego forumowicza (nota bene w okresie kiedy nie byłam moderatorem), też się posługiwałeś próbując udowodnić, że to oficjalne stanowisko Redakcji. Oczywiście samego sprostowania i stanowiska Redakcji zacytować nie zamierzałeś, bo były dla ciebie niewygodne
    ad1. o piance na balkonie to ja osobiście pisałem jeden raz i ten post nigdy nie został skasowany
    ad2. przywróć posty które wyleciały, pośmiejemy się wspólnie, zaraz będzie czarno na białym ile tam było o balkonach a ile o demaskowaniu kłamstw branży natryskującej piankę
    ad3. cytuję zawsze na dowód swoich słów, nienawidzę gołosłownych oskarżeń i ludzi którym się wydaje że można bezkarnie obrażać bez podania dowodów
    ad4. obrażany byłem na tym forum wielorako, tryskacze pianek wymyślili ma mnie wszelkie możliwe epitety, przyzwyczaiłem się, że tutaj toleruje się gołosłowne kalumnie, wystarczy zgłosić chęć wykupienia PP i już hulaj dusza piekła nie ma

    ad5. ponieważ nie reprezentuję na tym forum żadnej zarobkowej działalności, nie mam i nie będę miał zamiaru wykupić kiedykolwiek PP, i w związku z tym nie będę mógł napędzać wam maszynki do koszenia kasiory proszę o skasowanie wszystkich moich postów i usunięcia w całości mojego profilu

  4. #1064

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Sorry ze nie odpowiedzialem od reki bo pewnie bys oszczedzil czas zmarnowany na powiazanie mojego nicka /uzywam 17lat/ z firma(kompletnie inna nazwa-10lat)
    napisałem, że zaczynasz się tłumaczyć, bo przytoczyłeś jakieś dane z którymi kompletnie się nie zgadzam
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jakby tak prześwietlić wszystkie nicki, to okaże się że przynajmniej 10% jest w jakiś sposób związana z działalnością. Wśród "profesjonalistów" istniejących na forum to pewnie i 30%. Czasem mniej lub bardziej świadomie się pojawiają ale dopóki ktoś jest użytkownikiem forum, a nie jawnym handlowcem, to tego nie zauważamy. Różne są nazwy. Jedne się kojarzą ewidentnie z działalnością gospodarczą (np. Astrobud ) a inne nie.
    z mojej perspektywy i doświadczenia forumowego wygląda to zupełnie inaczej

  5. #1065

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    ad5. ponieważ nie reprezentuję na tym forum żadnej zarobkowej działalności, nie mam i nie będę miał zamiaru wykupić kiedykolwiek PP, i w związku z tym nie będę mógł napędzać wam maszynki do koszenia kasiory proszę o skasowanie wszystkich moich postów i usunięcia w całości mojego profilu
    a teraz to pojechałeś.....
    wszystkich twoich postów nikt nie skasuje - musisz to zrobić niestety ręcznie (taka karma!)
    a o skasowanie samego profilu (posty zostaną!) - musisz napisać priv do osoby schowanej za nickiem Redakcja
    tak doświadczony forumowicz powinien to wiedzieć

  6. #1066
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Rzuć mi coś do sprzedaży, też może wtedy zmięknę odnośnie moderatorów

    Co tu idzie za prywata
    Panie ja nie miękne. Jak dla mnie nie są zbyt ostrzy. Tematem moderacji zainteresowałem się jak musiałem usuwać subskrycje tematów które przestały być zdatne do czytania przez offtopy i spam reklamowy.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  7. #1067
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze,
    nie będziemy powoływać komisji śledczych i tropić nicków "starych" Forumowiczów. Doceniamy ich obecność na forum.
    Prosimy dyskutantów o umiar w wyciąganiu wniosków i postulatach.

    Moderatorzy czekają na zgłoszenia - błyskawicznie reagujemy na ewidentne łamanie regulaminu, spam.

    Dziękujemy za Wasze dążenie do praworządności na forum.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  8. #1068
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    napisałem, że zaczynasz się tłumaczyć, bo przytoczyłeś jakieś dane z którymi kompletnie się nie zgadzam

    z mojej perspektywy i doświadczenia forumowego wygląda to zupełnie inaczej
    Te "dane" to tylko moje przypuszczenia. Bo jak widzisz co chwilę, po bliższym prześwietleniu wychodzi że jednak jakiś z pozoru neutralnie wyglądający nick jest związany z działalnością.. I tak się dzieje stale, wystarczy że jakiś użytkownik bardziej się zaangażuje w dyskusję i zaczyna być widoczny. Dociekliwi "prześwietlają" [guglami] i pojawiają się niespodzianki.
    Dlatego wcześniej podałem przykład Fightera: gdyby nazywał się Astrobud to od razu by raził w oczy. Są nazwy "firmowe" które można od razu wyłapać, chociaż niekiedy celem ich założycieli jest jawność, a nie reklama i z żalem zgłaszam je do korekty . I są takie które rozwijają się latami stając się częścią forum.

    Tak jak wcześniej napisałem - nie da się ściśle pewnych spraw określić. Nie ma granicy powyżej której człowiek czuje się obrażany. To bardzo indywidualne. Dla jednego to fałszywe oskarżenie o kłamstwo (tak, ja też w tym temacie czuję się obrażany), dla innych zanegowanie odpowiedzi jest policzkiem, a innych wręcz napędza jak mogą się poobrzucać błotem.

    Mały przykład: ktoś zwraca się do osoby prowadzącej działalność per "handlarzu". Określenie dla mnie jednoznacznie pejoratywne. Czasem faktycznie jest to osoba prezentująca postawę wyłącznie handlarską w najgorszym słowa tego znaczeniu (np. handlarz bronią) i wtedy dałoby się tolerować. A co jeśli dotyczy to osoby będącej wyłącznie sprzedawcą, a oponentem może okazać się ktoś, kto jest nieujawnionym konkurentem.. My tego nie widzimy od razu. To Wy, siedząc w temacie znacie się lepiej i widząc obrażanie na forum moglibyście je zgłosić..
    Ale czego ja oczekuje.. że raptem zaczniemy okazywać empatię innym..

  9. #1069
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Jako że...

    http://miejsce.poznan.gazeta.pl/miej...Pozna%C5%84/p/

    Elfir to nazwa firmy
    A regulamin mówi jasno

    2.4.c).
    Nicki (loginy), emblematy (avatary) oraz sygnatury (podpisy zamieszczane pod treścią wypowiedzi) użytkowników nie mogą mieć charakteru komercyjnego; nicki nie mogą zawierać w sobie nazw stron internetowych; reklamowe, związane z działalnością gospodarczą są niedozwolone i będą usuwane.
    i jej głupie tłumaczenie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    A nazwa firmy pochodzi od nicku na forum a nie na odwrót.
    W takim razie dlaczego nie mogła nazwać firmy inaczej? Odpowiedź chyba jest jasna...

    Oraz za twoje kłamstwa

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    imrahil - Liwko dostał bana na weekend za pisanie w temacie "Ranking kotłów na ekogroszek" o swoich filtrach wentylacji mechanicznej i rozwalanie dyskusji o piecach wyśmiewaniem użytkownika, który taki piec chciał zamontować. Był przeze mnie ostrzeżony, że jeśli jakiś jego wpis nie będzie dotyczył rankingu pieców na ekogroszek w tym temacie to dostanie bana.
    a prawda była taka

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    jedno słowo o PC w temacie węgla i kotłów i nie bedę tego wyjaśniać z tobą na prv - ostrzegam publicznie.
    i twoją bezczelność!

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    nie dałeś przycisku to się wypchaj.
    Wnoszę o wygwiazdkowanie nicku Elfir. Żeby była jasność, dam również przycisk.

    Od nas wymaga się szanowania regulaminu, mam nadzieję że w tym przypadku (czarno na białym) też tak będzie.

    Wnoszę również o pozbawienia Elfir funkcji moderatora. Jej bezczelny język jest wystarczającą do tego przyczyną.

    A potem możecie mnie zbanować, wywalić, zdeptać, zakopać i wykasować cały mój profil i moje posty. To tak w ramach odwetu.
    Oj rozsypuje się wam forum rozsypuje, ciekawe dlaczego...

  10. #1070
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A ja wnoszę sprzeciw.
    Swój punkt widzenia związany z nickami wyjaśniłem wcześniej.
    Bany dla Liwko mają wiele powodów i wskazanie jednego jest loterią. Czytając jego wypowiedzi często mam ochotę dać bana za całokształt (ale nie zrobiłem tego tylko dlatego że nikt takiej kary ode mnie nie dostał)
    Bezczelność wypowiedzi - pamiętam jej dokładny przebieg i chociaż ta odpowiedź na miłą nie wygląda, to pasowała do tonu tamtego przekomarzania się. Tak to właśnie odebrałem.

  11. #1071
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    To nie był jedyny przypadek.

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Elfir pojechałaś po bandzie. Ale mam nadzieję że to samo będzie dotyczyło innych wątków i wypowiedzi o węglu. A tak dodatkowo to twój ton wypowiedzi jak na moderatora delikatnie mówiąc uważam za niegrzeczny. To chyba nie Rosja że tylko Putin jest nieomylny.
    Zresztą jej teksty o cyckach na FM, które szybko ktoś usunął pozbawiają chyba reszty złudzeń co do jej osoby.

  12. #1072
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    ja z kolei Liwko popieram w kwestii **** Elfir
    Regulamin jasno mowi o tym, ze nicki avatary nie powinny byc zwiazane z dzialalnoscia gospodarcza.
    Moderator jest podobno takim samym uzytkownikiem jak kazde inne konto?
    Z tego co mi wiadomo tylko PP moga wnosic o zmiane nicka na nazwe firmy.
    Skoro moderacja jest funkcja spoleczna i moderator nie czerpie z tego tytulu korzysci jak twierdza sami moderatorzy oraz Redakcja to przeciez sprawa jest jasna. Nick na forum=nazwie firmy = forma reklamy.
    I to nie jest powolywanie komisji sledczych - tu nikogo nie trzeba powolowywac bo mamy jasny przypadek i widac go jak na dloni.

    Moderacja to prawda - bardzo trudna sprawa na tym forum, jednak naduzywanie wladzy, czego akurat Elfir dosc czesto sie dopuszcza - dostalem 1 bana w zyciu na tym forum... od Elfir i to dlatego, ze nie zrozumiala, a raczej wylapala fragment wypowiedzi z kontekstu i poczula sie urazona.
    No i jeszcze kwestia tego: jak moderatorem moze byc ktos kto jawnie lamie regulamin forum... a wydawalo mi sie ze to moderator stoi na strazy glownie regulaminu forum.. tak?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 25-02-2015 o 07:37
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #1073
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    hm..... jeśli by się tak trzymać regulaminu....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	finlandia-vodka-300x400.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	34,0 KB
ID:	306083

    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  14. #1074
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    To nie był jedyny przypadek.



    Zresztą jej teksty o cyckach na FM, które szybko ktoś usunął pozbawiają chyba reszty złudzeń co do jej osoby.
    Głodnemu chleb na myśli? Tak akcentujesz tą sprawę i jeszcze ktoś pomyśli, że ktoś tu coś pokazywał.
    Ten temat też pamiętam. Przy okazji jakiejś potyczki słownej nasz kolega (też udzielający się w tym wątku) powiedział "..nawet [jej] cycki urosły..." co miało znaczyć - minęło dużo czasu i człowiek zdążył wyrosnąć. Taki było kontekst, także nie ma co z tego robić sensacji a akcentowanie tego po raz kolejny to tylko osobiste porachunki.
    Uważam, że takie osobiście zaangażowane głosy nie powinny być brane pod uwagę.
    Zauważcie że chodzi chodzi tu wyłącznie o Waszą osobistą zemstę.

    Edit:
    hahaha, o mówiłem, głodnemu chleb na myśli...
    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    hm..... jeśli by się tak trzymać regulaminu....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	finlandia-vodka-300x400.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	34,0 KB
ID:	306083

    Zaraz się okaże, że będę musiał wystawić przemysłowi spirytusowemu fakturę za promocję ich usług..
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 25-02-2015 o 07:55

  15. #1075

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    ja z kolei Liwko popieram w kwestii **** Elfir
    Regulamin jasno mowi o tym, ze nicki avatary nie powinny byc zwiazane z dzialalnoscia gospodarcza.
    Moderator jest podobno takim samym uzytkownikiem jak kazde inne konto?
    Z tego co mi wiadomo tylko PP moga wnosic o zmiane nicka na nazwe firmy.
    Skoro moderacja jest funkcja spoleczna i moderator nie czerpie z tego tytulu korzysci jak twierdza sami moderatorzy oraz Redakcja to przeciez sprawa jest jasna. Nick na forum=nazwie firmy = forma reklamy.
    I to nie jest powolywanie komisji sledczych - tu nikogo nie trzeba powolowywac bo mamy jasny przypadek i widac go jak na dloni.

    Moderacja to prawda - bardzo trudna sprawa na tym forum, jednak naduzywanie wladzy, czego akurat Elfir dosc czesto sie dopuszcza - dostalem 1 bana w zyciu na tym forum... od Elfir i to dlatego, ze nie zrozumiala, a raczej wylapala fragment wypowiedzi z kontekstu i poczula sie urazona.
    No i jeszcze kwestia tego: jak moderatorem moze byc ktos kto jawnie lamie regulamin forum... a wydawalo mi sie ze to moderator stoi na strazy glownie regulaminu forum.. tak?
    popieram w pełni zdanie przedmówcy
    Regulamin powininen obowiązywać wszystkich!!!

  16. #1076
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Zauważcie że chodzi chodzi tu wyłącznie o Waszą osobistą zemstę.
    Też. Za taką samą zostałem przez Elfir raz zbanowany (patrz jej kłamstwa powyżej). Niestety ja nie mogę odpłacić jej pięknym za nadobne.
    Natomiast fakty są jakie są, Elfir łamie regulamin i żadne głupie tłumaczenie nie ma tu znaczenia. Jako moderator powinna być tu wręcz krystaliczna.
    I poczekaj poczekaj finlandia, czy dajesz mam przyzwolenie na hulaj dusza piekła nie ma?

  17. #1077
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Moje zdanie znasz, czyli poglądy zgodne z duchem forum.
    Liwko, jeśli chodzi o mnie, to jestem za tym by spełnić Twoją prośbę o długookresowego bana. Za całokształt.
    Działasz w taki sposób, że konfliktujesz forum i prowokujesz do kłótni i coraz trudniej mi się oprzeć wrażeniu, że robisz to dla hałasu, a nie wymiany doświadczeń. To jest moja ocena.

    Oświadczenie Redakcji w sprawie nicków macie wyżej.

  18. #1078
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Moje zdanie znasz, czyli poglądy zgodne z duchem forum.
    Liwko, jeśli chodzi o mnie, to jestem za tym by spełnić Twoją prośbę o długookresowego bana. Za całokształt.
    Działasz w taki sposób, że konfliktujesz forum i prowokujesz do kłótni i coraz trudniej mi się oprzeć wrażeniu, że robisz to dla hałasu, a nie wymiany doświadczeń. To jest moja ocena.

    Oświadczenie Redakcji w sprawie nicków macie wyżej.
    Twoje mnie nie interesuje, jeżeli chodzi o regulamin powinieneś traktować wszystkich równo.

    A tak zapytam, czytasz moje posty w innych wątkach, że takie wnioski wyciągasz, czy po prostu tym głupim tłumaczeniem bronisz koleżanki po fachu? Może czas poczytać?

    A może skrzyknę tu kilku "gwiazdkowiczów", zobaczymy co oni mają w tej sprawie do powiedzenia???
    Ostatnio edytowane przez Liwko ; 25-02-2015 o 08:12

  19. #1079
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Liwko, jeśli chodzi o mnie, to jestem za tym by spełnić Twoją prośbę o długookresowego bana. Za całokształt.
    Działasz w taki sposób, że konfliktujesz forum i prowokujesz do kłótni i coraz trudniej mi się oprzeć wrażeniu, że robisz to dla hałasu, a nie wymiany doświadczeń. To jest moja ocena.
    Popieram.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  20. #1080

    Domyślnie

    w temacie bezczelnych i perfidnych manipulacji cudzymi opiniami, w formie cytowania oderwanych od kontekstu wypowiedzi (które dotyczą kompletnie innej sprawy) za co zostałem bezpodstawnie pomówiony przez Elfir to poniżej oryginalny cytat którego powielanie jak się okazuje zostało zabronione na tym forum
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Co do lobbingu na forach - Regulus jest stałym reklamodawcą papierowego Muratora, dlatego, pomimo bezpłatnego profilu, możesz się reklamować na forum bezkarnie (co w zasadzie narusza regulamin forum).
    cytatu tego użyłem w wątku o podłogówce który Bogusław zdążył już przerobić na swoją modłę

    Liwko konia z rzędem dla ciebie jak rozszyfrujesz mi zawikłaną kobiecą logikę, i wskażesz który wyraz z powyższego cytatu był według Elfir bezczelną manipulacją


    PS finlandia okaż trochę męskiej solidarności i wskaż palcem tego moderatora kto bez ładu i składu kasuje posty bo mu się coś wydaje, bo ktoś gdzieś plotkę rzucił, albo pomówienie

    MODEROWANO
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 25-02-2015 o 08:36 Powód: Rozpowszechnianie wizerunku bez zgody zainteresowanego jest niezgodne z prawem

Strona 54 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony