dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 75 z 179
Pokaż wyniki od 1.481 do 1.500 z 3569
  1. #1481

    Domyślnie

    A więc tak : o skuwaniu kafli mowy nie ma, kolejnego kucie nie przeżyję - to raz ; lustro wstawione - to dwa. Musi być jak jest. Kabel jest wyprowadzony nad linią kafli. A listwa miała wyglądać tak Tomkowa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka z lustrem.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	329470

    Pestka dzięki, wygląda na to że jutro muszę ze słoikiem na wycieczkę jechać U mnie póki co piach bo działka sporo poniżej poziomu drogi jest, zbankrutowalibyśmy na wyrównywaniu tego ziemią. To co mamy teraz na oku to ziemia z wykopu pod basen. Za ciężarówkę 17 ton 230 zł. Potrzebujemy 10-15 ciężarówek najmniej. Jest też niedaleko kopalnia piasku i tam można kupić ziemię 3 klasy, to co zgarniają z wierzchu. Mam w kącie jedną górkę takiej ziemi usypaną wczesną wiosną i cała już zarosła, muszę zerknąć czym. Tyle że ta ziemia z kopalni to jakieś 350 zł za 20 ton....Jestem przerażona tymi kosztami

  2. #1482

    Domyślnie

    Zapomniałam napisać o najważniejszym : stolarz przywiózł zabudowę okna dla dzieci i jest oczywiście skopana, nawet nie wiem jakim cudem tak bardzo...
    Jutro mamy ustalać co z tym zrobić.
    Moje przemyslenia na dziś : im bardziej się staram i wymyślam tym gorzej wychodzi. Mam ochotę plać to całe wykańczanie, pomalować ściany na zawszemodnyniezawodny brzoskwiniowy kolor, kupić meble systemowe od Bodzia czy innej Agatki i skupić się bardziej na dzieciach niż ich pokoju. Jestem zmęczona, to nie przyjemność a walka z wiatrakami..

  3. #1483

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    A więc tak : o skuwaniu kafli mowy nie ma, kolejnego kucie nie przeżyję - to raz ; lustro wstawione - to dwa. Musi być jak jest. Kabel jest wyprowadzony nad linią kafli. A listwa miała wyglądać tak Tomkowa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka z lustrem.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	329470
    A czy ja coś wspomniałam o skuwaniu?? Nie wiedziałam o co chodzi z tą listwą, a Ty po prostu chciałaś lampę w takiej oprawie Głowa do góry, coś fajnego wymyślisz

  4. #1484

    Domyślnie

    hehe ja wspominałam

  5. #1485

    Domyślnie

    Pisałam ostatnio o tapecie i dziś natknęłam się na cos takiego



    Wieczorem postaram się wstawić zdjecie kąta w którym by miała wylądować. w 100% przekonana nie jestem

  6. #1486

    Domyślnie

    a może taka lampa: http://www.nowodvorski.com/Oferta?ca...=8005&act=list

    jakoś szukajac dla siebie natknelam sie na te lampe. na ceneo cena ok

  7. #1487

    Domyślnie

    Waniliano, czy lodówka już opanowana?
    nie miałam czasu wcześniej pisać, a ja mam lodówkę wpakowaną między ścianki jak ty...
    nad lodówką mam półkę, w której małż wyciął otwory i założył takie kratki jak montuje się do drzwi łazienkowych... coś takiego

    w niczym to nie przeszkadza, nie widać, mogę tam ustawiać co chcę, a jest dodatkowa wentylacja, a właściwie odpływ tego ciepłego powietrza

  8. #1488

    Domyślnie

    Bratkaf dziękuję za lampę Przyznam że temat odpuściłam, skupiłam się na pokoju dzieci który chciałabym wreszcie skończyć....No i pieca szukamy o się zimno robi. Albo kominka chociaż

    Catti temat opanowany, mąż wykuł odpływ ciepłego powietrza za górną szafką, wcale tego nie widać

  9. #1489
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wani, a jaki piec ma być? Czym palony?

    A kominek? Podaj wielkość, ile szyb, to coś Ci podpowiem. A i ile kasy przeznaczacie?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1490

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Wani, a jaki piec ma być? Czym palony?

    A kominek? Podaj wielkość, ile szyb, to coś Ci podpowiem. A i ile kasy przeznaczacie?
    Pestko obecnie na tapecie jest jakiś piec tłokowy Podobno można w tym palić wszystkim bo zamiast ślimaka jest właśnie tłok. Za bardzo się w ten temat nie wkręcam bo nie znam się nic a nic na tym. W każdym bądź razie ceny są przerażające. Mąż debatuje z kolegą który pracuje w firmie handlującej m.in piecami i z naszym instalatorem który ma tez kotłownię popodłączać

    KOminek to jeszcze większa niewiadoma, muszę pomierzyć ile mam miejsca, pomyśleć w którym kierunku iść. Obok jest ściana "telewizyjna" chociaż jestem coraz bliżej przekonania M że telewizora tam nie potrzebujemy NO ale sprzęt audio musi być...A ile pieniędzy? Nie za dużo a jak nie skończę dziś zlecenia to jeszcze mniej Tak więc jutro wracam do tematu, Twoje wsparcie z pewnością będzie nieocenione

    Mam zdjęcia folii na lodówkę które mi zaproponowano studio reklamy. Wszystkie folie mają taki połysk czy akurat te ich tak się błyszczą? Zdjęcia teraz niestety nie odkopię...
    Uciekam

  11. #1491
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Napisz jak się ogarniesz czasowo

    My mamy kocioł pelletowy Cichewicza kupiony za pół ceny, bo po wystawie. Przyjechał bez śladów użytkowania. Wszystko w nim wymienili na nowe. Serwisant jak uruchamiał pierwszy raz aż się zdziwił. On jest ze ślimacznicą więc tylko na pellety, ale można ją zastąpić innym typem i wtedy łyknie też ecogroszek.
    Ja chwalę sobie pellety, bo nasz zasobnik można napełnić tylko raz na tydzień. Dam radę nawet sama. Pellety są czyste. Ciut się tylko pyli, gdy napełniamy zasobnik. Kocioł raz ustawiony wymaga tylko usuwania popiołu. Z 1 tony paliwa powstaje ok. 1 kg popiołu. Tyle, że trzeba używać dobrej jakości pellety. Nie jakieś marketowe czy Barlineckie. Te są z byle czego i palnik zapycha się nagarem, a kocioł strzela w komin jak armata.
    Sąsiedzi mają ecogroszek i ona wciąż wkurzona, bo pyli się na czarno z kotłowni do garażu. To my byśmy mieli czarny wiatrołap.

    Napisz ile masz miejsca, to podpowiem jakie wkłady kominkowe warto rozważyć.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #1492
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Folia jest też matowa !
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #1493

    Domyślnie

    Przerwa....

    Co do folii spróbuję zamówić próbki chyba.
    Cichewicza na pellet rozważaliśmy bo ma dobre opinie, generalnie ja jestem za pelletem i od tego wyszliśmy. Na Cichewicza podobno trochę się czeka (?). Gdyby się trafił powystawowy to bym brała Moi rodzice mają piec na pellet ale takie jakieś drogie ustrojstwo bo stoi w domu a nie w kotłowni. Wygląda ładnie i rzeczywiście czysto jest. Pellet zamówimy bezpośrednio od producenta, razem z sąsiadem bo wtedy podobno sporo taniej jak jednym tirem większa ilość przyjeżdża

  14. #1494
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ale trzeba mieć mieć suche miejsce do składowania. Pellet pod wpływem wilgoci rozpada się w drobniutkie trocinki i wtedy nie nadaje się do użytku. Jest pakowany w mocne worki, ale zawsze coś się może zdarzyć.
    My mamy dostawcę kilometr od domu.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #1495
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    też jestem za peletem, i żałuje że nie udało mi sie do niego przekonać męża 8 lat temu kiedy wchodził na nasz rynek. Maż kupił piec na eko-groszek, który z eko ma tyle wspołnego co........ syf z tego straszny. Póżniej podłączyli nam gaz - też okropne. Zimno w domu było strasznie, a rachunki zabijały.

    u mnie zezon grzewczy rozpoczety. W domu temperatura spadła poniżej 22 stopni.

  16. #1496

    Domyślnie

    Nie udało mi się wczoraj zrobić lepszego zdjęcia (bez dzieci ). Chcę ruszyć z plakatami i teraz pytanie : wieszac tylko na powierzchni nad łóżkiem czy zacząć od półek przy oknie? Pod półkami zawisną kolorowe tablice korkowe żeby było gdzie przypiąć obrazki. Nie zrobiłam zabudowy do samego dołu bo nie otworzyłabym swobodnie skrzyni na pościel


  17. #1497
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Wanilia najlepiej wez stare gazety, trochę taśmy malarskiej i poprzyklejaj sobie te obrazki w różnych konfiguracjach. Ja raczej nie odnosiłabym się do tej półki

  18. #1498

    Domyślnie

    W nocy jak niszczycielska sila pójdzie spać powyciągam plakaty i powycinan gazety na wzór postawilam szafę, tą drewnianą, sama, aaaaaa..... dodam ze pomalowana i raczej Was zaskocze bo nijak sie ma do pierwotnych planów
    Zadanie bojowe na dzis to wyslac Dianie material na roletę
    I przyjechali panowie od internetu, moze bede mogla dodawac zdjecia bez problemu bo teraz to orka

  19. #1499

    Domyślnie

    Internet ma się pojawić wieczorem podobno...

    Wracam do tematu kominka, tak wygląda ściana z kominem



    od lewej licząc 51-79-205 cm. Oczywiście poza zmniejszeniem komina wszystko jest tu możliwe jeśli chodzi o te długości

    Najbardziej biorę pod uwagę kozę i kominek narożny

  20. #1500
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Waniliana ja też tylko czekam aż dzieciaki pójdą spać i dopiero wtedy mogę cokolwiek zrobić A pokoik zapowiada się super.

    Co do plakatow to znalazłam drukarnie, w której mam wydruk A2 za 10 zł dochodzi tylko koszt pliku i za 25-35 zł mam gotowy plakat. Papier nie jest jakoś super gruby ale w ramce to chyba nie ma większej różnicy.

Strona 75 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony