dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 81 z 267
Pokaż wyniki od 1.601 do 1.620 z 5324
  1. #1601
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Redakcjo szybciej reagujcie.Pamiętam jak Arturo72 pisał na kilku nickach jednocześnie nie kryjąc się z tym i miał bardzo dobry ubaw.Może warto wydłużać czasy zbanowania lub wykluczać z forum.
    A co z kasowanymi wątkami przez Redakcję? Jakoś kłopoty forumowiczów Was nie ruszają i przymykacie oczy na niesolidnych wykonawców, handlowców itd. likwidując niewygodne dla nich wątki.Czy to fair wobec forumowiczów?

  2. #1602
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Czy redakcja może mi wytłumaczyć za co tym razem otrzymałem bana? Ponoć za obrażanie. W takim razie prosiłbym o jakiś dowód, ponieważ jestem przekonany, że absolutnie nikogo nie obraziłem. A już na pewno nie było nic w moich postach, co by się kwalifikowało na bana permanentnego. Czyżbym komuś znowu na odcisk (kasę) nadepnął?

    Liwko

  3. #1603
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Wczoraj minęła doba, kiedy zapytałem o przyczyny mojego zbanowania. Żeby nikt za chwilę nie powiedział, że sprawy nie zauważył, pytanie wysłałem na [email protected] i na [email protected] , jak również zadałem je tutaj. Do tej pory żadnej odpowiedzi, wszyscy nabrali wody w usta. No nic czekam dalej, zobaczymy ile jeszcze czasu potrzebują na wymyślenie jakiejś przyczyny
    Do jutra

  4. #1604
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Bis Zobacz post
    Wczoraj minęła doba, kiedy zapytałem o przyczyny mojego zbanowania. Żeby nikt za chwilę nie powiedział, że sprawy nie zauważył, pytanie wysłałem na [email protected] i na [email protected] , jak również zadałem je tutaj. Do tej pory żadnej odpowiedzi, wszyscy nabrali wody w usta. No nic czekam dalej, zobaczymy ile jeszcze czasu potrzebują na wymyślenie jakiejś przyczyny
    Do jutra
    Liwko nie rozśmieszaj mnie. Jesteś po prostu w systemie i co dwa miesiące dostajesz z automatu tak na wszelki wypadek.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  5. #1605
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    napisałeś "kocioł węglowy" Z twoich ust zabrzmiało to jakbyś komuś naubliżał
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #1606
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Liwko nie rozśmieszaj mnie. Jesteś po prostu w systemie i co dwa miesiące dostajesz z automatu tak na wszelki wypadek.
    Słowo daję, to też mi przez myśl przeszło
    Ostatnio edytowane przez Bis*** ; 21-10-2015 o 10:27

  7. #1607
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    1. Na tym Forum, tylko jedna osoba ma "uprawnienia" do dawkowania pokarmu dla małp.
    2. Jeśli poczułeś się "szykanowany" przez Redakcję, możesz zawsze napisać skargę: do Szefowej: [email protected]
    3. Jeśli nie będzie odpowiedzi, bądź taka z którą się nie zgadzasz pisz: [email protected]
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  8. #1608
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    1. Na tym Forum, tylko jedna osoba ma "uprawnienia" do dawkowania pokarmu dla małp.
    2. Jeśli poczułeś się "szykanowany" przez Redakcję, możesz zawsze napisać skargę: do Szefowej: [email protected]
    3. Jeśli nie będzie odpowiedzi, bądź taka z którą się nie zgadzasz pisz: [email protected]
    Szięki sSiwy. Nadgorliwy nie będę i jeszcze chwilę poczekam.

  9. #1609
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    o ! Nick Ci wykropkowali...
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  10. #1610
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    o ! Nick Ci wykropkowali...
    Pstryk i dostałem odpowiedź na priva od redakcji. Na razie nie powiem wam co napisali (mogę tylko powiedzieć, że bzdury), ale mam dla was konkurs (do wygrania czapka śliwek ). Prześledźcie ostatnie moje kilkadziesiąt postów, a kto znajdzie przyczynę bana wygrywa. Ja nie znalazłem
    Ciekaw jestem, który z modów to zrobił i czy w tym czasie był trzeźwy, bo nie wydaje mi się.

  11. #1611
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    o ! Nick Ci wykropkowali...
    Raz, dwa, trzy, próba sygnatury

  12. #1612

    Domyślnie

    Liwko, zarejestruj się pod anagramem okwiL - do wykropkowania nie będzie podstaw, a wszyscy i tak skojarzą kto pisze.
    Budujesz? Pomyśl o ogrzewaniu, które będzie tanie i bezobsługowe i nie będzie zatruwać Ciebie i innych.
    Mamy XXI wiek - by ogrzać się, ogień palili ludzie pierwotni.

    3300 kWh - średnia roczna na CO, co daje 30 kWh/m2*rok.

    110 m2 + garaż 35 m2. Grzewcza płyta fundamentowa + kocioł elektryczny 6 kW. Izolacja: 30/30/51 cm. Rekuperator Brink Renovent + GWC glikolowe. Okna: 3 szyby + rolety zewn.

  13. #1613
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Liwko, zarejestruj się pod anagramem okwiL - do wykropkowania nie będzie podstaw, a wszyscy i tak skojarzą kto pisze.
    Ja na prawdę czekam, aż ktoś pójdzie po rozum do głowy i przywróci mnie na forum. Podejrzewam że jakiś nadgorliwy moderator, trafił na jakiś post z przed stu lat i dostałem bana (być może drugiego za to samo przestępstwo )
    Szczerze wam powiem, że nawet w najmniejszym stopniu się tego nie spodziewałem i że na niego absolutnie w ostatnim czasie nie zasłużyłem. Poprosiłem w prywatnej korespondencji redakcję o dowód mojej winy i do tej pory cisza. Ale czekam dalej co z tego wyniknie

  14. #1614
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Nie bardzo widzę podstaw regulaminowych, na których oparto to wykropkowanie.

    Ale widzę ciemność, długą, czarną - jak ...... w tunelu w Świerkach.
    Załóżmy, że Liwko zostanie pozbawiony dożywotniego pokarmu dla małp - takie cuda już na FM bywały.
    No ale będzie zarejestrowany na FM 2 razy, a to zgodnie z Regulaminem, oznacza dożywotne karmienie małpy przez FM - no i już nie tunel w Świerkach, tylko czarna doopa.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  15. #1615
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bis*** Zobacz post
    Raz, dwa, trzy, próba sygnatury

    tradycyjnie piękna. Własnie zapłaciłem fakturę za 4 tony węgla. Rosyjskiego. Zwyzywaj mnie. Proszę.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #1616
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bis*** Zobacz post
    Ja na prawdę czekam, aż ktoś pójdzie po rozum do głowy i przywróci mnie na forum. Podejrzewam że jakiś nadgorliwy moderator, trafił na jakiś post z przed stu lat i dostałem bana (być może drugiego za to samo przestępstwo )
    Szczerze wam powiem, że nawet w najmniejszym stopniu się tego nie spodziewałem i że na niego absolutnie w ostatnim czasie nie zasłużyłem. Poprosiłem w prywatnej korespondencji redakcję o dowód mojej winy i do tej pory cisza. Ale czekam dalej co z tego wyniknie

    Powody zbanowania są oczywiste - ile razy jeszcze będzie forumowicz Liwko wchodził w różne tematy - nieraz odległe - tematy, by niezależnie od tematu wątku toczyć walkę z palącymi węglem? Otrzymujemy zgłoszenia od osób zniechęconych takim zachowanie, a przede wszystkim formą dyskusji i atakami ad personam. Prośby i ostrzeżenia na forumowicza Liwko nie działają - ile było krótkotrwałych banów, trudno zliczyć.

    Oczywiście, Pan jest niewinny i zaskoczony, ale wielokrotne bany są dowodem, że łamie Pan regulamin i zmusza do działań admina.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  17. #1617
    Bis***
    Guest
    Bis***

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Powody zbanowania są oczywiste - ile razy jeszcze będzie forumowicz Liwko wchodził w różne tematy - nieraz odległe - tematy, by niezależnie od tematu wątku toczyć walkę z palącymi węglem? Otrzymujemy zgłoszenia od osób zniechęconych takim zachowanie, a przede wszystkim formą dyskusji i atakami ad personam. Prośby i ostrzeżenia na forumowicza Liwko nie działają - ile było krótkotrwałych banów, trudno zliczyć.

    Oczywiście, Pan jest niewinny i zaskoczony, ale wielokrotne bany są dowodem, że łamie Pan regulamin i zmusza do działań admina.
    Błagam, pokażcie dowód, że w ostatnich dniach przed banem coś takiego miało miejsce!!!!
    Zobaczymy kto mówi prawdę

  18. #1618
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Powody zbanowania są oczywiste - ile razy jeszcze będzie forumowicz Liwko wchodził w różne tematy - nieraz odległe - tematy, by niezależnie od tematu wątku toczyć walkę z palącymi węglem? Otrzymujemy zgłoszenia od osób zniechęconych takim zachowanie, a przede wszystkim formą dyskusji i atakami ad personam. Prośby i ostrzeżenia na forumowicza Liwko nie działają - ile było krótkotrwałych banów, trudno zliczyć.

    Oczywiście, Pan jest niewinny i zaskoczony, ale wielokrotne bany są dowodem, że łamie Pan regulamin i zmusza do działań admina.
    Czyżby któraś spółka węglowa albo związek zawodowy który kasę bierze z moich podatków się poskarżył i zagroził strajkiem i blokadą w stolicy? A może redakcja ma udział w którejś?
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  19. #1619
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Prawda jest taka, że nikogo (poza "dotkniętym") to nie obchodzi.

    Gdyby nie dwa fakty:
    1. Nie mogę się reklamować (ustawowy zakaz).
    2. Brzydzę się kablarzami - to i sam nie donoszę.

    to wykupiłbym płatną (dużą) reklamę na FM i "rozprawił się" kilkoma takimi, co ubliżają, kłamią i wprowadzają innych w błąd - bo byłaby siła przebicia, a tak ...........
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  20. #1620
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bis*** Zobacz post
    Błagam, pokażcie dowód, że w ostatnich dniach przed banem coś takiego miało miejsce!!!!
    Zobaczymy kto mówi prawdę
    Przykład? Temat "Ogrzewanie podłogowe czy grzejniki" usunięty z forum po popisie z powodu niemerytorycznych obraźliwych wpisów:

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Cały świat poszedł do przodu...,
    ...bez ciebie.

    Jak można być tak durnym żeby puszczać w podłogę 60-70 stopni

    Forumowicze nie życzą sobie takiego poziomu dyskusji, redakcja również....
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Strona 81 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony