dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 115 z 122
Pokaż wyniki od 2.281 do 2.300 z 2424
  1. #2281
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hełoł

    poprawiane wylewki mam jutro, zobaczymy, czy cokolwiek poprawią stan, na razie czekam tylko na działanie
    wypróbowałam próbniki tych 5 kolorów i powiem Wam porażka, wszystkie takie jakieś jasne, bezpłciowe... albo ja jakaś wymagająca albo oczekująca fajerwerków lub zstąpienia Michała Anioła z nieba stąd przy gruncie zamówiłam o ton cie,mniejszy odcień palazzo 110, czyli palazzo 105, gdzieniegdzie na zdjęciach będzie widoczny stalowo niebieski, ale to jakaś pozostałość gruntu mojego wykonawcy z poprzedniej budowy, więc tym kolorem proszę się absolutnie nie sugerować
    mam wrażenie że jednak kolor jest ciemny, tynk wyjdzie na pewno ciut ciemniej
    Załącznik 397665

    tu widać wokół okna i na miejscu pierwszej dolnej listwy gzymsowej (prawy dolny róg) malutki kawałek jaśniejszego koloru - on jest nie 1 ton jaśniejszy a 2 od tego ciemnego, jak myślicie będzie ok ?

    Załącznik 397666
    Ostatnio edytowane przez kjuta ; 04-10-2017 o 20:45

  2. #2282
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Pytanie, jaki efekt na elewacji chcesz uzyskać? Na moim monitorze te próbki wyglądają waniliowo
    Współczuję wylewek
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  3. #2283
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    waniliowy ten jaśniejszy ? czy tło ? dla mnie wyszedł brązowy takie caffee latte

  4. #2284
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wolę jaśniejsze
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #2285
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    Ależ śliczny ten palazzo. A rynny to w jakim masz kolorze?

  6. #2286
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Nuxe jakies czarne, ocynk graphit czy coś podobnego


    Kolor elewacji budzi dość dużo emocji od wzornika się różni trochę, od wyobrażeń tez oraz każda strona budynku wyglada inaczej, mam nadzieję, że ostateczny efekt będzie conajmniej zadowalający

  7. #2287

    Domyślnie

    kjuta, nie chcę studzić zapału, ale normalnie to po paru latach zapomnisz co tam masz na elewacji
    Przerabiałam podobny stan przy remoncie kamienicy mojego byłego szefa, jeździłam po próbki, mieszaliśmy kolory, malowaliśmy styropian, próbki na elewacji, do tego spotkania z konserwator zabytków, ona swoje próbki, inny kolor na cokół, na elewację, na sztukaterię, a może Tikurilla, a może Caparol - dobre pół roku intensywnego wybierania. Jak ściągnęli rusztowania po skończeniu prac to wszyscy stanęliśmy i.... "to to jest ten kolor co wybraliśmy?" "a to to już jest pomalowane?" hehe Ogólnie było ok, kolor się zgadzał, jak się przyłożyło wzornik to było to samo, ale na całej elewacji jakoś zawsze inaczej.
    Ale oczywiście wybieraj jak najlepiej, elewacja to pierwsze wrażenie, na szczęście nie jest na całe życie

  8. #2288
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Immorial oczywiście, na razie jest to zadanie do wykonania, a że kosztuje to sporo, to chcę uniknąć błędu, rozczarowania i stąd te próbki, zastanawiania się, zdjęcia z różnych stron o różnych porach dnia denerwuje mnie niejednoznaczność barw, widzę co innego, aparat robi zdjęcie w innej barwie no i brak ostatecznej akceptowalnej przeze mnie formy też nie pomaga no cóż taka jestem ...

    za 2 tygodnie zadanie wykończone, jakikolwiek będzie efekt trzeba będzie spokojnie wziąć na klatę i co najmniej polubić

    facet od wylewek oczywiście nie dojechał, już nawet nie ma co opadać

  9. #2289

    Domyślnie

    no właśnie znam to uczucie jak trzeba coś wybrać, a ja czuję, że wszystko nie to... że nic mnie nie porwało

  10. #2290
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    taaa i jeszcze ta świadomość, że nie ma szans na poprawki

    ale tak sobie myślę, że w sumie chyba największe sraczki z wyborami już się skończyły... chyba ... ?
    łazienki i kuchnie miałam na 99% już powybierane, łącznie z kafelkami, no jak przy moich decyzjach to cud nad cudy, a tu mi się mąż postawił okoniem, że jemu nie podobają się umywalki kerasan, a boazeria łazienkowa kafelkowa to kicz nad kicze eh ... życie, na razie się tym szczególnie nie martwię, może to dopiero będzie decyzja roku 2049

  11. #2291

    Domyślnie

    hehe co za optymizm

    jak masz wybrane wszystko to ok, chociaż do 2049 mogą się trendy zmienić

  12. #2292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Kjuta, posadź męża do oglądania wątku Agi11. Powinien zmienić zdanie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #2293
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hej

    szukam podpowiedzi, gdzie mogłabym zakupić lampy elewacyjne up-down - nie mam koncepcji koloru i kształtu i latarenkowe przy wejściu i na taras, pewnie te czarne to up-down też



    ktoś coś ?

  14. #2294
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    mnie ogarnął marazm, pewnie jesienny a nie typowo budowlany
    prawda jest taka, że 8 tydzień moja elewacja się robi i nie widać końca, wszystkich uzgodnień o grubość wysokość poszczególnych elementów ozdobnych mam dość, z natury nie lubię gadać ciągle o tym samym, rozumiem konieczność dogadania szczegółów, ale matko jedyna temat mi się znudził pewnie teraz nawet nie zadrżałaby mi powieka, gdybym miała elewację w kolorze fiołkowo różowym

  15. #2295
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    Mnie też już męczą o te lampy elewacyjne. Nie chce mi się teraz nic wybierać, bo chyba chwilowo opuściła mnie wena budowlana. Przy drzwiach wejściowych to może dam taki plafon albo w wersji czarnej, choć pewnie do mojej elewacji to on średnio pasuje. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Plafon zew_221zł.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	26,1 KB
ID:	398068
    Poczekam aż coś wybierzesz i może zgapię od Ciebie

  16. #2296
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    ja jeszcze mam długi okres przed sobą zanim zamieszkam, docelowo na pewno nie plafon a coś na wzór tych inspiracji:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	428OL1904BK-2.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	26,6 KB
ID:	398069
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Classic+1-Light+Outdoor+Sconce.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	20,6 KB
ID:	398070
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Cypress+4-Light+Outdoor+Sconce.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	398071
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	art610.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	398072

  17. #2297
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 05-10-2017 o 17:33
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #2298
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    o popatrz Pestko taki miałam też w inspiracjach, widać że dobrze mnie znasz

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Z020216.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	29,7 KB
ID:	398125

  19. #2299

    Domyślnie

    mam takie dwie, kupione w Castoramie pod szyldem ich marki Blooma, za mniej niż 100zł/szt, z tego, co pamiętam. Na razie zamontowana jedna i kocham ją, wygląda jak latarnia z Narnii

  20. #2300
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    ooo Niechaj fajna alternatywa, podoba mi się
    rozejrzę się w Casto następnym razem, Pestka zalinkowała podobne ale za 142 złocisze, kulki mi się podobają bardzo, ale zastanawiam się, jak one na deszczu się zachowują ?

Strona 115 z 122

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony