dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Dylemat z wyborem działki pod budowę domu.

    Witam.

    Chcę kupić działkę pod budowę domu. Temat już rozważam od wielu miesięcy. Ostatnio to już mnie głowa boli jak tylko pomyślę.
    Chodzi o to że z kilkudziesięciu działek w okolicy wybrałem dwie opcje. Teraz nie mogę się zdecydować.

    1. Działka w mieście, w osiedlu nowo budowanych domków. Część powstała już ze 2 lata temu, miejscami już jest bruk położony i stoją latarnie. Działka byłaby na końcu obecnego osiedla. Tzn. działki, bo chcę większą powierzchnię i żeby było w miarę kwadratowo to musiałbym kupić cztery takie działki po 960m2 każda. Cena wywoławcza od 35tys. z ARR ( w okolicy mało chętnych, na ostatniej licytacji wszystko poszło za cenę wywoławczą i sporo pozostało nie kupionych ).

    2. Około 1,5km od miasta. Z czego około 500m to droga polna sięgająca kilku początkowych działek. Do reszty nie ma jeszcze jak dojechać, w ogóle brak drogi ale plany są. W okolicy działek jest kilka gospodarstw, jedno bezpośrednio sąsiadujące z działkami. W planie zagospodarowania są domki jednorodzinne. Tutaj za cenę około 80 tys. miałbym 7000m2. Jedyne czego się boję to to że jak zimą posypie to do pracy już nie dojadę. 1,5km od miasta wydaje się że to niewiele, właściwie miasto. Jednak to nawet nie jest wieś. Po prostu kilka domów na polu ( w dużych odległościach ).

    Może ktoś coś doradzić? Wiem że sam muszę wszystko przemyśleć ale po prostu już mi łeb pęka. Dopłacać do miasta czy lepiej iść w pole? Obie opcje mają swoje + i -, wszystko rozważyłem ale nie mogę się zdecydować. Nie oczekuję konkretnej odpowiedzi typu bierz to. Bardziej ukierunkowanie. Może coś jeszcze posprawdzać?

  2. #2
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Kup sobie działkę budowlana w Żabiej Woli ,nie jest to miasto lecz wieś ale bez gospodarstw rolnych i zwierząt hodowlanych [ brak zapachów rolniczej wiosny..] za to z mnóstwem dzikiej zwierzyny: bażanty , sarny, BOBRY , ptactwo różnego rodzaju nawet czaple i ŻURAWIE !!

    Wszystko to jedyne 20 km od granic Warszawy
    Darek B

  3. #3

    Domyślnie

    Żabia Wola na pewno fajna. Dodatkowo żona kocha zwierzaki. Jednak do pracy miałbym prawie 300km .

    U siebie mam rozlewisko z mnóstwem dzikich ptaków. Od obu działek w odległości max 2km. Na polach często przechadzają się dzikie gęsi, chyba właśnie żurawie lub czaple ( nie znam się ), sporo bocianów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony