dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 98 z 108
Pokaż wyniki od 1.941 do 1.960 z 2157
  1. #1941
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    III RP
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    950

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    No tutaj bym się nie bardzo zgodził.
    Nie wiem jak gdzie indziej ale z tego co mi się o uszy obiło to w Łodzi kolejka na jakieś 4 miesiące.
    Panie karoka, a pana to nie boli, że ta Łódź też z tych wszystkich Polaków, jak to niejaki Jurgonka pisze, a kolejki jak wszędzie?

  2. #1942
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Cytat Napisał boluslolusj23 Zobacz post
    I to cię boli?
    Przecież masz gdzieś jakieś badania. Ważne, że tu i teraz się coś sprzedaje i jak JSW padnie, to z głodu przez jakiś czas nie padniesz.
    Po jakiego grzyba podatki płacisz. Darmozjadów zgraję utrzymujesz. Miało być tak dobrze, a wyszło jak zawsze.
    Tak samo płacisz na podatki złodzieji jak ja więc o co ci chodzi?
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  3. #1943
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    No tutaj bym się nie bardzo zgodził.
    Nie wiem jak gdzie indziej ale z tego co mi się o uszy obiło to w Łodzi kolejka na jakieś 4 miesiące.
    Ja też wybieram knajpy gdzie jest dużo konsumentów,po tym poznasz,że jadło będzie dobre.I bez czekania się nie obejdzie.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  4. #1944
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    III RP
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    950

    Domyślnie

    Panie minertu

    a czy nie boli pana, że pracuje pan w firmie, która za nasze (wszystkich) została wybudowana i jest utrzymywana? A pana miejsce pracy dotowane z budżetu?
    Mnie to nie boli, ale wytłumacz pan to na przykład panu J.

  5. #1945
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Cytat Napisał boluslolusj23 Zobacz post
    Panie minertu

    a czy nie boli pana, że pracuje pan w firmie, która za nasze (wszystkich) została wybudowana i jest utrzymywana? A pana miejsce pracy dotowane z budżetu?
    Mnie to nie boli, ale wytłumacz pan to na przykład panu J.
    A nie boli Pana,że PO i inni sprzedali fabryki,stocznie i inne miejsca pracy za psie pieniądze?

    A mnie nie boli bo moje miejsce pracy nie jest dotowane z budżetu.To tylko tak wygląda. Dowiedz się ile kopalnia płaci państwu a ile dostaje?
    Poza tym o uszy mi się obiło,że spółek sie nie dotuje Oczywiście mogę sie mylić bo robota pod ziemią dobrze daje uszom popalić i słuch już nie ten.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  6. #1946
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    III RP
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    950

    Domyślnie

    Cytat Napisał minertu Zobacz post
    A nie boli Pana,że PO i inni sprzedali fabryki,stocznie i inne miejsca pracy za psie pieniądze?

    A mnie nie boli bo moje miejsce pracy nie jest dotowane z budżetu.To tylko tak wygląda. Dowiedz się ile kopalnia płaci państwu a ile dostaje?
    Poza tym o uszy mi się obiło,że spółek sie nie dotuje Oczywiście mogę sie mylić bo robota pod ziemią dobrze daje uszom popalić i słuch już nie ten.
    A kopalnię kto i z czyje wybudował? A kto ma większościowe udziały w JSW?

    Po diabła płacić za prąd, skoro elektrownie, kopalnie, węgiel do państwa należą?
    A po co podatki skoro ziemia tatowa krwią i potem przodków zroszona?


    A na koniec: kto wam kazał chcieć mieć przywileje jak w socjaliźmie i chęci na kasę jak w kapitaliźmie?

    Chcieliśta, to mata. A opon na składach dość. Będziecie mieli wolne, to se popalicie. Te opony.

    Jeszcze trochę i po grubach.

  7. #1947
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Cytat Napisał boluslolusj23 Zobacz post
    A kopalnię kto i z czyje wybudował? A kto ma większościowe udziały w JSW?

    Po diabła płacić za prąd, skoro elektrownie, kopalnie, węgiel do państwa należą?
    A po co podatki skoro ziemia tatowa krwią i potem przodków zroszona?


    A na koniec: kto wam kazał chcieć mieć przywileje jak w socjaliźmie i chęci na kasę jak w kapitaliźmie?

    Chcieliśta, to mata. A opon na składach dość. Będziecie mieli wolne, to se popalicie. Te opony.

    Jeszcze trochę i po grubach.
    Nie bój sie o nie,dadzą sobie radę jak się od Państwa uwolnią.
    Poza tym kto daje i odbiera ten wiesz gdzie...
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  8. #1948
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Jurgonka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Wejherowo
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    1.565

    Domyślnie

    Cytat Napisał boluslolusj23 Zobacz post
    Pan wybaczy, ale nie jestem pracownikiem, ani biednym, ani tym bardziej tego laboratorium. Choć za kasę wszystkich Polaków (w odróżnieniu od pana piszę ich z dużej litery) kształcony byłem. No, za swoje też. Bo po trzy lata w każdej klasie. Dla pewności. Aby sobie materiał utrwalić. I przez to mnie z piątej klasy komuchy do wojska wzięli. Przymusowo. Prawie. Prawie, bo nie uciekłem.

    Pan ma lepiej. Bez kasy wszystkich, jeno za swoją otworzy labor akredytowany i pokaże klasę. Klasyfikacja zwyczajowo zaczyna się od ZERO
    Wiedza i kultura nie zawsze idą w parze. Moje "wszystkich polaków" jest cytatem. Pewnie nieudolnie chciałem wskazać, że Twoje wyliczenia o kosztach powstania laboratorium są równoznaczne z płaczem "wszystkich polaków" , którzy płacą podatki.

    Nie sugeruj, że jesteś banowany z powodu przekazywanej wiedzy. A może z powodu braku kultury wypowiedzi?

  9. #1949
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    III RP
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jurgonka Zobacz post
    Wiedza i kultura nie zawsze idą w parze. Moje "wszystkich polaków" jest cytatem. Pewnie nieudolnie chciałem wskazać, że Twoje wyliczenia o kosztach powstania laboratorium są równoznaczne z płaczem "wszystkich polaków" , którzy płacą podatki.

    Nie sugeruj, że jesteś banowany z powodu przekazywanej wiedzy. A może z powodu braku kultury wypowiedzi?
    Proszę pokazać w regulaminie tego forum pojęcie kultura wypowiedzi. Jak już będzie, to porównamy moje fachowe i wasze antykomusze. Kulturalne wypowiedzenia.
    Najpierw źdźbło we własnym ślipku, a później dopiero belkę w cudzym.

  10. #1950
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Jurgonka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Wejherowo
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    1.565

    Domyślnie

    Powoli przeczytaj - ze zrozumieniem - własny post. Powoli.

  11. #1951
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    III RP
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jurgonka Zobacz post
    Wiedza i kultura nie zawsze idą w parze. Moje "wszystkich polaków" jest cytatem. Pewnie nieudolnie chciałem wskazać, że Twoje wyliczenia o kosztach powstania laboratorium są równoznaczne z płaczem "wszystkich polaków" , którzy płacą podatki.

    Nie sugeruj, że jesteś banowany z powodu przekazywanej wiedzy. A może z powodu braku kultury wypowiedzi?
    A tak w ogóle, to przecież wystarczy nie płacić ZUS, US, dostawcom za materiały, pracownikom za robotę, energetyce za prąd i da się zrobić kocioł za niecałe dwa tysiące.

    A w sprawie wrednoty normowej i praw autorskich do nich trzeba pisać protest:

    Comite Europeen de Normalisation
    rue de Stassart 36
    B-1050 Bruessel

    Bo to na prawdę nie w porządku, że jak się zaśpiewa np. majteczki w kropeczki uchachacha to prawa autorskie są, a jak się opracuje dokument normalizacyjny to z jakiej racji ktoś jakieś prawa do tego ma mieć. Wolne zielsko, wolny kraj, wolne normy.
    I wogóle totalna anarchia. Nikt nikomu nic za kasę, wszystko za darmo.
    Tylko coś mi tak świta, że syn starego Uljanowa już dawno w kryształowej skrzynce na pokaz wystawiony. A chętnych do powtórki z rozrywki mało.

  12. #1952
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Jurgonka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Wejherowo
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    1.565

    Domyślnie

    Norma - mam obowiązek znać? Nie znajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania? Dokumenty opracowane w "imperium" a obowiązujące w "dominium" muszą być dostępne - bez względu na zamożność obywatela.

  13. #1953
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    III RP
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    950

    Domyślnie

    Cytat Napisał minertu Zobacz post
    Nie bój sie o nie,dadzą sobie radę jak się od Państwa uwolnią.
    Poza tym kto daje i odbiera ten wiesz gdzie...
    Panie Minertu,

    dokładnie, literka po literce własny tekst raz jeszcze powolutku pomalutku i będzie widać światełko w tunelu.
    Aby się państwowa kopalnia od państwa się musi z nim rozliczyć. Co do grosza.Ot, taki podział majątku jak przy każdym rozwodzie. I alimenty dalej będzie musiała płacić w postaci podatków i innych danin. Czy nagle wasi bonzowie z ZZ zrezygnują z "roboty" za ciężką kasę i pójdą na dół tyrać? czy nagle zaczniecie fedrować więcej za mniejszą kasę?
    Jeśli tak, to czemu do tej pory tego nie robicie, tylko jedziecie po części na garnuszku reszty?
    I nie opowiadaj, jakie to kokosy robicie, tylko was ograbiają, bo mi zajady w pysku popuszczają ze śmiechu.
    Wszystkie firmy w tym kraju muszą na siebie zarobić, albo mieć kasę na swoją działalność. Inaczej padają. I z większością kopalń przy cenie węgla na rynkach światowych rzędu 50$/tonę będzie tak samo. U was rzeczywisty koszt wydobycia tony to około 240 PLN/t.
    WIĘC???

  14. #1954
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    III RP
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jurgonka Zobacz post
    Norma - mam obowiązek znać? Nie znajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania? Dokumenty opracowane w "imperium" a obowiązujące w "dominium" muszą być dostępne - bez względu na zamożność obywatela.
    Ma pan rację. Przepisy prawa - obowiązkowe muszą być dostępne za frico. Natomiast cała reszta "literatury" jako dobrowolna. Chcesz, stosuj. nie chcesz, nie stosuj. Ale przepisy - dostępne za frico mówią wyraźnie, co i jak.
    Od kiedy już wam piszę, że normy są dobrowolne? Tylko to do was nie dociera. Możecie przeprowadzić swoimi metodami badania. tyle, że trzeba będzie wykazać, że zrobiono je na porządnym sprzęcie, z odpowiednią dokładnością, że się je da powtarzać w określonym przedziale ufności, zgodnie z najlepszą wiedzą na świecie. A tą zawierają normy. Wszystko i na temat.

    Proste?

  15. #1955

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jurgonka Zobacz post
    Norma - mam obowiązek znać? Nie znajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania? Dokumenty opracowane w "imperium" a obowiązujące w "dominium" muszą być dostępne - bez względu na zamożność obywatela.
    Wybierz się do najbliższego instytutu tej branży... z całą pewnością nie odmówią ci wstępu do biblioteki. Ale pod twój nos nikt ci tych norm nie przywiezie... też z całą pewnością.
    Ukłony dla Redakcji

  16. #1956

    Domyślnie

    Kurde!!!
    Jeszczem nigdy w życiu, a żyję już sporo, dziadzia ze mnie taki,
    nie widziałem tak merytorycznej dyskusji o kotłach, jak ta tutaj.
    Jestem zaszczycony, że to na wątku o kotle,
    w tworzeniu którego maczałem palce.
    Dziękuję wam wszystkim, jestem wdzięczny dozgonnie.
    Będę waszym dłużnikiem
    Ukłony dla Redakcji

  17. #1957

    Domyślnie

    Cytat Napisał boluslolusj23 Zobacz post
    Panie Minertu,

    Wszystkie firmy w tym kraju muszą na siebie zarobić, albo mieć kasę na swoją działalność. Inaczej padają. I z większością kopalń przy cenie węgla na rynkach światowych rzędu 50$/tonę będzie tak samo. U was rzeczywisty koszt wydobycia tony to około 240 PLN/t.
    WIĘC???
    Słyszałem ostatnio te same informacje.
    A zastanawiałeś się dlaczego jak tylko posadzą swe tłuste i znajome dupska na takich stołkach to zaczynają się straty, a jak przejmie obcy to potrafi na tym zarobić? A może chodzi o to że ten wegiel na rynku jest za tani i trzeba zatkać kilka dziur. Statki też lepiej budować za lepszą kase. Wiadomo.
    A w ogóle to niech zgolą całą energetyke i możemy się pakować.

  18. #1958
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan Zobacz post
    Kurde!!!
    Jeszczem nigdy w życiu, a żyję już sporo, dziadzia ze mnie taki,
    nie widziałem tak merytorycznej dyskusji o kotłach, jak ta tutaj.
    Jestem zaszczycony, że to na wątku o kotle,
    To może też zacznij pisać o kotle a nie spamuj wszędzie tymi normami czy badaniami.
    te normy i badania już pisałem do czego mogą przydać się przysłowiowemu Kowalskiemu w kotłowni
    Także pisz o kotle bo to naprawdę może się komuś przydać.
    Utworzyłem Wam nawet wątek do tego przeznaczony ale jak to ktoś fajnie napisał: szkoda nie skorzystać z darmowego czasu antenowego żeby wychwalać swoje a osmarować konkurencję.

  19. #1959

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    To może też zacznij pisać o kotle a nie spamuj wszędzie tymi normami czy badaniami.
    te normy i badania już pisałem do czego mogą przydać się przysłowiowemu Kowalskiemu w kotłowni
    Także pisz o kotle bo to naprawdę może się komuś przydać.
    Utworzyłem Wam nawet wątek do tego przeznaczony ale jak to ktoś fajnie napisał: szkoda nie skorzystać z darmowego czasu antenowego żeby wychwalać swoje a osmarować konkurencję.
    karoka
    Już ty się tak bardzo mną nie zamartwiaj.
    Dam sobie radę. Uwierz mi.
    Ale dziękuję ci za troskę...
    Ukłony dla Redakcji

  20. #1960
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    On tego nie zrozumie,że to nie kopalnia reguluje cenę węgla tylko rynek.
    I wcale ten węgiel nie jest taki drogi tylko podatki a ich sobie kopalnia nie wymyśla.Np Czesi płacą 22 podatki a polacy o ile się nie mylę 34 od 1 wydobytej tony.
    Prezesi spółek to poplecznicy ministrów energetyki.To oni trzepią kapuchę i wyprowadzają kasę ze spółek i to nie byle jaką.
    A zresztą poczytaj sobie bo mi się tego pisać nie chce http://wpolityce.pl/polityka/166201-...zesienie-ziemi
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

Strona 98 z 108

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony