dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    daciu93

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    ghjffhg
    Kod pocztowy
    22-555
    Posty
    1

    Dwa kaloryfery są bardzo gorące a kolejna dwa do połowy ciepłe a na dole letnie

    Witam mam takie pytanie pare dni temu hydraulik zrobił mi w mieszkaniu ogrzewanie piecem do centralnego mieszkanie ma 80m3 piec 8/10kw firmy WIAR centralne jest robione rurkami na zgrzewanie PP rury od pieca ida na scianie górą jakies 7m potem ida do dołu i do kaloryfera pod okno i dołem do kaloryferra i ten kaloryfr jest wrzący nastepnie od pieca idza dalej rurki górą jakies 10m rurki i dalej ida na dół pokój ma jakies 35m3 sa w nim dwa kaloryfery panelowe i jeden z nich jest wrzący a drugi jest u góry ciepły a u dołu letni potem w nastepnym pokoju juz troszke mniejszym jakies 30m3 jest w nim jeden kaloryfer i jest taki sam jak ten poprzedni u góry ciepły a u dołu letni temperatura na piecu jest różna ale nie spada do 50stopni i moje pytanie jest takie dlaczego te dwa kaloryfery nie są takie wrzące jak te dwa poprzednie tylko są ciepłe a u dołu letnie

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar timon120777
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Kod pocztowy
    96-200
    Posty
    3.561

    Domyślnie

    możesz to narysować?
    podejrzewam że przepływy nie sa wyregulowane i woda idzie najpierw tam gdzie ma najbliżej i musi pokonac najmniejszy opór, potem dopiero dociera dalej i w mniejszych ilościach. jeśli magik nie założył zadnych zaworów i nie wyregulował przepływów to źle
    TERMO-ECO 19KW BRUCER ST37/ COBRA/SCORPION
    Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
    Jedynym sposobem by zmądrzeć jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nik-dwustanowy
    LINK DO PORADNIKA ZABLOKOWAŁ ADMINISTRATOR JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony