dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Chevron floor
    Herringbone floor
    Popatrz w googlach
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marcin_28

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-062
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Jednak wkleiłam te fotki, żeby Cię zachęcić do zastosowania na podłodze tego układu deseczek, który jest na 1-szym zdjęciu
    dokładnie w takim układzie są klepki w parkiecie w salonie z tym ze zdecydowanie jaśniejsze

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin_28 Zobacz post
    dokładnie w takim układzie są klepki w parkiecie w salonie z tym ze zdecydowanie jaśniejsze
    Na pewno są przycięte pod kątem? Czy może to zwykła pojedyncza jodełka na 90 stopni?

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Marcin - oglądałeś te panele (głośnikowe)? Idealnie pasowałyby na Twoją lewą ścianę "AUDIO" Drzwi od szafy też dałabym wtedy takie ciemne, żeby zniknęły.
    W ogóle sobie myślę, że nawet w malutkim salonie fajnie wyglądałaby ta ściana ciemna (grafit, ciemny szary, czarny - farba, cegła, panel).
    I zamiast wirtyny czy szafki wstawiłabym niską szafkę (biała + np.czarny front połysk, choć z tym grafitem też fajnie)


    a nad nią dwie szafki o gł.20cm zawieszone w odstępach (na butelki i kieliszki) - wyglądałyby jak obrazy.


    Wydaje mi się lżejsze niż wysoka witryna.
    Na zdjęciach jest na szerokość 120 - ale można też dać na szerokość 60cm - wycentrowane względem stołu - będzie jeszcze lżej

    Nad sofą główny obraz, ale też monochrmatyczny.
    W drewnie tylko podłoga, szafka rtv, stół
    Krzesła czarne
    Stolik kawowy biały

    Wiem, że mało loftowo, ale też i wnętrze metrażowo mało loftowe Poszłabym bardziej w kierunku nowoczesnej lekkości

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marcin_28

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-062
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał tojok Zobacz post
    Na pewno są przycięte pod kątem? Czy może to zwykła pojedyncza jodełka na 90 stopni?
    masz racje nie przyjrzałem się dokładnie, nie są cięte tylko układane pod kątem

    ana289 - tak jak na razie na stronie niestety nigdzie nie jest podana cena za taki panel a pozostałe mają zbyt duże rozbieżności w cenie żeby coś wywnioskować drzwi do szafy w kolorze ściany to dobry pomysł, mebelki też ciekawe ale mam obawy czy wnętrze nie będzie za "zimne" z tym białym kolorem :/ co do stylu to masz racje rozmiary są mało lofowe ale pewien minimalizm i prostota mi się w Twoich pomysłach podoba

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Marcin - to trzymam kciuki za urządzanie - na pewno będzie pięknie
    Pochwal się koniecznie efektem
    Załączone szafki można brać z innymi korpusami, np bielony dąb lub z beżowym frontem - to zdecydowanie ociepli wnętrze
    Ostatnio edytowane przez ana289 ; 16-01-2015 o 11:36
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony