dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie nieruchoma szyba przy wannie a swobodne dosieganie baterii

    Czy sa wsrod Was uzytkownicy tego typu parawanow nawannowych?

    klik

    chcialabym zamontowac taka szybe na stale, ale obawiam sie czy bedzie porecznie siegac do baterii, ktore sa umiejscowione za szyba (chodzi mi o przypadek, kiedy stoje przed wanna i chce nalac wode do miski)



    jak myslicie?


    pozdrawiam
    misza

  2. #22

    Domyślnie

    jesli nieruchoma szyba i bateria dokladnie tak jak na zdjeciu to....bedzie bardzo niewygodnie, z myciem wanny i sieganiem po prysznic tez nie bedzie wesolo
    zalezy jak szeroka ma byc ta szyba...ale zeby byla jako taka oslona na pryskajaca wode podczas kapieli napewno musi miec min. 70cm, lepiej 90....

  3. #23

    Domyślnie

    no wlasnie, tak tez myslalam;(


    wiec potwierdza sie zasada, ze jednak bateria na srodku wanny spisze sie lepiej.

    klik

    na scianie obok szyby sama deszczownica

    choc w takim przypadku nalezy kupic dwie oddzielne baterie, prawda? oddzielnie deszczownice i oddzielnie wannowa klasyczna.
    Ostatnio edytowane przez misza997 ; 29-10-2015 o 14:28

  4. #24

    Domyślnie

    a bateriia pod czy nadtynkowa? i deszczownica czy normalny prysznic, czy obydwa?

  5. #25

    Domyślnie Pomoc w aranżacji kuchni

    Witajcie, doszlam do etapu aranzacji kuchni i chyba sie troche pogubilam...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia murator.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	79,4 KB
ID:	335831


    cala powierzchnia jaka mam do zagospodarowania to 323 cm na jednej scianie. Musze zmiescic tam wysoka lodowke, zmywarke, piekarnik +plyte, mikrofale zlew i chociaz 80 cm blatu...

    Niestety zalaczone zdjecie przedstawia propozycje od dewelopera, gdzie zlew jest w rogu, nie do konca mi to pasuje i szczerze mowiac mysle nad pewnymi modyfikacjami w instalacjach.

    Niby dlugosc sciany jest bardzo klasyczna i powinnam ja uskladac z gotowych zestawow kuchennych w ikei czy w innym sklepie, ale nie mam doswiadczenia czy lepiej lodowke postawic w kacie przy balkonie czy moze lepiej zmiescic tam narozna szafke z karuzela, w ktorej bede mogla pomiescic sporo garow.

    Czy macie jakies sugestie w jakiej kolejnosci postawic tam szafki i sprzety agd? a moze zostawic tak jak jest?

    rozwazalam jeszcze ewentualnie przesuniecie drzwi wejsciowych do kuchni blizej komina, aby na drugiej scianie uzyskac lekka wneke chociazby na stol, bo tez w obecnym ukladzie chyba tylko rozkladany ze sciany moze wchodzic w gre.

    z gory dziekuje za podpowiedzi i Wasze opinie


    pozdrawiam
    Misza

  6. #26

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	baterie lazienka.JPG
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	31,4 KB
ID:	335838

    szczerze mowiac to chyba takie rozwiazanie bedzie najlepsze. chcialabym miec na srodku albo na poziomie 3/4 dlugosci wanny(na wysokosci szyby) wylewke +chowana sluchawke+mieszalnik a na scianie jak na zdjeciu deszczownice.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony