dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 123
  1. #101
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Klasyka, nie martw się, chyba większość tak ma. Co do strachu przed tym czy się znudzi to to jakąś makabryczne plaga jest. Kup od razu takie najnudniejsze. Nie znudza Ci się bo będziesz nimi znudzona od samego początku. Masz jedno życie i bierz co dla Ciebie najpiękniejsze i co Cię uszczęśliwić. Za kilka lat i tak pewnie remont będziesz robić to zmienisz na co innego.
    Ostatnio edytowane przez AnikoPL ; 09-04-2015 o 13:31

  2. #102
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    hahaha AnikoPL uwielbiam Cię masz rację Chyba pierwsze myśli najlepsze więc pewnie zamówie na nowo tą szachownicę

  3. #103
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    A więc stało się , szachownica ponownie zamówiona do tego mugaty No to kuchnie mam załatwioną , łazienki też Teraz szukam starej cegły dostałam próbki z elkamino i kurcze nie jestem przekonana Zamówiłam próbki starej cegły i jakaś taka na maksa czerwona i równa za bardzo - całkiem nie jak prawdziwa stara cegła ... Albo kupie starą cegłę na allegro i pobawię się z mężem w jej cięcie albo już sama nie wiem
    Najbardziej podoba mi się cegłą ręcznie formowana z inne meble ale te ceny

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Napisał kejsii Zobacz post
    A więc stało się , szachownica ponownie zamówiona do tego mugaty No to kuchnie mam załatwioną , łazienki też Teraz szukam starej cegły dostałam próbki z elkamino i kurcze nie jestem przekonana Zamówiłam próbki starej cegły i jakaś taka na maksa czerwona i równa za bardzo - całkiem nie jak prawdziwa stara cegła ... Albo kupie starą cegłę na allegro i pobawię się z mężem w jej cięcie albo już sama nie wiem
    Najbardziej podoba mi się cegłą ręcznie formowana z inne meble ale te ceny
    Też zamówiłam próbki i mam dokładnie ten sam dylemat
    A czas nagli. U nas będzie stosunkowo mało tej cegły i chyba zdecyduję się na starą cegłę czerwoną....

  5. #105
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    Ida będziesz kładła jednak elkamino ?? Wczoraj przeleciałam cały wątek o cegłach na muratorze i powiem że na zdjęciach realizacji ta cegłą wygląda całkiem fajnie natomiast próbki mnie rozczarowały .. My mamy jeszcze trochę czasu myślę że będzie nam potrzebna dopiero na za jakieś 1,5 ms jeśli nie później - to może u Ciebie już będzie co ?? Pochwalisz się fotami ?? Ja będę dawała na pewno do kuchni i do salonu

  6. #106
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Witaj kejsii
    Odnośnie kuchni - układ w "U" czyli ten drugi jest lepszy i praktyczny, wszystko w zasięgu.
    Szachownice uwielbiam, mam w kuchni, holu i wiatrołapie, co prawda nie do końca położona tak jak chciałam, ale nadal mi sie nie znudziła, dziś wybrałabym tylko inne płytki. Połączenie paneli czy desek z szachownica super zgra, zobaczysz. Do tego białe klasyczne drzwi i listwy i będzie cudnie.
    Mugaty mam w łazience i w toalecie, całe szczęście ze nie dałam ich pod prysznicem, choć nadal sie mi podobają, to czyszczenie takiej ilości fug skutecznie mnie z nich wyleczyło i w górnej łazience dałam duże gładkie płytki.
    Cegła we wnętrzach zupełnie mi sie nie podoba, w żadnej postaci, wiec sie nie wypowiem,
    poza tym zapowiada sie ciekawie to będę zaglądać

    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  7. #107
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    vesila dzięki za odwiedziny i wsparcie hehehe co ma być to będzie płytki zamówione więc musi być pięknie

  8. #108
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Super że się zdecydowałam. To teraz czekam na zdjęcia z realizacji na pewno będzie wyjątkowo

  9. #109
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    Jako ,że nie ma póki co nic ciekaego do pokazania to pochwalę się widokiem z mojego tarasu

  10. #110

    Domyślnie

    Kejsi to Twój taras?? Że o juz ten tego taaaak wygląda???

    Jeśli chodzi o cegłę, to szukałam, oglądałam , porównywałam i tak w kółko W końcu długo dumałam, czy brać skalną czy naturalną.....?
    Ale ponieważ podobno zazwyczaj pierwszy wybór jest najtrafniejszy, ostatecznie zdecydowałam się na naturalną UFF!!! Jutro albo w poniedziałek zamówię
    Choć z drugiej strony nie wiem po co tyle zachodu, bo u mnie tylko komin nią wyłożony będzie

  11. #111
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    Tak tak nasz tarasik gotowy no prawie bo jeszcze trzeba mu wykończyć podłogę - płytki albo drewno jeszcze nie wiem - ale skłaniam się ku płytkom bo łatwiejsze w utrzymaniu czystości a z naszym psiurem łatwo nie mamy i wnosić będzie zapewne strasznie

    Co do cegły to my chyba jednak też będziemy zamawiać tą naturalną z Elkamino jak by nie patrzeć cena najbardziej przyzwoita , w weekend przejechaliśmy się jeszcze raz kuknąć na cegły nellisen - jak nam pan obliczył cenę - już wiemy że nie chcemy w sumie wcale nie taka ładna ta ich cegła Wychodziło grubo 200zł za metr

  12. #112
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ojoj mój ulubiony wzór balustrad
    Wspaniały taras się szykuje

  13. #113
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hej co u Ciebie tak cicho? Mam nadzieję że to z powodu natłoku spraw budowlanych które sprawiają że nie masz czasu wejść na forum

  14. #114
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar makowa_panienka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    1.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wow, taras już teraz jest zachwycający!
    MIESZKAMY OD 28.05.2016 ...będzie trochę po angielsku...

    Z8 dziennik budowy makowej_panienki

    Z8 komentarze do makowej_panienki

  15. #115
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hej kejsii ,
    przyszła kolejna zwolenniczka szachownicy, jestem zdania, że jak raz się spodoba, to ta miłość trzyma do końca
    a tak na marginesie jestem też ciekawa vesi jakie płytki teraz byś położyła ?

    szykują się ładne ciepłe wnętrza będę zaglądać

  16. #116
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Fakt, balustrada na tarasie absolutnie cudna i taka hamerykańska - mój ulubiony styl

    Kjuta,
    teraz bym poszukała jakichkolwiek płytek czarnych i białych byle były w wykończeniu lappato/pólpoler, albo terakote, na tym gresie co mam teraz wszystkie plamy widać i co gorsze nie da sie tego zmyc zwykłymi środkami do podłog, masakra
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  17. #117
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    vesi dzięki! pozwolę sobie skopiować post ku pamięci do mnie do wątku

  18. #118
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    PRZEPIĘKNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! taras cudo!!!!!!!!!!!!


    bardzo w moim stylu domek sie szykuje.

    Twoja wersja kuchni bardziej mi sie podoba, lekka jest. Jak będziesz mieć mało miejsca to przecież masz spiżarkę. i wyspę zrób tak jak na projekcie koniecznie. stół chyba obok zaraz w jadalni będzie. Też mam zlew ikea - jest super, chociaż lubi się przebarwiać, muszę go od czasu do czasu myć cifem do białego.

    U mnie wszedzie panele - QS - 9 mm i podłogówka z pompą ciepła. Daje radę, jest cieplutko. Panele po prostu dłużej się nagrzewają, U mnie są nawet w wiatrołapie tylko w łazienkach nie ma chociaż też planowałam dać te specjalne łazienkowe szachownica i oktagony wygrały

    Szachownice mam 33x33 - terakota z opoczna za 40 zł jestem w niej zakochana !!!! jest przeboska. Na pewno ci się nie znudzi. To klasyka ponadczasowa

  19. #119
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Hej
    Weszłam na Twój wątek i co ja pacze??? No pacze i oczom nie wierzę, bo inspiracje i upodobania mamy bardzo ale to bardzo podobne Ja raczej nazywam je angielskimi lub prowansalskimi
    Znasz może gazety 25 Beautiful Homes, Country Homes&Interiors, The English Home? To tylko niektóre tytuły, które oglądam z zapartym tchem i z nich mam najwięcej inspiracji.

    Kejsii, możesz pokazać swoje okna? Ja zachorowałam na szprosy do swojego domu, ciekawa jestem na jakie Ty się zdecydowałaś
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	country homes interiors_08_2014_1.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	318776
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	beautiful kitchens baths_summer 2013.JPG
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	72,5 KB
ID:	318777
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  20. #120
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Ta druga kuchnia mega elegancka super.

    Kejsii masz może jakieś uchwyty do kuchni na oku?????

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony