dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 64 z 179
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.280 z 3569
  1. #1261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Czaplanka u Ciebie kafel z listwa rozdzielony fugą. Wygląda ładnie ale u mnie nie spełni to rozwiązanie podstawowej funkcji....

    Pestko obiecałaś mi kiedys coś o listwach przypodłogowych
    Usmiecham się ładnie
    napisałmm tylko chyba u Aniko i nie wszystko, bo zginął mi link do wątku dziewczyny, która ma fajne listwy podłogowe. Ona pokazywała swoją kozę-piecyk na kominkowym. Muszę spiro stron przerzucić.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #1262

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    napisałmm tylko chyba u Aniko i nie wszystko, bo zginął mi link do wątku dziewczyny, która ma fajne listwy podłogowe. Ona pokazywała swoją kozę-piecyk na kominkowym. Muszę spiro stron przerzucić.
    A pamiętasz może nick tej dziewczyny? Może ja poszukam?
    Kurka jakoś nie widziałam tych listew u Aniko....? T
    A może to było wtedy jak pisałaś o listwach orac? Widziałam je na żywo, podobnie jak tańszy odpowiednik o którym wspominałam. W sumie w grę wchodzą te albo mdf. nie wiem czy jest jakaś inna sensowna opcja. Mdf'u nie lubię...

  3. #1263

    Domyślnie

    Coś takiego byłoby chyba ok? 15 cm wysokości, na początek zamówiłabym do pokoju dzieci na próbę


  4. #1264
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    U mnie temat schodów i nieudana próba rozpoczęcia tematu podłogi o listwach milcze bo ich nie lubię i w idealnym świecie nie będę ich mieć :rolf:

  5. #1265

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Coś takiego byłoby chyba ok? 15 cm wysokości, na początek zamówiłabym do pokoju dzieci na próbę

    Te na fotce mają najwyżej 8 cm. 15 cm to celowo takie wysokie? A pomieszczenia jaką mają wysokość?

  6. #1266

    Domyślnie

    A masz rację, sprawdziłam wysokość Pomieszczenia mają zdaje się 2,8m. Wyższe listwy to wydatek ok 20 zł za mb, do pokoju dzieci 15mb to wychodzi 300zł za listwy plus jakieś 100 zł za kleje. Trochę jakby duzo do podłogi z paneli. Ale te wykończenia dedykowane do paneli są paskudne...

  7. #1267
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Te na fotce mają najwyżej 8 cm. 15 cm to celowo takie wysokie? A pomieszczenia jaką mają wysokość?
    Też mnie zdziwiła ta wysokość listew, no i drogo wychodzą.

  8. #1268

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    A masz rację, sprawdziłam wysokość Pomieszczenia mają zdaje się 2,8m. Wyższe listwy to wydatek ok 20 zł za mb, do pokoju dzieci 15mb to wychodzi 300zł za listwy plus jakieś 100 zł za kleje. Trochę jakby duzo do podłogi z paneli. Ale te wykończenia dedykowane do paneli są paskudne...
    To czemu nie mogą być 8 cm?

  9. #1269

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    To czemu nie mogą być 8 cm?
    Bo mają 5 Tak to własnie szukam po nocy To chyba jednak trochę mało

  10. #1270

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Też mnie zdziwiła ta wysokość listew, no i drogo wychodzą.
    Marta a Ty co masz u siebie?

  11. #1271

  12. #1272
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Marta a Ty co masz u siebie?
    ja mam takie zwykłe z lagrusa, 8 cm, chyba classic r5 się nazywają, ale wykonawca, który je montował chwalił, z tego co pamiętam za 60 mb płaciłam około 800 zł.

  13. #1273

    Domyślnie

    To wcale nie wychodzi duzo taniej, jakieś 3 zł na metrze. Listwy ładne, tyle że mdf

  14. #1274
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    To wcale nie wychodzi duzo taniej, jakieś 3 zł na metrze. Listwy ładne, tyle że mdf
    od tych ostatnich 3 zł, ale od tych pierwszych 7 zł (posta swojego pisałam w odniesieniu do tych pierwszych, bo jeszcze tych drugich nie było ), a to przy większej ilości już sporo , ale myślałam,że te Twoje też z mdfu.
    Ostatnio edytowane przez martaMarcia ; 07-08-2015 o 22:49

  15. #1275
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nie pamiętam nicka Ona ma listwy bardzo sprytnie podwyższone. Szlag, że ja to gdzieś zadołowałam jak chora
    Właśnie o to, że te listwy wyższe chodziło. Bo ja bym najchętniej miała takie ze 20 cm wysokości, a to majątek Jej wyszło bardzo tanio.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #1276

    Domyślnie

    Pestka to szukaj, plizzzz. Nic Ci się nie kojarzy? Pogrzebałabym w kominkowym, zwłaszcza ze jesienią chcielibyśmy coś w tym temacie podziałać

    Marta to listwa polimerowa, rozważając położenie takich w salonie myślałam o malowaniu ich farbą ceramiczna

  17. #1277

    Domyślnie

    A tak z innej beczki. Do pokoju dzieci : podoba mi się od zawsze ale daję pod osąd



    Jest też w wersji B&W

    Ostatnio edytowane przez waniliana ; 07-08-2015 o 23:05

  18. #1278
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Waniliana zdradz co to za lampa pasowalaby mi do córki. Po jednym kabelku mam w pokoju i szukam czegoś z kilkoma żarówkami

  19. #1279

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Waniliana zdradz co to za lampa pasowalaby mi do córki. Po jednym kabelku mam w pokoju i szukam czegoś z kilkoma żarówkami
    To Kare Design saloon
    http://9design.pl/product-pol-6417-K...Fcr2cgodejcHTg

    Jest też z 9 kloszami ale kosztuje dwa razy tyle



    To czego ja się boję to czy lampa będzie dawała wystarczająco dużo światła bo w pokoju dzieci musi być jasno
    Z opisu : Do lampy wchodzą żarówki 5xE14, max. 40Watt, 230V, 50/60Hz. 4o Watt w wersji energooszczędnej to chyba sporo? (widać że zakupem i wymianą żarówek zajmuje się u nas mąż )

  20. #1280
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Dzięki za info. Ta z pięcioma kloszami ładniejsza, zwłaszcza czarno biała. Co do mocy żarówek to nie mam pojęcia jak to się przelicza na energooszczędne

Strona 64 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony